20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
gerontusinza 19.5.2006 13:01

Pane CW, oni nejsou trapní oportunisté, oni v té partaji nikdy nebyli, víte.To jen opět vy slintáte špínu.Re: Pane Hamersky: Jste trouba.

"Záhadou zůstává, proč tito tři lidé krátce před volbami podpořili lídra ČSSD. Pokud Evropští demokraté stále považují Teličku, Benešovou a Moose za sobě názorově blízké, měli by přiznat barvu." kdyby ODS získala tyto lidi (a to prosím za odbornost, bezúhonost a slušnost Petra Moose bych dal i ruku do ohně), tak by v mých očích její  kredit vzrostl. Plivat ale umí každý trotl a nýmand .

A to je prosím celá dnešní špička ODS. Záhadou ani není tedy proč tito slušní a znalí lidé nemají zájem spolupracovat ani se stranami, které by s ODS  byly schopny spolupracovat.

auauau 19.5.2006 15:11

Re: Pane CW, oni nejsou trapní oportunisté, oni v té partaji nikdy nebyli, víte.To jen opět vy slintáte špínu.Re: Pane Hamersky: Jste trouba.

ano pane trotl a niemand

gerontusinza 19.5.2006 15:30

Ty mě taky idiote, ty mě taky......Re: Re: Pane CW, oni nejsou trapní oportunisté, oni v té partaji nikdy nebyli, víte.To jen opět vy slintáte špínu.Re: Pane Hamersky: Jste trouba.