6.8.2020 | Svátek má OldřiškaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Po volbách jako před volbamiŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 58, poslední: 27.7.2006 20:58, přehled diskusí

A CO TO SLYŠÍ UŠI MOJE ????:
Autor: zoch Datum: 27.7.2006 19:48

V ODS se už uvažuje o komunistech jako zachráncích pravicové politiky .....No vida,vida  !!  Už se pomaličku dostáváme k tomu ,z jakého základu zásadovosti vyšli ti kádři po roce 98 !! Zásadně se musí získat pozice  !  To je ten základ. Pravicové myšlení se vytahne jenom,když se to hodí pro odlišení. Udělat velkou koalici asi není to ono,ale podepsat oposmlouvu s bolševikem ,to bude to pravé !!! Ostatně p. Klaus šel příkladem.....

Začíná to být na žaludek .   Dnes již víme od čelných představitelů ODS,že žádný hlas nesmrdí. Co se máme dozvědět zítra ? Mám dojem,že budu veřejně děkovat p. Paroubkovi,že otevírá skalním voličům ODS oči !

CO SI TO VOLÍTE ? :
Autor: www.andele-svetla.cz Datum: 27.7.2006 17:47

Žádný politik nemá v programu lásku a toleranci !

Politika je ovládací program ještě rafinovanější než média, neboť vytváří dojem v lidech, že je nezbytná a že bez ní by zde nic nefungovalo. Není tomu tak.Více na našem webu(místo jména)-sdělení 2634, 2270 .Každý politik myslí především na sebe a nikoli na lidi. Toto je důležitá pravda. Proto je zde tolik zla a podvodů. Vytvořme společnost, kde platí jen ZÁKONY LÁSKY. POLITIK NEPRACUJE S LÁSKOU !

Rudá chátra zase mele:
Autor: zrusksc Datum: 27.7.2006 17:29

ty svoje hovadiny.Socani jsou tak zmanipulovaný že neuznají žádný argument,zlodějiny omlouvají nebo ukazují že ODs kradla také.Ten idiot z RáJe zasel správně,nenávist to je teď vizitka části národa!!Rv

Bartoň zdaleka není jten nejhorší žvanil z ODS:
Autor: Ferda Hulwath Datum: 27.7.2006 15:11

Ještě tady za ně někdy vystupuje jistý Štěpánek, kdysi to Železným zkorumpovaný člen televizní rady, díky kterému jsme platili 10 miliard za krádež NOVY. To je teprve pravý hnůj.

Re: Bartoň zdaleka není jten nejhorší žvanil z ODS:
Autor: Franta Datum: 27.7.2006 16:14

Budou i horší.Mám z toho oprávněné obavy.

Re: Bartoň zdaleka není jten nejhorší žvanil z ODS:
Autor: zoch Datum: 27.7.2006 17:45

 Šrěpánek a slovo hnůj ?Já bych se toho nařčený nedopustil.Pokud ale něco takového řečeno či napsáno bylo,nemám nic proti.

Kdo to proboha je, tento Bartoň:
Autor: Jogin z Bagin Datum: 27.7.2006 14:54

Kde se v ODS berou takoví myslitelé, jako je tento Bartoň? Topolánku, pokud to čteš, i když nejsi můj favorit, přesto Tě považuji za docela střízlivého a rozumného inženýra, studovali jsme také stejnou fakultu zhruba ve stejné době. Nenech za ODS mluvit tuto třetí třídu žvástalů. Kazí Vám reputaci, vypadáte tam potom jako pomatení idioti.

Pan Bartoň opět nekorektní:
Autor: zoch Datum: 27.7.2006 14:23

Vážený pane !

Zaujatost ba až zavilost vůči socanovi Vám brání v chladném úsudku.

1/ Co by měl Paroubek nabízet ? On nemusí nic nabízet. On není pověřen. Nabízet musí ten,kdo je pověřen a to je Topolánek

2/ Pokud je Topolánek takový ňouma,že spěchá do trojkoalice bez předchozích podrobných projednávání,musí také jíst trpké plody

3/ Paroubek musí něco nabízet teprve ve chvíli,kdy bude pověřen. Do té doby nenese žádnou odpovědnost za průběh dění.  Jinými slovy : Topolánkova parta musí nabízet tak dlouho,až se setká s příznivou odezvou a je si dobře vědoma toho,že tuto odezvu zaznamená ve chvíli,kdy se rozhodne nabídnout vlastní menšinovou vládu nebo velkou koalici. Sami se nacpali do toho kouta a nynčko neví,kde nechal tesař díru..... Trošku je také do toho kouta dostal Klaus svým nevhodným vyjádřením ve smyslu vlastní neochoty někdy Paroubka pověřit ,ale nic platné : od samého počátku ten večer po skončení voleb muselo být jasné,že Paroubek tahá za delší konec. Místo toho následovala ze strany ODS špatná analýza,nevhodné až urážející či posměšné výrazy na stranu Paroubka a celý postup vůči svým odpůrcům lze charakterizovat jako naptosto neprozíravý. Na venkově tomu říkají,že čumíte,jako když nadloube volovi....A to vše úplně zbytečně.Jakpak asi bude couvat nyní z písemného závazku Topolánek. Koumal nad tím,že si takto podváže zelené a příp. část lidovců a přitom přiškrtil sám sebe !!! Zbytečně bylo vše uspěcháno. Pokud si myslíte,že se Klaus se Zemanem dohodl na něčem dobrém v roce 98 či že dobré na tom bylo hlavně to,že vše proběhlo rychle,pak jste totálně mimo.BYLA TO NEJVĚTŠÍ KLAUSOVA CHYBA V ŽIVOTĚ.Platí za ní ODS i celý pravý střed dodnes !!! Pane Bartoň,dvakrát měř a jednou řež !  Rychlost neznamená velice často kvalitu.

Re: Pan Bartoň opět nekorektní:
Autor: PRASÍ DENT Datum: 27.7.2006 16:34

 Tato slova by si měl nejen Barton vzít k srdci .....A tentoktát to myslím vážně......

Re: Pan Bartoň opět nekorektní:
Autor: Jopgurt Datum: 27.7.2006 20:58

Navíc to krásné vyjádření pana K že volič si přál změnu...při poměru 1:1? Pan P chce asi vyšaqchovat KDU. Když se mu to podaří, umožní asi vládnout ODS. ten slabý pěšec je tedy asi KDU. O ten se bojuje. Je Topolánek schopen obětovat pěšce?

Po volbách:
Autor: VH Datum: 27.7.2006 13:33

se nemohlo nic změnit. Jenom mimozemská naivka mohla věřit, že nastane jakýsi obrat v morálce politiků. Chce to čas. Než se vytvoří vrstva bohatých lidí,  bohatých nejen majetkem ale i duchem, to jest těmi, kteří budou obecně váženi pro svoje znalosti a pracovitost a budou ochotni vstoupit do politiky, teprve potom se můžeme dočkat změny. Současná garnitura do politiky vstupuje v naprosté většině jenom pro peníze a ti, kteří jich mají přebytek na to většinou nemají jaksi duchem.

Oni někdy naši politici,:
Autor: penzista Datum: 27.7.2006 13:03

zvláště ti z ČSSD, měli zdravý rozum? Myslí si, že ne!

Re: Oni někdy naši politici,:
Autor: fafni Datum: 27.7.2006 18:40

Paroubek se boji,ze nekdo z jeho poslancu ho ma,proto se boji nechat je volit.

Zainteresovanost:
Autor: Petr Datum: 27.7.2006 12:34

Dobry den pane Bartoni,

 Mohl by jste  prosim informovat jak vypadaji platy politiku v teto dobe? Kdo je kde zainterseovan? Jak jsou nastavena jejich hodnoceni a jak jsou pak zainteresovani na dosazeni nejakeho povolebniho vysledku? Napr plat  pana  premiera je nizsi nez plat predsedy CSSD ? Ale presto zustava v premierskem kresle aby pomohl sve strane ?Jak jsou dnes placeni nove zvoleni poslanci ?  Maji jiz sve plne platy   aniz by  snemovna byla plne  funkcni ?? Dekuji

výzva:
Autor: třetí Datum: 27.7.2006 12:24

Vyzýváme všechny slušné řidiče, aby na protest proti postupu policie, ministerstva vnitra a předsedy vlády při řešení afér Husák, Bublan, Čaš dne 1.8.2006 spustili zvuková zařízení svých automobilů na asi 20 sekund v době 17 hodin.>-

pane bartoni- smysl pro realitu a hru podle pravidel nemáte vy a vám podobní-pro vaši modrou omezenost opakuji-čssd nemá proč podporovat ods-obě strany musí jednat,jednat a zase jednat-to znamená vzájemně ustupovat-kdy už vám to do vašich modrých mak:
Autor: karel Datum: 27.7.2006 11:40

Re: pane bartoni- smysl pro realitu a hru podle pravidel nemáte vy a vám podobní-pro vaši modrou omezenost opakuji-čssd nemá proč podporovat ods-obě strany musí jednat,jednat a zase jednat-to znamená vzájemně ustupovat-kdy už vám to do vašich modrých:
Autor: AeroKarel Datum: 27.7.2006 12:21

Hlavně to zkuste dostat do Paroubčí palice, tedy vejde-li se to tam k tomu strachu, co se kdy provalí ........

sobotka II:
Autor: milan007 Datum: 27.7.2006 9:52

Vážený pane, Sobotka je snaživý hlupák, ale budu-li upřímný, já bych po tom co politické strany předvádějí zrušil státní příspěvek úplně.

sobotka:
Autor: milan007 Datum: 27.7.2006 9:50

Je pozoruhodné , jak se člověk s takovou profesní výbavou může stát ministrem financí. Vzal by jste si ho někdo do firmy jako účetního ??

Re: sobotka:
Autor: ?? Datum: 27.7.2006 10:47

Uvidíme, kam půjde až skončí jako ministr - možná že ho vezme Pablbek ke Kočkovi točit kolotoč !!:-D Rv

Re: sobotka:
Autor: Mard Datum: 27.7.2006 11:26

Je to jediný z ministrů financí moderní doby, který nemá ekonomické vzdělání. Holt buď je v ČSSD nouze o vzdělané lidi, nebo dle ČSSD může ministra financí dělat kdokoliv. Nevím která varianta je horší.

Re: Re: sobotka:
Autor: třetí Datum: 27.7.2006 12:16

Že namá ministr financí ekonomické vzdělání je jen dobře. Neznám totiž ekonoma, který rozumí realitě. Ve své dlouholeté praxi jsem se setkal s nejlepšími ekonomickými řediteli, což byli všechno vystudovaní technici. Z ekonoma se nikdy technik nestane, opak neplatí. Technik snadno ekonomii pochopí.

O panu Sobotkovi jsem měl zpočátku také pochybnosti, dnes už ne. Své profesi rozumí.

"Své profesi rozumí.":
Autor: AeroKarel Datum: 27.7.2006 12:22

Ano, vývoj dluhu tomu nasvědčuje. On je gróf a platit budou ještě i vnuci.

Re: Karle z Aera, prosím:
Autor: Pozorovatel Datum: 27.7.2006 13:51

neurážet. I namodralý tisk konstatuje, že životní úroveň stoupá bezprecedentním tempem a lidé se v průměru mají tak dobře, jako nikdy předtím. Dle Vás máme v historii nejhloupější a nejméně schopnou vládu - prostě samé blbce. Jestli to není jen z Vaší strany takový stěží potlačovaný vztek, že není hůř.

A nebo že by ty hloupé repliky byly v důsledku horka a zvýšeného procenta ozonu ?

Re: sobotka:
Autor: AeroKarel Datum: 27.7.2006 11:27

Tak jsem četl, že "šibalce" Kafkové "radil" Karel Březina. Flíček za státní peníze se vždy najde.

Re: Re: Sobotka ?:
Autor: ?? Datum: 27.7.2006 16:03

Že by Podržtaška Březina radil nezištně - to se mi neche ani věřit !! Prý ani kuře zadarmo nehrabe ......:-D!!

ACH BÓOOŽE - KOŠE S BAŇAMA. - ale alespoˇn že je veselo , že pane:
Autor: herdekbabka Datum: 27.7.2006 9:45

Jedno mi prosím vysvětlete:
Autor: Vlali Datum: 27.7.2006 9:27

Na jedné straně jsou (v podání i pana Bartoně) socani a bolšáni házeni do jednoho pytle, a na druhé straně tu agitátor OdS napíše "nejsou kompaktibilní". Tak znovu jsou nebo nejsou? A to bych prosil držet.

Re: Jedno mi prosím vysvětlete:
Autor: AeroKarel Datum: 27.7.2006 11:28

Programově jsou takřka totožní. Politicky dosud tvrdí, hlavně socdem, že ne, že až někdy. V článku to stojí, stačí číst.

to je to co nechápu:
Autor: Vlali Datum: 27.7.2006 12:46

Buď jsou to sockomunisti, nebo nejsou. Tvrdit ale v jednom (kdyby v jednom) článku obojí mně mate. Já myslím, že to je hlavní schíza OdS. Jedno jsou to komunisti a s těma se bavit nebudeme, podruhé něco potřebujeme a tak mají být "státotvorní" a kývnout na naše návrhy. Co bych chtěl po místní modré aby se sjednotila. Chci příliš?