7.5.2021 | Svátek má Stanislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ludva 15.3.2008 9:26

Všechny oběti by se ukázaly jako marné ?

Co to má být ? Kdo je tady obětí Topolánkových pokusů na lidech ? On a bohatí určitě ne. Veškeré dopady pseudoreformy nesou pouze lidé se středními a nízkými příjmy a hlavně důchodci a rodiny s dětmi. Ti byli obětování, ale ne ve prospěch dobré věci, nýbrž ve prospěch kapes těch nejbohatších. Vždyť snížení daní horním příjmovým skupinám je kompenzováno zvýšením DPH na potraviny, bez kterých se nikdo neobejde. Právě ta nerovnoměrnost dopadu reformy je to nejhorší na současné vládě. Občani by na to neměli zapomenout při volbách.

brok 14.3.2008 18:25

kdyby byl Topolánek velký hráč,

asi by se pokusil spolu s ČSSD prosadit změnu volebního systému (nehrozí stížnost k ústavnímu soudu, protože tyto dvě strany mají spolu ústavní většinu). Potom by mohl myslet na dlouhodobý efekt a vládu "položit". Např. tím, že by lidovce i zelené potrestal za neloajalitu. Potom by šel do opozice a čekal na další volby. Mezitím by se mohl modlit, aby ve vedení ČSSD zůstal Paroubek.

pp 14.3.2008 16:39

Dovedu si představit

výsledek příštích voleb tak, že se do parlamentu nedostanou ani zelení, ani KDU (která to v posledních volbách také neměla příliš silné). Jak by vypadala vláda, kdyby parlament tvořila pouze ODS, ČSSD a KSČM?

Co se týče pana Čunka, jeho obrovské úsilí, vrátit se do vlády, si nezadá se snahou pana Paroubka vládnout. Oba tím sledují pouze vlastní hmotné zabezpečení a je zcela vedlejší, jakými slovy to kamuflují.

Šach 14.3.2008 20:37

Re: Dovedu si představit

Čunek je rekordman v úsilí vrátit se do vlády přes všechnu ostudu a nevysvětlené průšvihy. Citovaný prezident Masaryk by se k němu choval tak, jak se choval k jistému politkovi, který Čunkovu dokonalost nedosáhl, ale on mu nepodal ruku. Co se týká jeho přesunu na funkci velvyslance, tak snad na Valašsko, kde by snad jazykově vyhovoval. Jinde by to nebylo to pravé ořechové, protože by musel být vždy s tlumočníky, nebo by se jeho partneři museli učit česky.

Ludva 15.3.2008 8:51

Re: Re: Dovedu si představit

Je to ta nejtlustší hroší kůže. Přece kdyby tady žádné podezření a důkazy nebyly, tak se vyšetřování zastavilo hned na počátku.

mirwal 14.3.2008 15:16

Souhlas

Nesouhlasím se vším, co p.Karel Schwarzenberg prosazuje, ale souhlasím s tím, že to dělá nezštně a že mu nejde o koryto, jako p. Čunkovi. Když vidím ten jeho křivý úsměv, nedal bych mu ani korunu. Připadá mi, že se Čunek vyloženě národu vysmívá...

A Ti pánbíčkáři... To je dobrá korouhvička... Opravdu, kam vítr, tam plášť...

Malý Aston 14.3.2008 15:57

Re: Souhlas

Souhlasím s Vámi. Na pana Čunka byl zahájen lov a on hned neutekl.To udělal velkou chybu.       I kdyby všichni policajti,státní zástupci a všichni soudci přísahali že  nic neudělal nic mu to již nepomůže.Jediná možnost je,vyměnit za někoho jiného a jak je u nás zvykem,poslat ho dělat někam nějakého šéfa velvyslanectví.KDU propásla dobu výměny a stávající boj o koryta jim nic dobrého nepřinese snad jen spojit se s KSČM nebo ČSSD.:-D

Alfons 14.3.2008 14:59

Být vládou, tak bych emigroval.

S takovým národem není žádná rozumná domluva. Vládla by se v pohodě v cizině uživila a s kvalifikací jejich členů by je brali všude.  8-o

Berkowitz 14.3.2008 13:40

vláda je dobrá

Budu se řídit heslem Bertolda Brechta : vláda je dobrá, jen lid ji nechápe, a proto - vládu ponechat, lid vyměnit !

Alfons 14.3.2008 14:56

Re: vláda je dobrá

Jakými lidmi se vláda nechala zvolit, takové si zaslouží. Dobře vládě tak.  8-o

Starý J. 14.3.2008 12:39

Netřeba

....A jsem si jistý, že i Zelení by si raději zvolili koalici se sociální demokracií ....

No samozřejmě, že máte pravdu, ostatně jako Váš guru, co má pravdu vždy a za každých situací a okolností!

Právě proto, že chtěli jít se sociální demokracií, nosili v parlamentě tika s nápisem: ANI JÁ NEJSEM PAROUBKŮV HLAS, když se Paroubek chvástal, že bude mít dostatek lidí na většinovou koalici. Neměl, měl jako vždy jen a jen ty komunisty.

Dokud bude velet socanům Paroubek, bude jejich koaliční potenciál jen a jen v komunistech. A i ty si nedávno "rozhněval". Má nenapodobitelný dar, rozhněvat si kde koho!

Malý Aston 14.3.2008 14:31

Re: Netřeba

Já si to dovolím zkrátit.Pan Paroubek má nenapodobitelný dar,všechny nasrat!:-D

JH 14.3.2008 15:42

Re: Re: Netřeba

No, proč se tady objevuje Paroubek, když jde o tu svi--i zlodějskou, "pánbíčkářskou" ,těžko chápu.Něco tak odporného do vedení flanďáků se již dlouho nepodařilo posadit jako je primitiv a zloděj Čunek!

Malý Aston 14.3.2008 11:34

KDU v pasti!

Špatný název,špatný obsah. Pokud je někdo v pasti,tak je to KDU.Čunek již tam nevelí,nikdo ho neposlouchá.když něco dohodne tak to ihned všichni z jeho strany poruší jen aby mu zatloukli poslední hřebíček do rakvičky zapomnění.Ještě že ten ministr za Zelené onemocněl.Na co se čeká? Na sjezd,tedy potlach KDU.Tvrdí ale já jim nevěřím,že to nebude potlach volební.Já jsem přesvědčen že to potlach volební bude. To rojení geniálních nápadů některých lidovců tomu nasvědčuje,například Šojdrovka. Janečkova televize včera dokonce platila přenos z Paříže aby se mohla vykecávat. A jak někoho začne Janeček podporovat,má to 100% potvrzeno,jako tu propagaci Zelených.Takže KDU je i s panem Čunkem v pasti a čeká se na jejich potlach.:-D

Realista 14.3.2008 10:19

Naivita

Když někdo si myslí,že lze přejít skládku komunálního odpadu v bílém obleku a výjít ze skládky čistý- tak je idiot !

Kylchap 14.3.2008 10:12

"odbourání všech výdobytků koaliční politiky"

Termím "výdobytky" jsem slyšel naposledy za Husáka.

Osobně o žádných "Vy dobytkách" nevím.

* 14.3.2008 14:30

Re: "odbourání všech výdobytků koaliční politiky"

Dobytků ovšem neúrekom ;-P

PROKOP BUBEN 14.3.2008 9:07

ZDÁ SE

jirka.s. 14.3.2008 10:03

Re: ZDÁ SE

Ne, nezdá se, prasečí zube, ty už jsi se definitivně zbláznil! ;-D

PROKOP BUBEN 14.3.2008 8:57

ZDÁ SE

MNOHDY, ŽE SE V aBSURDISTÁNU VLÁDNE VE STYLU - po nás potopa......Zelení by ovšem na rozbití rozvrzané TROJKOLKY mohli a to na úkor socialistů i komunistů v příštích volbách - vydělat

Mirka 14.3.2008 8:39

Máte pravdu...

Máte pravdu, premiér Topolánek (konec konců i mnozí jiní v současné vládě) si nevidí na špičku vlastního nosu. A takové věci se zpravidla obvykle vymstí...

No... 14.3.2008 8:07

KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Problém je, že tyhle :dva výlupky" rád přijme Paroub do svého lůna (na druhé straně těla,než je psáno) a to jen z důvodu, že bude mít většinu....nakonec jidášská sloučenina a zelená plíseň splynou do jednoho chuchvalce a budoucnost (země) začne být- řečeno velmi mírně- velmi, velmi nejistá...po "použití  Paroubkem" tihle "dva" už nikdy nebudou volitelní a potřebné reformy nebudou a nepotřebný kolaps se dostaví. Věčně neplatit dluhy a rozdávat cizí nelze .

brblal 14.3.2008 9:01

Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Pokud někdo něco rozdával,spíše rozkrádal,pak to byla dlouhých prvních osm let především ODS.Začalo to Mackovým Knižním velkoobchodem,doslova vyrabováním bank a kampeliček,rozkradením podniků přes zakládané s.r.o. jejich vedením,likvidací zemědělství a tak dále.Ježek to vyjádřil jasně:před privatizací zhasli a později zapomněli včas rozsvítit.Přidal větu o tom,jak utíkali před právem a právníky.Cikáni i kdyby kradli sebevíc,nikdy nemohli nadělat takové škody,jako tzv.bílé límečky.Bohužel,zlodějna pokračuje dodnes.Julínek se snaží rozkrást nemocnice,dokonce pod cenou prodat pochybné společnosti kolem deseti zámeckých areálů.Proč asi?Za co?

Cricket 14.3.2008 10:26

Re: Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Jste fakt jednostranně zaměřený. Máte ale zpoždění. Za všechno může Rašín se kdysi zpívalo. Je to přece tak strašně jednoduché najít si nepřítele a hodit na něj svoji karmu, že?

Budíš 14.3.2008 12:11

Re: Re: Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

A jak to vidíte Vy pane ?

lary 14.3.2008 14:52

Re: Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Ježek to musí vědět protože asi sám zhasínal. Privatizaci měla zcela v ruce ODA ( Skalický,Dlouhý,Češka, Ježek).

JH 14.3.2008 15:47

Re: Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Svatá slova, celou tu zlodějskou lumpárnu má na svědomí pantáta Tunel Klaus spolu s celou svou bývalou kamarilou podvodníků byť s i s vysokým IQ. Oni ho totiž mají jen na tu zlodějnu. Pantáta Klaus patří před mezinárodní tribunál v Haagu protože je to veřejný nepřítel a zločinec od prvopočátku kdy se dostal k jakékoliv moci. Chtěl bych se toho dožít aby seděl jako Miloševič na stará kolena jako ještě horší lump, mající na svědomí celé rozkradené a vyvražděné Česko!!

Starý J. 14.3.2008 12:45

Re: KDU-ČSL opět "spolehlivá",zelení=katastrofa energetiky

Paroub je přijme "do svého lůna" jen proto, aby měl fingovanou většinovou koalici, ale vládnout s nimi nebude. Bude vládnout tak, jak to již předvedl: S KOMUNISTY BEZ OHLEDU NA KOALIČNÍ PARTNERY. On toriž nikdo jiný jeho "socialistické zákony" hned tak nezkousne. Snad jen Šojdrová. Pak je musí totiž Ústavní soud rušit. A dokud neobsadí stoprocentně Ústavní soud bolševiky typu Jičínského a Falmera, bude mu je rušit dál!

Čunek tam nebude, jeho vlezdozadkovství Paroubkovi, které předváděl při volbě presidenta a v debatách u Moravce, je zbytečné, do vlády ani koalice si ho nevezme.

A je to 14.3.2008 8:02

K článku

Po pravdě řečeno o Čunka bych si neopřel ani kolo.Totální rozklad stítního zastupitelství a zásah paní Vesecké na příkaz Topolánka to už se přibližujeme ke komunistickým praktikám.Ostatně ODS nemá ke komunistům  tak daleko,jak se nám snaží nastínit. KDU-ČSL začala svůj konec odvoláním Kalouska.Tomu to alespoň trochu myslelo.Čunek je prázdný.

tykev 14.3.2008 19:30

Re: K článku

ta zatacka vesecka dela jeste v soudnictvi, nebo uz je na spilberku?