24.2.2020 | Svátek má MatějDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Podivná změnaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 22.4.2015 10:28, přehled diskusí

Milý pane Jelínku:
Autor: I. Mertl Datum: 22.4.2015 9:04

Píšete: "Lidé jako Ivan Langer či Vlastimil Tlustý již v politice nejsou. Jiná dítka své doby, namátkou Miroslav Kalousek, se srdnatě drží. Vzchopení vyšetřovatelů a státních zástupců se postaralo o to, že si v politice neškrtnou David Rath, Vlasta Parkanová, Petr Nečas nebo Petr Tluchoř."

Relativizace je cesta k pisatelově zkáze, zvláště, je-li vedena neskrývanou záští. Uvedená citace je toho důkazem. Sčítáte shnilá jablka se zdravými hruškami. V seznamu Vám chybí možná 200 politiků činných i mimo hru. Připomínám třeba Rychetský, Zeman, Čuba (!), kakaový Kraus, ... SMontování Ratha a Parkánové je možná žalovatelné. Je to stejné, jako když Vás hodím do jednoho pytle s Kejzarem a Goebbelsem.

Re: Milý pane Jelínku:
Autor: B. Mráz Datum: 22.4.2015 10:28

Dobře napsáno, pane Mertle.

Docela symtomatické:
Autor: Z. Švrček Datum: 22.4.2015 9:02

je, že autor zmiňuje Grosse, Langera, či Nečase, ale jaksi "pozapomněl" na jedno z nejtypičtějších dětí oné doby, na Bohouše Sobotku. Ten se ovšem vyvedl a drží se na čele jako kleště, ačkoliv jsem přesvědčen, že naprosto nemůže být odtržen od reality všedního života průměrného občana, protože takovou jaktěživ nepoznal.

Re: Docela symtomatické:
Autor: T. Kočí Datum: 22.4.2015 9:41

přesné