Diskuse
POLITIKA: Peníze jsme prožrali
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V. Čermák 376
Re: A zrovna on ?
Babišův Věrný Satelite, právě byl zaregistrován váš kvalitní oběh okolo svého Pána, Babiše. Vaši Rotaci Zdar!
Č. Berka
Jasně, autore
všici žerem. Co udělá takový důchodce, kterému se přidá po letech 900 káčé? Nacpe si je do břicha a ty prachy se z ekonomiky vypaří...
V. Čermák 376
Re: Jasně, autore
V ekonomice je peněz dost, vlasně stále víc. Bohužel ve velkém odtéhají z ČR směrem k našim spojencům...
V. Čermák 376
Babiš Maká, Jégl tlachá.
Obvyklé nářky na téma antiBabiš, aby menšinový volič nevyšel ze cviku. Nespokojencům nezbude, než si Příště zvolit úplně jiného premiéra a úplně jinou vládu. Toš tak, pane Jégle....
Re: Babiš Maká, Jégl tlachá.
Toš synku poděkujte strýcku Zemanovi že je zde bordel
Babiš a čtyřicet loupežníků.
Za koblížek udělá český volič i kotrmelec.
V. Čermák 376
Re: Babiš a čtyřicet loupežníků.
Za to vy daňoví neplatiči uděláte pro koblížek i Stojku....
zabývat se výroky AB
to je opravdu chucpe.
I do této diskuze začíná pronikat idiotský argument současné garnitury, t.j. čím více peněz rozházím, tím víc se vrátí do rozpočtu. To by ani Einstein nevymyslel.
V. Čermák 376
Re: zabývat se výroky AB
Naznačujete, že vylepšení podfinancovaných důchodů a platů učitelů, hasičů, zdravotníků, policistů a dalších jsou Rozházené Peníze? Mimochodem, výroky AB jsou určeny většinovým voličům. Menšina se může zabývat třeba výroky Mirky Němcové, či Mirka Kalouska....
V. Kotas
Mě do toho netahejte ! Já živnostník
jsem nic neprožral, spíše na nás nakládají čím dál víc.
M. Klas
Snížení stavu
Jestlipak si všichni uvědomují, že těch 12500 propuštěných znamená na podpoře v nezaměstnanosti cca 150 mil Kč měsíčně, tedy za 6 měsíců asi miliardu? Takže úspora to určitě je, ale sníží se tím státu také zdravotní, sociální odvody a daň ze mzdy.
Re: Snížení stavu
Jestliže státní zaměstnanci platí daň ze mzdy, pak je to de facto jen vrácení části peněz, které jim dal stát z daňových odvodů od ostatních finančně aktivních pracujících a daně odvádějících občanů. Totéž se týká sociálních a zdravotních odvodů.
Sníží se tím daňové zatížení těch aktivních? Myslím, že ne, ale poněkud více vybraných daní zůstane na to, co je státem nejvíce zanedbávané. Co to je konkrétně, o tom se různí i názory renomovaných odborníků. IMHO to nejspíše bude infrastruktura moderního státu.
J. Holíček
Jégle, zajdete si občas na pořádnou véču?
Nebo jste asketa a loutáte jenom suchej chleba?
Teď si prostý lid na takovou véču chodí. Vy tomu závistivě říkáte, že prožírá.
Já to lidem pro jednou přeju. Za Kalouska se přežírali Háva a Drábek (a Kalousek).
M. Klas
Re: Jégle, zajdete si občas na pořádnou véču?
Co byste dělal, kdyby nebylo Kalouska? Do koho byste si kopnul? Ten myslím za roky v politice nezvýšil svůj majetek o 40 mld.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz