9.8.2020 | Svátek má RomanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Pavel Bém se vrací?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 1.5.2010 14:42, přehled diskusí

To nejspíš dělá absence stylu:
Autor: K. Loucký Datum: 1.5.2010 14:42

Článek mohl být buď vtipným fejetonem s nadsázkou, nebo být opřen o fakta. Promíchání těchto dvou navzájem neslučitelných stylů z něj dělá slátaninu, ze které je snad jasné jen to, koho autorka nemá ráda. Škoda příležitosti.

Je to vůbec možné ?:
Autor: J. Láníček, Ing. Datum: 30.4.2010 17:10

Ta autorka je úplně mimo ! Tady nejsou Haló noviny, tady se píše jen o dobrých skutcích naší pravice. Kdo to sem vůbec pustil, okamžitě na stůl jméno toho provokatéra ! Pokud nemá autorka něco hodně kritického na Paroubka, tak ať se laskavě pakuje někam jinam - než se vážně nase..me ! Ani jednou se v článku nevyskytl Paroubek, a to před volbami, to přece nemůže být normální. Něco takového by rozhodně nemělo zůstat bez následků !

Re: Je to vůbec možné ?:
Autor: P. Jirka Datum: 30.4.2010 18:05

Přece tohle není o pravici, levici, ODS, ČSSD. Tohle je přece o zdravém lidském rozumu. Já tu paní nedávno poslouchal v jednom pořadu v TV na CT24. Reportérka se ji zeptala, zda ví o ceníku úplatků v Praze pro stavební firmy. A světe zboř se, ta paní odpověděla: "O tom nic nevím... ", ale pak dodala "Ale určitě je to pravda!". Takže ví kulový, ale hlavně, že je přesvědčená, že všechna špína je pravda. To snad zdravý rozum trochu nebere :-)

Já chápu, že svět můžete vidět modro/oranžově, což je celkem pitomost, ale odsuzovat jakoukoliv investiční akci v Praze jen proto, že ji udělala ODS nebo Bém, je snad dost hloupé?! A snaha po sabotáží Blanky je toho jen špičkou ledovce.

Tak to vidíte,:
Autor: J. Láníček, Ing. Datum: 30.4.2010 19:50

do teďka nevěděla nic a najednou se trefí ve všem. Asi na sobě zapracovala !

Re: Tak to vidíte,:
Autor: J. Pechanec Datum: 30.4.2010 23:51

;-)

Vážená paní, nijak Béma nemusím a ODS už vůbec ne.:
Autor: V. Novák Datum: 30.4.2010 16:40

Jsem tím zde znám co Kateřina zlé pověsti.

Ale po vašem nesmyslném článku mám chuť Béma na podzim volit.

A já bych si docela vsadil na to,:
Autor: J. Láníček, Ing. Datum: 30.4.2010 17:04

že jste jej volil i před tím. Mám pravdu, nebo se mýlím ?

Ač venkovan, musím se pozastavit:
Autor: V. Kusý Datum: 30.4.2010 11:17

nad tím, jak bezpříkladným způsobem autorka tohoto článku snižuje a uráží druhý po lásce nejušlechtilejší cit! Totiž sílu přátelství a věrnost! (Pardon, tak to už je třetí) Ano, jen těmto krásným vlastnostem můžeme vděčit za vše, co Prahu učiní světovou! A věřím, že i tehdy, až se nad námi rozklene duha vítězství Sociální demokracie, přinese pan Bém tu největší oběť, a tak jako Kristus za nás všechny trpěl na kříži, tak i on za nás všechny  poskvrní svou čistou pověst spoluprací s ČSSD, aby dosáhl zcela nezištně nejvyššího blaha pro občany.

Pouze mi uniká jediné, kde byli všichni kritici, když se to peklo?Není v celé věci největší problém to, že se na někoho nedostalo?

Re: Ač venkovan, musím se pozastavit:
Autor: P. Jirka Datum: 30.4.2010 16:39

No možná jste to celkem trefil. Já mediální výpotky této "tety" sleduju už nějakou dobu a divím se, že na ni ještě někdo nepodal trestní oznámení pro pomluvu. Vše je špatně, všichni jsou darebáci, ale důkazy dohromady žádné. Jen my bysme vše dělali lépe :-)) A tomu fakt nevěřím.

Mimochodem nějak mi stále uniká proč té paní stále leží v žaludku Blanka. Ona většina řidičů se pravidelně modlí za co nejrychleší dobudování a otevření. Proč je někdo proti, mi fakt nejde na rozum. Možná se opravdu na někoho nedostalo, když se rozdávalo....

Re: Ač venkovan, musím se pozastavit:
Autor: V. Novák Datum: 30.4.2010 16:44

Přesně tak.

Praha potřebuje vnitřní i vnější okruh a čím víc se z dopravy ve městě podaří dostat pod zem, tím líp. Odpor vůči tuznelu Blanka mě nepřekvapuje u zelených - těm vadí všecko, ale od ostaních bych čekal rozumnější přístup.

Musím se podívat, za koho tahle paní kandiduje, abych je náhodou nevolil. A vážně uvažuju o hlasu pro Béma...