18.2.2020 | Svátek má GizelaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Podaří se Parouback?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 12, poslední: 7.12.2016 23:58, přehled diskusí

Asi by ČSSD dorazil ...:
Autor: J. Mrázek Datum: 7.12.2016 23:58

...snad alespoň milosrdně ...

Oni naši socialisté:
Autor: Š. Hašek Datum: 7.12.2016 16:45

mají lídrmudrátorů na rozdávání, pane Jelínku? Ale Vy se "živíte" theoretizováním, tak nic.

Jest všeobecně asi známo, jak já mám socialisty (obecně) v lásce, také toho šéfíka z RaJ. Ale to nikterak nebrání mi ho se studentíkem, tč. premiérem porovnávat. Nějak se mi pozdává, že ten "staroharcovník" už "poznal lépe svět". Hodně zkráceno.

Že on ten Jelínek má něco proti Paroubkovi.:
Autor: K. Vyšata Datum: 7.12.2016 14:39

Napsat, že .....Paroubkovo modernizační představy, kdy vedle akcentování spotřebitelských či sociálních práv například vyzývá k tolerantní migrační politice, ochraně přírody, ústup od jaderné energetiky, nebo k podpoře menšin jako jsou homosexuálové....by bylo posouvání dál...je v podstatě v dnešní době polibek smrti.

Re: Že on ten Jelínek má něco proti Paroubkovi.:
Autor: E. Erat Datum: 7.12.2016 16:28

Zřejmě z doby, kdy byl Jelínek, dnes "nezávislý" politolog hlavním poradcem pana Paroubka. Ale, pravda je, že Paroubek měl aspoň nějáké charisma, proti Sobotkovi, který má charisma mokrého hadru na podlahu. No, není sám podobně je na to Fiala. A Paroubek dokázel aspoň čestně odstoupit, když mu Marťani nepřiletěli.

Paroubek a Marťané,:
Autor: P. Lenc Datum: 7.12.2016 10:53

nakonec proč ne?Když soc. dem. mohla vygenerovat takové "velikány" jako je samotný Sobotka a to nemluvím o Diensbierovi, soudružce Marksové nebo takový ničitel živnostenských "příživníků" Mládek, tak bez problémů snese i Paroubka a jeho Marťany.Jenom dle legend nejsou Marťané barvy oranžové, ale zelené.Ale při známé flexibilitě socanů se i to jiste "rozumně" vyřeší.Divím se, že se soudruh Jelínek na takový projekt vlastně mračí.

Re: Paroubek a Marťané,:
Autor: Š. Hašek Datum: 7.12.2016 17:22

Kdybych v "kanclu politickém" měl sedět společně s Paroubem a nikoliv s MarksovouMarxovouEngelsovou - tak bych se do rachoty i snad těšil! Nevyvozovat nic "podrobnějšího"!!!! S ním jest sicher "možno aspoň normálně si dát frťánka", nad lestry, že!

Nejsem volič ČSSD ani ANO. Jsem ve výslužbě, a tak mohu plkat.

Nějak hoši/šíbři z ČSSD mají strach, že Parouba nevopijou rohlíkem namočeným v odstředěném mléce!!??

Parou-back ...:
Autor: J. Řezák Datum: 7.12.2016 9:59

... doufám, že ne. Už byl pár let klid a teď zase jedna duševní ejakulace tohoto živočicha rozvlnila hladinu. Tak ať zůstane jen u toho, svět je hezký, když na něm Paroubek není.

Troškař Paroubek oproti EU....:
Autor: J. Mrázek Datum: 7.12.2016 9:37

... opatření kurýrní služby DHL Express, která ukončila doručování zásilek do berlínské čtvrti Wedding a to z důvodu loupeží, vyhrožování a násilí vůči jejím doručovatelům.

To co sledujeme v přímém přenosu, je totální rozpad západní společnosti připomínající scény z filmů Mad Max či Posel budoucnosti. Ostatně v letošním roce již přestavitelé belgické a švédské policie přiznali, že z důvodu rostoucí kriminality nedokáží zajistit bezpečnost společnosti.

Recept na tuto krizi: tlak na cenzuru internetu, oćerňování odpůrců multikulti náboženství a tlak na úplné odzbrojení občanů. Zdeněk Maštalíř

Zdroj: http://zdenekmastalir.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=572188

Copak Paroubek, ale co mafie ovládající ČSSD v krajích?:
Autor: P. Maleček Datum: 7.12.2016 9:14

Jelínek a celá ČSSD by se spíš než Paroubkem měla zabývat tím, jak její krajské organizace ovládly regionální mafie a své exponenty protlačily do čela krajských kandidátek. Kde pak jejich v krajích profláklé tváře byly jednou z příčin neúspěchu ČSSD v krajských volbách.

Čímž ČSSD dokazuje, že nejen že se nepoučila od ze stejných důvodů zkrachovalé ODS, ale naopak kráčí v jejích stopách. Což dorazí tím, že sehne hřbet před Zemanem.

je to jedno.:
Autor: Z. Švrček Datum: 7.12.2016 9:14

ČSSD nastoupila cestu ne nepodobnou té, na které je již několik let ODS. Žádný Paroubek, i kdyby jej socani přijali, a volili jej stále výš a výše, nebude mít čas a sílu to zvrátit. Nedokáži si představit, že by se proces změny, který jiným stranám trvá leta a mnohé jej již nezvládly a jsou zapomenuty, mohl v ČSSD povést do voleb. Bohužel. Proč? Protože jako další klasická politická strana umožní hnutím typu ANO s nečitelným programem, ale skrývanými skutečnými, tedy námi voliči jen tušenými záměry, získat další půdu na politickém hřišti a jen tak dále zvýšit zmatek, zhnusení voličů a posílit proces bourání demokracie. Nebo snad máme věřit, že Babiš nás vede k demokracii?

paroubek vykrikl do tmy:
Autor: P. Jansky Datum: 7.12.2016 8:50

ale na druhou stranu neni moc lidi kteri nabizeji pomoc potapejici se lodi.. zda se ze socani kteri se nedokazi zbavit te smesne figury jmenem sobotka pujdou ke dnu tak jako tak

Dostal jsem se ke čtení tohoto příspěvku z odkazu.:
Autor: Z. Rychlý Datum: 7.12.2016 7:48

Nevěděl jsem tedy kdo je autorem. V polovině čtení (jak Rétor tánul socdem k ...) jsem si řekl, kdo ty k*k*tiny píše ? A bylo jasno.