22.10.2020 | Svátek má Sabina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
lada 7.2.2007 12:59

příště ho nevolte

Je to sice absurdní rada,protože pokud chcete volit jeho stranu a bude někde v popředí kandidátky,tak máš voliči smůlu.Nebo si to představuji tak,že  poslanec ,který se dopustí nemorálního činu, se omluví voličům a okamžitě se vzdá mandátu a zapojí se do "pracovního procesu".A protože je to pochopitelně naivní představa o odpovědnosti politika ,nebylo by od věci aby takový postup ,do zákona ,navrhli politici,kteří ještě zodpovědnost  a morální kredit mají. Najdou-li se mezi nimi tací ??????????>-(Y)

Antonín Hrbek 7.2.2007 12:58

Pan David Šeich

je předsedou představenstva Unie malých a středních podniků ČR,členem výboru pro evropské záležitosti, zahraničního výboru, stálé delegace do Středoevropské iniciativy, prostě velmi zaneprázdněný. Absolvolval právnickou fakultu v roce 2001 a v roce 2002 byp zvolen poslancem.

marek 7.2.2007 12:57

alkohol -stát - nepřítel -pravda -dúkazy

1.Svého času jedna sestra dostala příkaz odezdat krev -důsledek musel nést dotyčný,neboť sestra měla o 1 promile alkoholu více.-tolik dúkaz.                                           

2 skoro všude se toleruje nějaká hranice alkoholu a někde i v případě že nespůsobí řidič nehodu není omezován.

3Kolik vydělává stát na alkoholu a jeho požívání označuje za trestné.

5 Všichni znalci vědí co způsobí podnapilý řidič,co však způsobí neposypaná ,děravá,špatně značená silnice-nepřizpúsobená povolené rychlosti

7Bylo by toho více -je pan doktor honorován od slova,nebo řádku?                                              

jerry 7.2.2007 12:54

Re: iluze

Jsou jako my? Nepřehánějte. Myslíte, že by Vám jako Kavanovi prošla výmluva, že jste si namazal krk francovkou? Myslíte, že byste zůstal nepotrestán, kdybyste se v práci opil jako Kott? A že by z Vás pak udělali ředitele pobočky VZP? A co si myslíte, že se stane Šejchovi? Nejsou jako my.:-)

lordpavka 7.2.2007 12:36

Příteli sociáldemokratický doktore

Už poněkolikáté píšete o prohřešcích lidí okolo ODS.Vůbec jste si nevšiml filutů z ranku ČSSD.Ti páchali a páchají čuňárny stále,ale Vám nevadí ani lhář Dr.Rath.Jeho atestace se lží je již zapomenuta.Jděta trochu do sebe!

Petr Čech 7.2.2007 11:42

Re: Re: Každý dělá to, co je mu dovoleno

A jme zase na začátku. Každý dělá to, co je mu dovoleno.

Kryštof 7.2.2007 11:35

No, měli by být ....

... jinak by stačilo, aby každé 4 roky statistický úřad vybral náhodně z občanů ČR 200 lidí a bylo by to >-:-)

vládík 7.2.2007 11:27

Re: Re: Lidi nahoře i dole jsou stejní - nesouhlas

Mám jiné zkušenosti. A v úpadku skutečně nejsme.

f2 7.2.2007 11:27

Re: Každý dělá to, co je mu dovoleno

Víte jaké procento z celkového počtu nehod bylo zaviněno/byl přítomen alkohol? Překvapivě malé ! A přesto se alkohol za volantem považuje za zdroj veškerého zla. Přítom většina nehod je způsobena tím, že někteří, byť střízliví, jezdí jak prasata.

jirka.s. 7.2.2007 11:24

Co máte pořád proti opilým poslancům?

Vždyť jsou to také jenom lidé! A navíc, becherovka v bufíku za třináct, no, nekupte to!

f2 7.2.2007 11:23

iluze

Žijeme  v jedné velké iluzi, že poslanci jsou vzdělanější, pracovitější, chytřejší, čestnější ... než my, proto je přece volíme, ale oni takoví nejsou a nebudou. Jsou vždy jen jako my.

ladik53 7.2.2007 11:22

jen pro pořádek

Jen pro pořádek. Byl zadržen v protisměru v jednosměrce. Škoda, že za volant sedám vždy střízlivý, takže nevyzkouším co to udělá s normálním občanem odmítnout odběr krve. Ale souhlasím s Vámi, že nezáleží na tom v jaké jste straně.

slovan 7.2.2007 10:58

Re: pane profesore

Vy jste pana Pavka uplacel? Nebo znate nekoho kdo tak ucinil? Pan Pavko zde presentuje svuj nazor pod svym skutecnym jmenem, co si z nej vzit v tomhle priklad? To ze se mi jeho politicke a ekonomicke nazory ktere jsem mel moznost zahlednout nebo slyset zdaji naivni je vec druha.

Psí vrah Čumil 7.2.2007 10:45

Ba věru, pane profesore, máte zcela pravdu: Ožralec za volant nepatří.

V politice se takoví ovšem cítí jako doma. Nevím, na kterém místě jsou vražednější...

Jan Valenta, N D S 7.2.2007 10:45

Názory a reakce na příspěvky občanů.

:-D:-P;-);-P:-(;-€>-VV: Poltická krize nám za poslední měsíce odhalila, "kam vede zemi "bezvládí". Především k demokracii standardu běžného v zemích s podobným počtem obyvatel a rozlohou se ani náhodou nepřibližujeme. Úřadům jsme vystaveni zvůlí, kterou nastolily předchozí vlády. Krom toho máme právní nihilismus a žel, neúctu k právu ani u těch, kteří právo hlásat. Ani o krok nejsme na tom lépe, než rozvojové země podřadného rázu. Jsme jen konzumenti řetězců a ubohými gastarbaitry ve vlastní zemi. A to je nutné změnit ...příklady tu jsou! Za NDS J.V

Mablung 7.2.2007 10:27

Re: Lidi nahoře i dole jsou stejní - nesouhlas

Pak je v úpadku. Jen činy těch grázlů ve sněmovně jsou viditelnější a jsou podporované mocí a poslaneckou imunitou. Ale vezměte si náhodný vzorek obyvatel a budou se za daných podmínek chovat stejně jako náši volení zástupci.;-)

vládík 7.2.2007 10:06

Re: Re: Re: Každý dělá to, co je mu dovoleno

To je nehrubší omyl. Každé individuum věří, že mu to prajde. Ožralovi opilost, debilovi, který předjíždí v ostré zatáčce na dvojité jeho debilita. Jinak by se jako individua nechovali.

vládík 7.2.2007 10:04

Lidi nahoře i dole jsou stejní - nesouhlas

Nesouhlasím. Kdyby bylo ve společnosti relativně tolik grázlů, jako ve sněmovně (mezi grázly počítám i pažravé lenochy, kteří když omylem přijdou do sněmovny, tak se vyspat, nebo zvednout ruku podle pokynů šéfa), pak by naše společnost byla v obrovském úpadku.

jirka.s. 7.2.2007 10:01

Re: Tento článek ve všech aspektech odpovídá mému názoru na současnou poslaneckou a senátní garnituru.

Domnívám se, geronte, že ve chvíli, kdy pan profesor si přečte tento tvůj žvejk, začne okamžitě litovat, že nějaký podobný článek vůbec napsal. Mít totiž stejný názor jako ty, je totiž poměrně  společensky degradující.

vládík 7.2.2007 10:01

Re: pane profesore

Zase jedno prase se musí vyblít.

Petr Čech 7.2.2007 9:56

Re: Re: Každý dělá to, co je mu dovoleno

Jak známo, každé "individuum" se bojí trestu a proto si raději své činy předem rozmyslí.

Ladislav N. 7.2.2007 9:56

Re: Re: Autor - Je to stejný pan Pafko, co tady před časem bojoval za "pokrokového ministra" Dr Ratha?

Možná jste jenom nějakou souvislost nepochopil. ;-)

baci 7.2.2007 9:52

bylo by dobré

S článkem nutno souhlasit,jen bych čekal od pana profesora nějaký zdravotnický závěr.Třeba vyšší odpovědnost za  své zdraví- tak třeba ještě kromě pokuty zvednout zdravotní pojištění pro budoucí léčbu následků,ale třeba i kuřákům zvýšit pojistné,pan profesor jistě ví jak drahé je léčeni rakoviny plic.Na druhé strany dávat bonusy za péči o své zdraví.

dph 7.2.2007 9:40

pane profesore

co kdyby jste se raději věnoval tomu čemu rozumíte nejlépe např.korupci ve zdravotnictví a zároveň jste šel příkladem,že s braním za Vámi provedené operace přestanete

MLOK1 7.2.2007 9:38

Re: Každý dělá to, co je mu dovoleno

Petře Čechu, máte to vymyšlené hezky a dalo by se s tím možná i souhlasit.

        Ale!!! Pokud by nebyly změněny i ostatní zákony, tak by ve všech věznicích nebylo dosti místa pro individua, která řídí ožralá. Taktéž by to odčerpalo nemalou část státních peněz, které by se nedostávaly jinde.;-(;-(;-(

Přeji Vám hezký den.

gerontusinza 7.2.2007 9:35

Tento článek ve všech aspektech odpovídá mému názoru na současnou poslaneckou a senátní garnituru.

Buďto ožralci nebo blbci nebo vyžírkové nebo...... doplňte podle potřeby. Pane Pafko děkuji Vám, váš pohled je i mým..

milos 7.2.2007 9:27

Re: dotaz

Kdyztak s plicemi, ty pablbe! Nez zacnes psat, tak si problematiku alespon progoogluj!

Mablung 7.2.2007 9:21

Lidi nahoře i dole jsou stejní

V poslanecké sněmovně je stejné zastoupení grázlů a pitomců jako ve společnosti. Tento poslanec prostě a jednoduše zastupuje nezodpovědné hajzly. I ti jsou voliči a je jich dost ;-) 

Petr Čech 7.2.2007 9:20

Každý dělá to, co je mu dovoleno

To je odjakživa známo. Každý řidič ví, že je-li chycen při řízení vozidla pod vlivem alkoholu, hrozí mu pokuta (směšná), nebo maximálně přijde o řidičský průkaz na 1, slovy jeden rok. K tomu není třeba co dodávat. Není možné se tomu ani divit. Každý řidič to ví a podle toho se někteří z nich i chovají. Opět zde však existuje jednoduché řešení: Řízení v opilosti - trestný čin. Trestní sazba - v případě, že nevznikla škoda a nebyl nikdo zraněn odnětí řidičského oprávnění navždy. Bez ohledu na to, jde-li o poslance nebo běžného občana. Vznikne-li při takovémto jednání škoda, nebo je někdo zraněn či dokonce usmrcen - nepodmíněný trest minimálně na 5 let. Řízení vozidla bez řidičského oprávnění - opět nepodmíněný trest min. na 2 roky. Dovoluji si předpokládat, že za těchto podmínek by si více než 90% řidičů velice rozmyslelo pít alkohol před jízdou. Podotýkám zde, že nejsem abstinent.

huhu 7.2.2007 9:12

selektivní přístup

pane profesore, kde jste byl, když se ožíral Kavan nebo Kott ? 8-o