20.10.2020 | Svátek má Vendelín


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr Kohout 22.6.2009 7:40

Re: Jak

Ale ten dovětek pak pod Topolánkovým tlakem museli rychle vymazat.

Starý J. 22.6.2009 10:17

Re: Jak

....U nás by obyčejný člověk šel do vězení za padělání úřední listiny.....

O kvalitě Vašich znalostí a tomu odpovídající kvalitě Vašeho příspěvku hovoří to, že vyjádření, napsané druhou stranou smluvního vztahu na podepisovaný dokument, nazýváte "paděláním úřední listiny", za které se chodí do vězení.

Takové dodatky mohou pouze udělat dotyčné ujednání neplatným, nedá se však v žádném případě mluvit o "padělání úřední listiny". Smlouva se stává platnou tehdy, když se všemi body smlouvy souhlasí obě strany.

U Zápisů o nějakém jednání, nebo události,  jsou takové dodatky naprosto běžné.To by na př. Vaše eventuální nesouhlasné vyjádření, které napíšete třeba k protokolu Policie o nehodě, které jste účastníkem, muselo být rovněž "paděláním úřední listiny".

Nomen 22.6.2009 7:06

Topolánka v době předsednictví nesvrhla ČSSD - ta se o to před tím - neúspěšně - pokoušela asi 5x....

Ale o svržení rozhodli poslanci za ODS a Stranu zelených...jak lze jednoduchou aritmetikou doložit...

Po přečtení agitpropských prostotin ve Vašem článku by se jeden domníval, že jadernou fyziku může dělat kdejaký prosťáček....

AGO 22.6.2009 7:49

Re: Topolánka v době předsednictví nesvrhla ČSSD - ta se o to před tím - neúspěšně - pokoušela asi 5x....

Vina na svržení kabinetu nechť je rozložena dle počtu mandátu jednotlivých aktrérů svržení.Dle mého názoru je to. po Komunistickém puči 1948, největší novodobá ostuda ČR,její aktéři zaslouží ponoření do dehtu či vajec a posypání peřím!

Starý J. 22.6.2009 10:03

Re: Topolánka v době předsednictví nesvrhla ČSSD - ta se o to před tím - neúspěšně - pokoušela asi 5x....

Podle této idiotské teorie lze tedy doložit, že údajně velice špatné zákony (dle ČSSD) schválené během vlády koalice, neschvalovala koalice, ale poslanci ČSSD Melčák a Pohanka!

Lze to doložit jednoduchou aritmetikou!

jirka.s. 22.6.2009 10:04

Re: Topolánka v době předsednictví nesvrhla ČSSD - ta se o to před tím - neúspěšně - pokoušela asi 5x....

8-o 8-o 8-o Ježíšikriste! Jaderná fyzika a rudá vopička !!! Armageddon se blíží!!! 8-o8-o8-o

kirast 22.6.2009 7:01

To byl apel na voliče ČSSD+KSČM?

Ale ti přece shození vlády uprostřed předsednictví za nebývalé ostudy pro celou ČR oslavují! Proč by za takový "skvělý" krok trestali svou politickou reprezentaci?

Standa 22.6.2009 7:11

Re: To byl apel na voliče ČSSD+KSČM?

Hodnocení Evropy odpovídá: úředníci skvěli, politici špatní.

kirast 22.6.2009 7:58

Re: To byl apel na voliče ČSSD+KSČM?

Úředníky nevolíte. A politiky budete volit tak, jak vám doporučí politici z jiných evropských zemí? Třeba podle Sarkozyho? ;-)

Starý J. 22.6.2009 9:59

Re: To byl apel na voliče ČSSD+KSČM?

Kde jste si toto "hodnocení Evropy" přečetl, nebo kde jste ho slyšel?

Zajímal by mě zdroj Vašich informací! Na př. včera u Moravce dokonce i socialista Kohout nic takového neříkal! Mluvil o tom, že jak politici, tak úředníci byli dobře hodnoceni. O špatných politicích nepadlo ani slovo. Jen o špatném shození vlády během předsednictví!

ranbow 22.6.2009 3:21

Ten problém je někde jinde

byla to přece tehdy vládnoucí ODS, která (za naše peníze) prezentovala už dlouho předem naše předsednictví EU jako cosi magického vesmírného významu, čímž jsme se rázem katapultovali do čela evropských velmocí. Kdyby prostě oznámila, že na nás prostě vyšla služba, ve které se postupně střídají všechny státy EU, tak bychom od toho moc nečekali - a ono se toho taky moc podstatného nestalo - ani v Evropě, ani u nás

Starý J. 22.6.2009 9:54

Re: Ten problém je někde jinde

Tak si pamatujete přípravu na naše předsednictví Vy.

Já si zase pamatuji, jak tehdy nevládnoucí ČSSD ústy Paroubka denodenně před předsednictvím i denodenně za předsednictví nás informovala o tom, že pod vedením ODS bude to naše předsednictví jen zmar, bída, smrad, hnus a neštovice! Jak vláda vedená ODS pro naše předsednictví naprosto nic nedělá, není připravena, jo kdyby vládla ČSSD, to bychom teprve viděli, jak by vše šlapalo a jak bychom v čele těch evropských velmocí teprve byli.

Takže mě překvapuje, že zrovna Vy jste uvěřil tomu co říkala ODS (i když já jsem, to co Vy, od ODS neslyšel) a něco jste snad čekal a nevěřil Paroubkovi, který Vás připravoval na to, že čekat nemůžete vůbec, ale vůbec nic! No a nakonec - jak píšete v závěru, jste se spolu s Paroubkem, na rozdíl od jiných, také ničeho nedočkal!

Cedr 22.6.2009 0:53

Jako jaderného fyzika jsem si Vás vážil.

Ovšem s vaším příspěvkem začínám mít pochybnosti. Co Topolánek vyřešil v plynové krizi kromě zfalšované smlouvy, kolik životů zachránil v Gaze pan kníže - proč televize denně neukazuje výsledky práce Izraele - zničené školy a domy. Skutečně hnus.

Jirka 22.6.2009 2:11

Re: Jako jaderného fyzika jsem si Vás vážil.

RvRv

Jiří Chýla 22.6.2009 0:25

Kdo položil vládu

Vládu Mirka Topolánka nepoložil ten zlosyn Paroubek, ale hlupák Bursík, který měl ten geniální nápad 8. března, kdy každému neBursíkovi bylo jasné, že se schyluje k hlasování o důvěře vládě, vyloučit ze strany, do niž se přiženil teprve před 4 lety, poslankyně Zubovou a Jakoubkovou. To byl vskutku majstrštyk. Voliči to patřičně ocenili: když Bursík do SZ vstupoval dostali Zelení vedení Patočkou ve volbách do Evropského parlamentu 3.16% hlasů, zatímco letos pod vedením MB dokonce 2.06% hlasů. Jak se říkalo na vojně: čísla hovoří.

Kačka 22.6.2009 0:40

Re: Kdo položil vládu

R^

Bin Berliner 22.6.2009 1:04

Re: Kdo položil vládu

Vládu si položil sám Topolánek, protože Tlustýmu, kterej mu svym geniálnim kolečkem vyhrál poslední parlamentní volby, nedokázal dát ve své šlechetnosti ani tu trafiku.

Gaston 22.6.2009 1:16

Re: Kdo položil vládu

To je tedy něco! Takže Bursík špatnej a nány Zubová a Jakubková OK? Protože jim bylo "ublíženo", mohou položit svou vládu? To Vám přijde normální?

vlasta 22.6.2009 1:44

Re: Kdo položil vládu

No pokud je Bursík tak schopný politik, za jakého se sám považuje a jak nám média po celou dobu vtloukaly do hlavy, tak toto měl domyslet. Takže veškerá zodpovědnost za ty dvě "nány" je na něm.