2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Šír 12.8.2022 21:59

To jsou ale žvásty. Stačí jen jediná nepatrná připomínka - policista v civilu a v Babišově kšiltovce... toho je třeba chránit? a policejního prezidenta, jenž tvrdí, že je to naprosto v pořádku?! Jiný pohled: https://www.forum24.cz/pripad-sefa-spionu-ukazuje-ze-bezpecnostni-slozky-jsou-v-hroznem-stavu-a-zurnalistika-take/ cit.: Každý soudný člověk, který toto horké léto sleduje divadlo, v němž účinkuje česká policie, si nutně musí klást otázky plné obav. Jak vlastně funguje náš stát? Nakolik loajální jsou vůči státu vysocí představitelé různých útvarů policie a dalších bezpečnostních složek? Hlavní charakteristikou posledních veřejných případů je přitom naprostá neprofesionalita a nekulturní chování.

A. Mohela 12.8.2022 18:17

Vávra, vy jste typicky vymastenec, produkt z kavárny, k odflusnuti jen.

P. Skřivan 12.8.2022 16:38

Kterou policii je třeba chránit ? Tu, která podivně zasahuje v civilu na demonstraci ? To asi ne. Tam tajná policie nemá co dělat. Pokud, tak tam má být v uniformě a působit preventivně. Ne se chovat jak StB, tj. provokovat a pak zatýkat.

Z. Klouček 12.8.2022 9:57

Pan Drulák popsal problém správně a plně s ním souhlasím. Hlavní příčinu vidím v tom, že dnes mnozí mají plná ústa demokracie, ale vidí pouze svá vlastní individuální (skutečná či domnělá) práva. Očekávají, že stát je poprávu jejich, bude chránit pouze je a bude potlačovat vše, co je s tím v rozporu. Je to vlastně válka přerostlá do běžného života. Když si necháme zničit (víceméně) nezávislou policii a soudy, tak se riziko vzniku skutečné občanské války ještě prudce zvýší.

J. Vávra 12.8.2022 11:15

Pan Drulák jako bývalý Zaorálkův náměstek je podobně jako Zaorálek známý přizdis..č a okopávač kotníků NATO a EU a poloviční kolaborant s rudým bratrem. Nic jiného než takovýto text se od něj nedalo čekat. Nezávislost policie zničil Babiš a že policejní bouchači fungují jako jeho osobní ochranka při jeho objíždění jeho debilů po republice jen ukazuje v jakém tristním stavu se policie nachází. Jestli Fiala udělá stejnou chybu jako ODS udělala volbou sra..y Nečase, co se nechal vyhodit ze sídla vlády, a nezasáhne silou, tak se mohou dočkat pěkných věcí. Rakušan na svou úlohu zjevně nestačí a je na čase tam dát někoho, kdo má hlavu na ramenou a ne v pr...

Z. Klouček 12.8.2022 13:06

Zasáhnout silou... To už v minulosti udělalo několik skupin, které se myslely, že mají právo vládnout navždy.

A. Šír 12.8.2022 22:00

R^

P. Skřivan 12.8.2022 16:45

Pokud jste někdy měl možnost sledovat chování policie v nějaké medializované kauze, tak byste zjistil, že o tzv. nezávislosti, nemůže být řeč. U nás se policie často chová dle politického zadání. Důkaz ? Třeba akce čínský soudruh generální tajemník. Tam už je pravomocně rozhodnuto a tam policie aktivně bránila zneužitím svého postavení protestům. Přeloženo do češtiny: hájila cizího komunistu a buzerovala vlastní občany, kteří jen chtěli využít toho, co jim zaručuje Ústava.

Pokud také porovnáte jejich aktivitu s tím, když vy podáte nějaké oznámení, kde půl roku žádná míra, tak zjistíte, že o žádné nestranné vymáhání práva opravdu nejde.

D. Dostál 12.8.2022 2:23

Pomáhat a chránit:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/fotka-pusobi-silene-prosetri-to-inspekce-rekl-k-zakleknuti-chlapce-nestastny-vondrasek-40404993

Opravdu hrdinové,všechna čest.

V. Kučer 11.8.2022 17:47

R^ Pokud politici zneschopní policii může ji nahradit domobrana a ta jedná dle zásady že když se kácí les tak lítají třísky. Druhá možnost je že o pořádek se bude starat mafie.

P. Hatina 11.8.2022 16:40

Sice by se dalo souhlasit, jenže tento trend už trvá i ze Západu velice dlouho. Čili i ti policisté se s tím museli naučit pracovat. A ono to zase není tak těžké, pouze dvě pravidla.

1) Během akce dělej jak umíš

2) Po akci nic nevysvětluj a nech to na právnících.

Skutečně jen velmi hloupé režimy ty policajty po zpackané akci vyhodí hned. Ve většině z nich se připustí že se to musí vyšetřit. Tak se vyšetřuje (v rámci policie), policajt si vezme právníka, a vyšetřuje a vyšetřuje, léta plynou, než se vůbec rozhodne zda něco vůbec porušil, pak se to vyšetřuje jako trestný čin, pak to jde k prvnímu soudu, kde se jeho obhájce stejně odvolá...

Když si člověk uvědomí, že v našem právním systému může trvat 5-10 let než padne pravomocný rozsudek, tak to zase není nic, co by otřáslo psychicky i fyzicky zocelenými muži zákona..;-D

V. Pavelka 11.8.2022 16:14

Kalousek je jen kavárenský povaleč kecálek , s obrovskou touhou omračovat posluchače , otravnej trouba;-O

V. Čermák 11.8.2022 16:18

Drzá Politická Mrtvola snažící se Šokovat, aby zaujal alespoň Novinářské hyeny....;-D

J. Vávra 11.8.2022 19:08

Trouba jste spíš Vy, co Kalouskovi může akorát tak očůrávat kotníky. Kalousek je jen politik s chybami a chybnými rozhodnutími, ale rozhodně je to proti Babišovi státník a ne hokynářský vypočítavec a okrádač kdekoho. Jeho odstoupení umožnilo vznik SPOLU a teď se marně snaží do vrcholové politiky vrátit, ale tak už se to politikům stává. Urputnému hovadu nezbývá než objíždět komoušské pohrobky, debily za jejichž pos...ný život může někdo jiný, bambuly uctívající silnou ruku, i když je fackuje a frustráty, kteří po zklamané víře ve světlé zítřky komunismu, kde o směrování státu budou rozhodovat domovnice, objevili nového Mesiáše. Teď s rétorikou přitvrzuje, protože vidí, že blbci z jeho ANO nestačí k tomu, aby se v prezidentské funkci vyhnul stíhání, a tak potřebuje i Pitomiovce, příznivce traktoristy a kované komouše. Jsem zvědavý, s čím ten gauner přijde po nacistech.

B. Hančl 11.8.2022 23:58

Tvl Vávro ty jsi dobrý duševní chudák, skoro se dá říci dement.

J. Maňák 12.8.2022 8:51

Hle, slova kovaného demokrata

J. Vávra 12.8.2022 11:26

Trouba, co slovo demokrat používá jako nadávku, mne nemůže urazit. Že je Babiš bezcharakterní gauner a lidsky prázdná nádoba je jasné každému, co nemá IQ tykve nebo klapky na ořích.

J. Vávra 12.8.2022 11:31

...na očích... Pardon za překlep. Taky by s tím editorem už mohli něco udělat, aby se dalo opravovat.

P. Čech 11.8.2022 20:25

Kalousek byl a je jednou z pohrom, které náš stát postihly. A vinu na tom nese jen volební zákon a volební systém. Ono totiž v případě přímých voleb, kdy by byli voleni kandidáti na zástupce občanů přímo by tento "dáreček" nikdy nebyl zvolen. On vlastně nikdy ani zvolen nebyl, protože nebyl volen. Voleny byly politické stranym které jej na t.zv. volitelné místo dosadily.

P. Diviš 11.8.2022 20:33

A tak to bude i nadále, vyjma Senátu a presidenta.

J. Vávra 11.8.2022 20:49

Když takové trouby jako Vy sebevědomý a brilantní řečník Kalousek stále ještě vytáčí, tak je pořád ještě platný. Mne zastupitelská demokracie zcela uspokojuje, přes všechny chyby. Přímá demokracie je jen pro pitomce z Pitomiova stáda a šrám na tváři zastupitelské demokracie. Hovadina přímé volby presidenta a škody tím způsobené to dokazuje - na schválení se tenkrát podepsal i ten Kalousek.

B. Hančl 11.8.2022 23:51

Boha, ty jsi idiot, skoro jako ten Fialovič.

S. Sedlák 12.8.2022 0:54

No ono to asi bude tím, že sám jsi idiot. Nebo se snad domníváš, že idiot je schopen poznat, že jedinci typu Fialy a Kalouska mají intelektu pro tisíce takových, jako jsi ty.

B. Hančl 12.8.2022 14:20

Tvl Sedláku, reaguješ přesně jako kretén , který se nasere tam, kde nemá co dělat.

J. Vávra 12.8.2022 11:41

Hele dobráku, s komplexy se dá něco dělat, musíš ale vyhledat odbornou pomoc a ne v komentářích prozrazovat, jak na tom jsi.

J. Vávra 11.8.2022 15:17

Stačilo napsat, nechte policii Babišovi k jeho potřebě a autor se nemusel obtěžovat s dlouhým textem. Divím se, že pětikolo je tak naivní, že se policií, kde má Bureš obšancované všechny páky, vážně nezabývá. Viz pražskou policií ostudné zastavení kauzy smyšlené reklamy na Čapím hnízdě, které by FAÚ začalo šetřit druhý den, co by se to objevilo v odpisu z daní. Jenže to by nesměl mít Bureš pod palcem celou policii včetně GIBSu - viz ty výměny ve vedení a vypuzení vyšetřovatelů, co ho stíhali. Tuhý po provedených rošádách dostal za odměnu post velvyslance a pak už lokajové věděli, komu mají sloužit. Takže jděte do háje s kecy o pomáhat a chránit, protože chrání leda tak Bureše a jeho zájmy. Rakušan na čistku nemá a jestli si Fiala myslí, že to vyhnije a nevymění ho, tak potěš pánbů. Naštěstí snad alespoň justice v nejvyšších patrech není úplně podřízená a jednou na toho gaunera dojde.

P. Brich 11.8.2022 16:05

Justice nemá na víc než trestat za nedostatečnou záchranu planety:-P

J. Pokoutný 11.8.2022 16:14

Policie není justice. Ale lze si vzpomenout, jak zrovna Kalouskovi jeho ochranka přidržela oponenta, aby mu s. ministr mohl dát facku. Tehdy mu to vyhovovalo.

V. Kučer 11.8.2022 17:26

To je jediné čím mi Kalousek zaimponoval.

V. Čermák 11.8.2022 16:15

Asi jste špatně četl. Autor napsal Nechte Policii Policii, nikoliv Babišovi, jak tady pábíte. Babiš o policii-vnitro neměl zájem v Sobotkově vládě, ani následně ve svojí vládě. Zato Rakušan se mohl přetrhnout aby vnitro dostal, a mohl tam čistit. Signálovy a jeho partičce teče do Bot, tak opět vytahuje antiBabiše. A má k tomu svoje Křiklouny na shromážděních, tak tady na diskuzích...;-DRv