10.12.2023 | Svátek má Julie


Diskuse k článku

POLITIKA: Prezidentova hra s profesorem Gerlochem

„Gerloch není Zemanovým kandidátem na ústavního soudce, Gerloch je kandidátem moci.“ napsal na počátku roku mezinárodně respektovaný profesor ústavního práva z Cardiffu Jiří Přibáň.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Flener 22.7.2019 15:34

nejde jen o to, že Gerloch byl komunista.....

jde hlavně o to, že do KSČ vstoupil za tzv. normalizace, když všem bylo jasné jací jsou reformní komunisti u Rusáci vyvrhelové a co s naším národem po 40 létech ujařmení násilně provedli. Česky řečeno - Rusák to u nás "zastabilizoval" a nebyla naděje, že se to změní - to byl signál pro proradné bezcharakterní šmejdy, aby využili svojí životní příležitost a chopili se jako prodejné svině kariéry- a Gerloch hodil za hlavu všechnu čest a šel do toho. To, že do KSČ vstoupil právě za normalizace je jeho nejhorší cejch.

Zeman si ale dlouho polívčičku ohřívat na národu taky nebude - dá bůh že škytne a půjde do hlíny. Pak by opravdu na Starém Bělidle bylo hodně a hodně radosti.

V. Pavelka 22.7.2019 17:28

Re: nejde jen o to, že Gerloch byl komunista.....

Takových postpřevratových hrdinů je v Praze jak nas.áno.Když přijeli Rusáci, tak ve světlo, na konci tunelu věřil jen naprostý magor,proto se jděte vycpat vy čestnospravedlivej iluzionisto .U Gerlocha je strach že je hodně dobrej, v tom co a jak dělá ..

M. Prokop 22.7.2019 22:01

Re: nejde jen o to, že Gerloch byl komunista.....

Hodně dobrej v poklonkování Zemanovi ...

B. Vaníčková 22.7.2019 12:56

Tenhle teplý bratr

je zralý do šaškárny.....

V. Pavelka 22.7.2019 9:28

No

Vaše vystrašenost že Gerloch převrátí v US moc na stranu Prezidenta je hloupá , Spíše mám strach jak Přibán ,Lukeš,Hvíždala atd. (Tito obrácení normalizátoři korektníci), nápomocni nové socialistické invazi z vymytých hlav , západního nadšení se pokoušejí vstoupit do stejné ale tentokrát spravedlivěší řeky , je to v nich jak v koze..

V. Pavelka 22.7.2019 9:52

Re: No

Pane Hvíždala vy jste byl taky ve straně ne ? Však víte že kdo chtěl dělat svou práci musel do KSČ , vaše nálepkování je pitomé nota bene po 30letech,jděte s tím už někam!!

F. Svoboda 22.7.2019 10:05

Re: Nemusel !!!

Nemusel !!!

J. Jurax 22.7.2019 15:56

Pokud byl dělník u pásu tak nemusel. Pokud byl tzv. pracující inteligence, měl to někdy těžší.

V jedné fabrice, kde jsem co programátor pracoval, byla pro třídu T13 podmínkou červená knížka. Takže bych měl za svou práci vyšší plat, šel jsem o fabriku vedle, kde tuhle podmínku neměli. Tedy měli, ale až od třídy T14, kam jsem se do sametu neměl nárok vyšplhat a pak už bylo jedno ...

D. Polanský 22.7.2019 8:27

Touha po moci je u mnoha

lidí nekonečná. Ale všem těmto přeji brzký skon.

F. Houžňák 22.7.2019 9:13

To byste ale Hvížďalovi neměl dávat tak okatě najevo,

že si přejete, aby brzo zaklepal bačkorami. A připravte se na to, že už příští týden vy sám budete hledět na Cháróna.

V. Pavelka 22.7.2019 17:32

Re: Touha po moci je u mnoha

Bez moci, nemůžete nic řídit organizovat ,Naivo!

J. Kalíšek 22.7.2019 0:36

No napriklad tuhle naprosto mimoradnou prasarnu, ktera se soudruhu Rychetskemu povedla, bychom v zajmu znovuobnoveni demokracie co nejrychleji eliminovat meli: https://www.usoud.cz/aktualne/objektivni-odpovednost-provozovatele-vozidla-za-poruseni-povinnosti-ridice-podle-zakona-o-si/

P. Grigar 22.7.2019 8:32

Re:

..jo, to máte těžké, u někoho komunistická minulost nevadí, u jiného je zásadním nedostatkem.

F. Houžňák 22.7.2019 9:17

No tak zrovna tohle bych ústavním soudcům nezazlíval,

naopak, když někdo pořád tvrdí, že neví, kdo s jeho autem jezdí, a on, majitel, to nebyl, kdo ty přestupky dělá, tak bych mu to hodil na krk, ať se stará a udělá si ve svých věcech pořádek. To nemá s demokracií nic společného, vy si asi myslíte, že demokracie znamená, že si můžete na úkor jiných dělat, co chcete.

J. Kalíšek 22.7.2019 11:13

? Nerozumim. O tom ten nalez prece vubec neni. Ma ale bohuzel velmi blizko k tvrzeni, ze obhajoba je soucasti obzaloby.

Pokud nerozumite, prectete si prosim clanek 37 LZPS a potom ten nalez US.

F. Houžňák 22.7.2019 14:43

Nejrychlejší bude, když mi vlastními slovy

objasníte, v čem spočívá ona prasárna, když to tedy podle vás není to, že za přestupky řidiče auta, který je nedohledatelný, je zodpovědný majitel auta (nebo o jaký vehikl se to tam jedná). Já v tom textu, co na něj odkazujete, nic jiného - v zásadě - nevidím, tedy to je ona známá bottom line. Vy jste v problematice zjevně doma, tak to budete schopen vysvětlit jasně a koncízně. Na čtení nějakých článků nějakých LZPS nemám chuť.