27.10.2020 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Diskuse k článku

POLITIKA: Piráti s ODS už chtějí vyšetřovat

Až se bude česká opozice po volbách letos i příští rok ptát, proč má takové výsledky, bude jí nutné připomenout její aktivitu během virové krize v čase nouzového stavu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Salajka 25.5.2020 20:18

Nejvíc nás poškodila vláda tím že jsme měli málo nakažených, takže z peněz, které pošleme do Bruselu pro zasažené koronavirem, se nám vrátí málo, a my nebudeme mít dost peněz pro sirotky, po kterých touží Šojdrová a naši mladí géniové z Amnesty Intelligence.

K. Linek 25.5.2020 19:12

Republiku si rozvracet nedáme.

F. Navrátil 25.5.2020 18:01

Vyšetřování bude doprovázeno masívní politickou a mediální ofenzívou, která opět představí Babiše v roli satanáše. Vzhledem k tomu, že minulost ukázala kontraproduktivnost takových akcí, volební preference ANO porostou. Faktem je, že se podařilo atak epidemie vcelku úspěšně zvládnout. Proto by bylo racionální, kdyby se opoblok na tomto úspěchu přiživil, zdůraznil svoje zásluhy a představil se jako pozitivně a odpovědně jednající politická formace. Tedy přesný opak akce Antibabíííš!

V. Halašta 25.5.2020 18:29

Atak epidemie se podařilo zvládnou stejně jako v sousedních zemích. Dáno lokalizaci, postupem, znalostmi.

Termín "antiBabiš" je jen termín agropropagandy, která nevěděla jak reagovat na všechnu tu oprávněnou kritiku Babiše v nepřeberném množství Babišových kauz. Takhle jen prohodí "zase antiBabiš" a nemusí se vůbec zaobírat fakty či skutečností. BTW, je to výtvor té agropropagandy, která se dostala do sněmovny s jediným programem - "antiKalousek.

V. Čermák 25.5.2020 19:19

Zdá se, že rád obracíte fakta vzhůru nohama. Ale platí spíš, že v sousedních zemích zvládli epidemii stejně jako v ČR, když hlavně na počátku kopírovaly zásadní výborná opatření Babišovy vlády. Zajímavé jsou vaše "novotvary" jako např. Agropropaganda, můžete mi to blíže vysvětlit? Za zamyšlení stojí i další "kousek z vaší dílničky" - program antiKalousek. Jestli tomu dobře rozumím, tak Babišova vláda dělá schválně všechno opačně než pan Kalousek. Ale pan Kalousek Nedělá vůbec Nic, tak CO máte tedy konkrétně na mysli? Očekávám vaši brzkou odpověď. Toš tak...

V. Halašta 25.5.2020 20:32

To abychom pogratulovali Slovensku, jak dokáže rychle kopírovat naše opatření, když vyhlásilo nouzový stav či zavřela školy stejně jako ČR 12.3. či zakázala veřejné akce spolu s ČR už 10.3. Píšu "už", protože prvý potvrzený případ mělo Slovensko téměř týden po ČR.

Ale možná, že ČR kopírovala od Prahy. Jenže tak "výborně", že jsme dva měsíce chodili s rouškou jak osli po prázdné ulici.

Agropropagandu tu vedete vy takže dobře víte, o čem mluvím.

V. Čermák 25.5.2020 22:23

Původně jste tady pábil o sousedních státech a najednou se to celé smrsklo na pouhé Slovensko. Navíc Slováci neměli ty neposedné lyžaře v Itálii, kteří přes doporučení vlády nejezdit, si svoji Svobodu nenechali vzít. Navíc většina států gratuluje nám, tedy ČR. A ta Agropropaganda, to je asi odvozeno od firmy Agrofert, která podle vás asi dělá propagandu. Ale já jsem od firmy Agrofert žádné propagandistické výroky nezaznamenal. Dokonce neznám ani jejich reklamu, pokud ji vůbec provádějí. Myslíte něco jako třeba propagaci na Kostelecké párky, či něco podobného? A z čeho usuzujete, že zrovinka JÁ mám s Agrofertem něco společného? Stále čekám na vysvětlení. Toš tak....

V. Halašta 25.5.2020 22:37

Mužete uvést tabulku s tím, že doložíte své tvrzení o kopírování. Nedoložíte nic a jeden konkrétní příklad začnete shazovat nesmyslnýma řečma o lyžařích. Stejně tak jistě můžete doložit nejedním odkazem na ty gratulace ostatních států. Nebo jen tak kecáte? No kecáte, jako je agropropaganda, tedy propaganda politické divize Agrofertu, zvyklá.

V. Čermák 25.5.2020 23:34

To Vy jen tak Kecáte. Babišova vláda epidemii úspěšně zvládla a Opozice jen žvanila. A s tou Agropropagandou se stále nějak trápíte, že? Co to jako JE, ta Politická divize Agrofertu? Co vyrábí? Můžete něco bližšího aspoň Naznačit? A ten antiKalousek, to je tedy taky pecka, co jako dělá?

V. Halašta 25.5.2020 23:47

Takže shrnu - fakta, která vzpomínáte první, jsou vám jen na obtíž. Ty uvedena mnou jen odbudete, své vlastní nedolozite ale naopak vypointujete příběh o gratulace ostatních státu. Jen nějak tajné, ze je nelze dohledat. Z toho vyplývá jediné, jedná se o prolhaneho jedince z klanu koblih, kdy uvazla kobliha dlouhodobě snižuje přísun krve do mozku tak, že není schopen poznat pravdu. Je schopen si zapamatovat, že za Kalouska mu novou koblihou potlačí starou do jícnu a dal, jak se kemily husy. Sláva Andymu.

V. Pavelka 25.5.2020 14:58

V první řadě je potřeba vyšetřit kdo je za článkem ruského špiona , a zvýšit tresty za únik tajných informací i ze spisů vyšetřovaných. .

P. Staronový 25.5.2020 15:53

Trestat můžete až po zjištění viníka. Který obvykle zjištěn není.

D. Müller 25.5.2020 17:46

Pane Pavelko, tady jsme v Čechách, tady je každý s každým příbuzný nebo známý. Tady se nic neutají. :-) A navíc to celé může být součástí zpravodajských her, takže ani žádný viník být nemusí.

V. Čermák 25.5.2020 19:22

A taky asi nebude ani ten Špion, Jed, Zavraždit ty Myši, apod. Zdá se, že akorát ten Kufřík bude pravý. Má ho totiž každý diplomat...

I. Schlägel 25.5.2020 13:14

Tenhle autor a jeho zbytečné články jsou zajímavou ukázkou nekritického fandovství. ANO všechno dobře, opozice všechno špatně. Má vtom jasno, kluk novinářská.

M. Hartmann 25.5.2020 13:37

Ty kluku jeden nenovinářská, je to dobře, že je tady, Je tady totiž víc než plno i těch, kteří intenzívně plácají nesmysly za de(bil)moblok. Tak aspoň někdo. Děkuji, pane Bartoni!

J. Jurax 25.5.2020 18:45

Jiní zase mají jasno obráceně, mnozí mají nejasno a ještě nejvíc mnozí na to kašlou.

P. Kubáč 25.5.2020 13:12

Nákupům zdravotníckého materiálu v Česku dominoval laciný čínský šmejd už před koronavirózou. Ale když Číňani pod vlivem panické poptávky zdražili to si fakt dovolili hodně....

Úplně se těším na nález kontrolního úřadu ve stylu "roušky zdrahly 2Ox za 2 měsíce, proto došlo k plýtvání" a k tomu Fialovsko/ Bartošovský závěr :"proto Babiš musí ven".

Rovněž vtipné bylo "grilování" Tvrdíka na CNN-Prima, že jako šéfa česko-čínské obchodní komory, mající zprostředkovávat obchodní kontakty v číně - zprostředkoval Hamáčkovi obchodní kontakty v číně - fujtajxl...

V. Pavelka 25.5.2020 15:21

Von tady byl ještě někdo jinný, kdo prodával zdravotnické pomůcky v milionových baleních ,proboha p.Kubáč když je něčeho málo tak trh zvedne ceny (potažmo Čína)jste hloupej nebo navedenej,navíc máte krátké vzpomínání ,celá Evropa nakupovala v Číně ,byl čas nouze a velký strach že se něco sežene,Trdlo jedno makový..

Š. Hašek 25.5.2020 15:36

To jen pan Kubáč naprosto nechápe pravidla obchodu/trhu, dřív tak pro první třídu.

Ty cenu zvedlo i to, že čtvrtina obyvatel ČR (krom lékařů, atd.) potřebuje roušku i do sprchy, gelem se mažou jak opalovacím grémem v Chorvatsku .... Obviňme Babiše, že již první den své činnosti (kdys) neobjednal 10 000 000 000 roušek. Jak mu radil dochtorpirát Hřib, jako medik chytrý.

My máme roušky doma ušité a mejeme se mejdlem ......

V. Pavelka 25.5.2020 15:43

Ba tak,

M. Janta 25.5.2020 17:28

Hasku co ty ses vsechno nenaucil v pionyru uz se ser...es do vseho Delas ty vubec neco i kdyz uz jsi stary prdola? Plet kose to ti pujde lepe jak sem psat ty tvoje komunisticke bludy :):):)

V. Čermák 25.5.2020 22:28

Žofie, přestaňte blbnout...

D. Müller 25.5.2020 17:50

To je jasné, ale proč to zdražili mnohem více Vojtěchovi než Hamáčkovi, to by zajímavé být mohlo, nebo nikoliv? Neznamenalo by to, že do druhé vlny by měl nakupovat někdo jiný než Vojtěch?

P. Spáčil 25.5.2020 22:19

Víte, on v komunistické Číně funguje kapitalismus, firmy nejsou centrálně řízeny a ceny neurčuje Státní cenová komise. Takže každý výrobce na základě nabídky a poptávky určuje svou cenu. A byla to taková doba, kdy příkaz zněl nakupovat za jakoukoli cenu, protože všichni řvali, že nemají roušky. Takže Hamjda si sehnal svého dodavatele a byl úspěšnější než Vojtěch.

Jak prosté.

F. De Winter 25.5.2020 12:36

Když vidím tu smršť zdejších příspěvků plných pravdy a lásky, tak si Babiš lepší reklamu přát nemůže. :-D

Bude moci po příštích volbách sestavit vládu bez koaličního partnera?

M. Krutý 25.5.2020 12:47

máte pravdu, jak řekl prezident Zeman, většina národa má podprůměrnou inteligenci, nějaká pravda je nemusí trápit. Stejně jako Vás zjevně.

J. Jurax 25.5.2020 18:52

Jenže má vcelku recht. Zatím žádný z útoků na Babiše jej valně nepoškodil a preference mu buď stagnují nebo rostou. Je to celkem zajímavý fenomén.

D. Müller 25.5.2020 12:52

Těžko. To že nemá kritika vliv na elektorát Babiše je jen hoax. Voliči z roku 2013 jsou prakticky všichni pryč. Dále například kauza Krym mu odebrala 4% voličů, atd. Zatím se mu dařilo dočerpávat hlasy od soc. demokracie a komunistů. Ale tam už jich moc nezbývá. Ale i tak se musíme smířit s tím, že části společnosti imponuje jeho styl, kdy škodí drobným podnikatelům, které z celého srdce nenávidí (jak Babiš, tak jeho voliči). Ale ti by stejně nevolili konstruktivní politické proudy. Problémem je jen to, že jako vrána k vráně sedají pod křídly oligarchova hnutí, a tak jich na jednom hnízdě sedí hodně.

M. Hartmann 25.5.2020 13:49

Ono by bylo užitečné, vážený, trochu konkrétněji jmenovat ty konstruktivní politické proudy. Případné úbytky voličů jistě rádi doplní prohlédnuvší ze známého debloku, bude jich po koroně možná dost. Čekám na tu konkretizaci, třeba se něco dozvím a poučím se.