22.10.2020 | Svátek má Sabina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Starý J. 22.6.2009 11:10

Re: To je pořád řečí

Myslíte, že na normální myšlení a chování je vždy potřeba zákon? Bez něj to nejde?

Vlad 22.6.2009 11:20

Re: To je pořád řečí

Prošel by jedině tehdy, kdyby tam stálo:  ... není dovoleno svrhnout vládu ODS. To jo, takhle jim utnout prebendy. To se nedivím té zuřivé nas..štvanosti.

Štváč 22.6.2009 10:38

vsadím se,

že čeští chytrolíni za pár měsíců budou vyřvávat, jak jsme tu EU dobře vedli. Nechceme-li srovnávat Kazachstán, Moldávii a pod. jsme opravdu Kocourkov Evropy s nejhloupějšími politiky a tak na nás také vyspělé země koukají. Jen bude obtížné si to přiznat, zvlášť pro tupé "vlastence."

jerry, the bridging mouse 22.6.2009 10:21

Je to pohled zvenčí,pane profesore-

my tady doma / myslím ty, co mají vlastní názor a nečekají až jim ho sdělí Saša Vondra/ si neumíme představit v Evropě úspěšného politika Topolánka, který doma opustil všechny reformy ,jen aby se udržel u moci. Julínkovi nakonec zajistil trafiky a dokázal už i dolézat za pološíleným poslancem Hovorkou a zelenými čarodějnicemi, jen aby zůstal premiérem!

Topolánek začínal jako reformátor , ale skončil jako člověk, opojený svou mocí a svým sporným významem. Připomíná burana, kterého šlechta pozvala na Ples v opeře. Oni se se mnou ten Sarkózy a Merkelová baví jako rovný s rovným! On mě ten Berlusconi zve k sobě ! On mě přijal i Putin!;-(

Euroskeptik Topolánek nakonec skončil jako eurohujer. Nebýt radaru, objal by se i se Zaorálkem. Potají, samozřejmě...;-(

kokespravy 22.6.2009 10:31

Re: Je to pohled zvenčí,pane profesore-

Ty jsi ale truhlík jerry, dělej něco užitečnějšího než tady předvádíš. Běž makat!

hank bukowsky 22.6.2009 10:38

Re: Je to pohled zvenčí,pane profesore-

když si mám vybrat, tak za hlupáka jste Vy

antik 22.6.2009 11:56

Re: Je to pohled zvenčí,pane profesore-

Kdo je hlupák v tomto případě je nasnadě. Neboť jen hlupák se přidá k blábolu.

jerry, the bridging mouse 22.6.2009 12:02

Argumenty by nebyly?

Myslím vlastní, ne ty vondrovské... Jinak máš pravdu, jdu dělat něco užitečnějšího. Ty jdi taky.;-)

P.S. Hloupá reakce bez vlastního názoru dělá často příspěvek lepším, než ve skutečnosti je. Možná i nezaslouženě.;-)

PetrK 22.6.2009 10:20

Výborně, pane Janouchu!!!!

R^R^R^

jirik 22.6.2009 10:00

levičáctví je nemoc

Sem píší i leví zabedněnci, kteří nikdy nic nepochopí, ani když jim to vysvětluje člověk znalý světa, jakým autor je a kterému nesahají ani po kotníky. Umanuli si, že nejlepší parta je ta smečka, co se zmocnila ČSSD, která neumí nic jiného, než kopat do báboviček, tak jak to dělali ve školce a rozumu nemají ani teď o moc víc, než tehdy.Což se líbí i jejích obdivovatelům, kteří sami nedokáží spojit ani několik holých vět a mají pocit, že musí nadávat každému, kdo to dokáže, aby zakryli vlastní primitivitu. Jestli tento póvl zvítězí ve volbách, budeme se z toho ekonomického marazmu hrabat léta.

franta 22.6.2009 10:30

Teď se tomu říká "kopat do báboviček" ?

Ještě nedávno se tomu říkalo nulová tolerance !

mt 22.6.2009 10:30

Re: levičáctví je nemoc

R^

hank bukowsky 22.6.2009 10:36

Re: levičáctví je nemoc

Česká známá vlastnost: adorace kohokoliv a kdykoliv, když to odpivídá mé úrovni chápání světa, a totální zatracení téhož člověka, jestliže si dovolí odchýlit se ze směru mých názorů...

Janouch může být klidně zítra kritizován jeho dnešními oslavovateli, protože nebude užitečný pro propagandu.

Janouchovi, jak výše uvedl jerry: My tady s Topolánkem žijeme a to co předváděl doma, byl důvod k defenestraci. A s Topolánkem jsme ke švédskému modelu, jež nadevše milujete a využíváte, Topolánek určitě nesměroval. Ještě furt jsme živi z hmoty a nikoliv z frází. Ostatně, Vaše hodnocení evropských tzv. úspěchů kulhá na všechny čtyři. Kníže to pohnojil hned zpočátku, plynovou krizi vyřešil Sarko, Topolánek byl za troubu, co nečte smlouvy, jež má podepsat, a ostatní věci nestáli za zmínku ani Vám. Opravdu akorát ty úsměvy na společných fotkách s politiky byly největším úspěchem Topolánka.

Starý J. 22.6.2009 11:07

Re: levičáctví je nemoc

Buďte od té dobroty a popište nám, jak "plynovou krizi vyřešil Sarko"! (Asi tak, jako Gruzii, nebo Gazu???).

Myslím, že Vám budu vděčný nejen já!

spalek 22.6.2009 13:58

Re: levičáctví je nemoc

Nerad to pisi,

ale vse zacina uz u vlastnostech naroda. Nejzavistlivejsi narody v Europe>

1. Cesi

2. Slovaci

3. Chorvati. V kradeni nevim kdo vede..Meli by sme na sv6ch vlastnostech nejprve poradne popracovat

jirka.s. 22.6.2009 18:16

Re: levičáctví je nemoc

No, a ty můžeš, pro začátek, popracovat na své "cestyne" !!! ;-P

boule 22.6.2009 12:10

Re: levičáctví je nemoc

...a tohle http://www.mafiaweb.unas.cz/Baseballova_palka.jpg  je lék!!! ;-D

Pepek 22.6.2009 22:44

Re: levičáctví je nemoc

Škoda že to není nemoc smrtelná... ;-€

SDFDS 22.6.2009 9:13

mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

ale ještě nikdo nevysvětlil v ČEM to předsednictví bylo úspěšné????8-o

naopak, podle zahraničního tisku to byl tragikomedický propadák .... Rv

j 22.6.2009 9:21

Re: mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

podle toho jaký tisk čtete ale ve vašem případě....:-) to kdyby se to týkalo Paroubka to by byly oslavné ódy jako zachránce

Dom 22.6.2009 9:49

Re: mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

Jako dříve, za bolšána, všechen tisk přebírá ČTK. A úroveň je trvale stejná, koho chleba jíš... Byl to velký úspěch, Ztopořenec podrazil nepatrně Putina a Žbrbla pohořel s Palestinou. Nahrávka z Francie je třešinka. Jen mít paměť.

j 22.6.2009 10:03

Re: mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

Probuďte se

Starý J. 22.6.2009 11:02

Re: mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

S Palestinou nejvíce pohořel "malý francouzský Napoleonek". Za dva dny ohlásil konec své "úspěšné mise". A jel domů z Egypta, doprovázen nadšeným potleskem frantíkovského tisku a pln vlastní sebechvály.  A v Gaze se vesele válčilo ještě celý měsíc, přesně tak dlouho, jak Izrael potřeboval ke splnění svých záměrů! A teprve pak byl konec. Takže lze s klidem říct, že tam neuspěl, krom Izraele, vůbec nikdo!

SDFDS 22.6.2009 12:07

Re: mantru "úspěšné předsednictví" na Psu slýcháme pořád

no ten ruský plyn s ručně psaným dodatkem na již uzavřenou a podepsanou smlouvu, který k nesmírnému "údivu" Tupola z ní udělal cár papíru, je klasika. Kdyby se do toho nezapojili Frantíci, plyn neteče ještě dnes. Je těžko pochopitelné, že tato causa se vydává jako úspěch. Svědčí to spíše o klima ve sdělovacích prostředcích, jež jsou odtrženy od reality. Proto je nutné číst zahraniční tisk.  Ani hajlování a fakování Evropě kupodivu neimponovalo.... Tupolovo pozdější urážení USA je potvrdilo, že od válu šel oprávněně...

jasan 22.6.2009 9:10

boze to je reci

kvuli EUrohre pro nedovtipy zvane "predsednictvi".. vyhozene penize a par exhibujicich exotu

M. Zima 22.6.2009 8:17

Pane Janouch,

v tom českém šaškování zvaném předsednictví je svržení vlády českých  tajtrlíků marginálie. Skutečná selhání se konala už při tématech "Evropa bez bariér", "energetika bezpečná a udržitelná". To drahé a zbytečné idiotství bylo završeno v komunistickém slabomyslném stylu provedenou nominací Barrosa. České předsednictví je charakterisováno především diletantstskou angažovaností pro stagnaci EU. Češi nepřinesli ani jednu novou myšlenku.

Johnyz 22.6.2009 10:15

Re: Pane Janouch,

Tedy jste-li o t.zv. šaškování přesvědčen je to vaše věc, nicméně čeština má také pátý pád, říká-li vám to něco a zde jste měl oslovit  pana profesora pane Janouchu. Pátým pádem voláme a oslovujeme!

Starý J. 22.6.2009 10:56

Re: Pane Janouch,

Zřejmě nejste častým účastníkem zdejších "diskuzí"! Jinak byste věděl, jaké hodnocení lze od zImy čekat. Ten pátý pád je to nejmenší, co předvádí!

Antonín Hrbek 22.6.2009 8:08

Svržení Topolánkovy vlády

bylo po několika neúspěšných pokusech logickým účtem za chování jejich představitelů. Samotná vláda vznikla korupcí a korupcí se udržovala. Celou dobu vládnutí se chovala jako suverén. Prosazovala nesmysly - autorovi například najednou nevadí, že zablokovala rozvoj jaderné energetiky a tím připravila pro budoucnost ČR energetickou krizi a zdražování elektřiny. Absolutně nebyla připravena na nastávající krizi a celému národu jen lhala. Ulehčila bohatým a utáhla pásek středním vrstvám. O nepopulárních blbostech jako byly např. tanečky okolo regulačních poplatků nemluvě. Mlaskala u koryta, až to bylo slyšet v celé Evropě. A s těmi, kteří nesouhlasili, se snažila pořádně zatočit.

Když měla převzít předsednictví odmítla ve své suverenitě nabídku na příměří, myslela si, že je nepostradatelná a že to Evropě osladí. Nakonec to část ODS a Zelených osladila jí. A pan Fischer se svou vládou velmi rychle ukázali, že dokáží předsedat stejně dobře. A i Václav Klaus k úspěchu předesednictví výrazně přispěl.

Jestli by si měli voliči něco pamatovat, tak minimálně to, co jsem uvedl. Bohužel, k dispozici jsou jen modří a oranžoví vepři. Rozdíl mezi nimi je jen v barvě. Takže maximálně z bláta do louže.

Rak 22.6.2009 8:45

Re: Svržení Topolánkovy vlády

byla především pitomost, jak to správně nazval Václav Havel. Provedli ji pitomci, a titéž pitomci očekávají, že mezi voliči je pitomost převažující povahový rys a že je ti pitomci znova zvolí ! NEVOLTE PITOMCE !