Úterý 16. června 2026, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

POLITIKA: Peníze jsme prožrali

„Deficit je ztráta. Kdyby mi někdo sestavil byznysplán se ztrátou, tak ho vyhodím,“ říkal svého času Andrej Babiš. Ve vládě pak rozdával plnými hrstmi. Teď ohlašuje škrty a šetření. A chce od nás příspěvek na své deficity: daně porostou.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

KJ

12. 4. 2019 18:45
A zrovna on ?

Slovenský dacan... Dzp.

0 0
možnosti

V. Čermák 376

12. 4. 2019 19:08
Re: A zrovna on ?

Babišův Věrný Satelite, právě byl zaregistrován váš kvalitní oběh okolo svého Pána, Babiše. Vaši Rotaci Zdar!

0 0
možnosti
ČB

Č. Berka

12. 4. 2019 11:56
Jasně, autore

všici žerem. Co udělá takový důchodce, kterému se přidá po letech 900 káčé? Nacpe si je do břicha a ty prachy se z ekonomiky vypaří...

0 0
možnosti

V. Čermák 376

12. 4. 2019 18:14
Re: Jasně, autore

V ekonomice je peněz dost, vlasně stále víc. Bohužel ve velkém odtéhají z ČR směrem k našim spojencům...

0 0
možnosti

V. Čermák 376

12. 4. 2019 11:43
Babiš Maká, Jégl tlachá.

Obvyklé nářky na téma antiBabiš, aby menšinový volič nevyšel ze cviku. Nespokojencům nezbude, než si Příště zvolit úplně jiného premiéra a úplně jinou vládu. Toš tak, pane Jégle....

0 0
možnosti
AK

12. 4. 2019 15:43
Re: Babiš Maká, Jégl tlachá.

Toš synku poděkujte strýcku Zemanovi že je zde bordel

0 0
možnosti
MH

12. 4. 2019 11:21
Babiš a čtyřicet loupežníků.

Za koblížek udělá český volič i kotrmelec.

0 0
možnosti

V. Čermák 376

12. 4. 2019 11:31
Re: Babiš a čtyřicet loupežníků.

Za to vy daňoví neplatiči uděláte pro koblížek i Stojku....

0 0
možnosti
TK

12. 4. 2019 10:39
zabývat se výroky AB

to je opravdu chucpe.

I do této diskuze začíná pronikat idiotský argument současné garnitury, t.j. čím více peněz rozházím, tím víc se vrátí do rozpočtu. To by ani Einstein nevymyslel.

0 0
možnosti

V. Čermák 376

12. 4. 2019 11:27
Re: zabývat se výroky AB

Naznačujete, že vylepšení podfinancovaných důchodů a platů učitelů, hasičů, zdravotníků, policistů a dalších jsou Rozházené Peníze? Mimochodem, výroky AB jsou určeny většinovým voličům. Menšina se může zabývat třeba výroky Mirky Němcové, či Mirka Kalouska....

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

12. 4. 2019 10:34
Mě do toho netahejte ! Já živnostník

jsem nic neprožral, spíše na nás nakládají čím dál víc.

0 0
možnosti
MK

M. Klas

12. 4. 2019 8:40
Snížení stavu

Jestlipak si všichni uvědomují, že těch 12500 propuštěných znamená na podpoře v nezaměstnanosti cca 150 mil Kč měsíčně, tedy za 6 měsíců asi miliardu? Takže úspora to určitě je, ale sníží se tím státu také zdravotní, sociální odvody a daň ze mzdy.

0 0
možnosti
JK

12. 4. 2019 9:23
Re: Snížení stavu

Jestliže státní zaměstnanci platí daň ze mzdy, pak je to de facto jen vrácení části peněz, které jim dal stát z daňových odvodů od ostatních finančně aktivních pracujících a daně odvádějících občanů. Totéž se týká sociálních a zdravotních odvodů.

Sníží se tím daňové zatížení těch aktivních? Myslím, že ne, ale poněkud více vybraných daní zůstane na to, co je státem nejvíce zanedbávané. Co to je konkrétně, o tom se různí i názory renomovaných odborníků. IMHO to nejspíše bude infrastruktura moderního státu.

0 0
možnosti
JH

J. Holíček

12. 4. 2019 7:21
Jégle, zajdete si občas na pořádnou véču?

Nebo jste asketa a loutáte jenom suchej chleba?

Teď si prostý lid na takovou véču chodí. Vy tomu závistivě říkáte, že prožírá.

Já to lidem pro jednou přeju. Za Kalouska se přežírali Háva a Drábek (a Kalousek).

0 0
možnosti
MK

M. Klas

12. 4. 2019 8:42
Re: Jégle, zajdete si občas na pořádnou véču?

Co byste dělal, kdyby nebylo Kalouska? Do koho byste si kopnul? Ten myslím za roky v politice nezvýšil svůj majetek o 40 mld.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz