30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
rastl 18.10.2006 23:38

Paroubkova neslušná Pusa

Nechci polemizovat  o slušnosti či neslušnosti voličů CSSD,ale je nad slunce jasné že až Paroubek naprosto otevřeně spolupracuje a kolaboruje s KSČ to je hodně silný kafe. ČSSD se tím zcela pochopitelně stala stranou ultra levicovou. A normální lidi vědí jakých hrůz se komunisti neštítí dopustit, to už minulost jasně prokázala. A nynější stav v ČSSd je takoví,že co UV CSSD řekne je neodiskutovatelné. Tento politický marazm v CSSD zapříčinil že žádná demokratická strana nemůže s ČSSD již ani diskutovat.  . Paroubkovo neomalené a sprosté jednání se hodí do restaurací a jídelen RAJ 4 cen.skupina ale ne do parlamentu. Jen se divím že to jeho spolu straníci stále trpí . Nebo leda že jsou stejní jako on. 

babča 18.10.2006 22:06

Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

Na pražské radnici dokázal, jak je všehoschopný - kdepak jsou penízky z První městské banky? Ale radši se bojte rovné daně, placení u lékaře atd. - starý komouš zvyklý na ochranou náruč státu se nezmění. .. ;-( Ale co budete dělat, až to socani peníze rozfofrují na to, aby si koupili nemakačenka a na tu ochranou náruč nebude?

hipí 18.10.2006 21:25

Re: Paroubkova silná ruka

No tedy Seneco, tomu říkám reakce! Nastáááááár!

wool 18.10.2006 20:42

Re: Re: Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

Pane jaké dluhy které jste musel za Topolánka platit jste platil?Máte představu o čem hovoříte nebo jenom ventilujete to co jste někde slyšel.Předpokládám že vaše informace pocházejí pouze a jenom z tisku a jiných medií.Je tu otázka z jakých.

Bohan 18.10.2006 16:58

Re: Re: Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

Dementi vyslovili dementi

pavel 99 18.10.2006 16:40

Re: Re: Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

a paroubkův "kůň" Rath?

dire 18.10.2006 16:36

Re: Re: Re: Re: Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

gratuluji lepe bych to asi sotva napsal ;)R^R^

dire 18.10.2006 16:34

Re: paní jaklová-je až s podivem,že všichni,kteří nejsou stoupenci čssd-mají takové starosti o její osud-jste velmi průhlední-zajímejte se o vaše modré ptáky a čssd necte na pokoji

je az s podivem jak nekteri volici cssd popiraji fakta padnymi argumenty - nechte cssd a kocku napokoji a zajimejte se o ods kdyz je volite ;)

briskni intelekt pane

demokrat 18.10.2006 16:23

Re: Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

Člověk, který podvádí svého nejbližšího, je pro mě nedůvěryhodný a jiného podvede tím spíše. Politik by měl být příkladem i v osobním životě. A u Topolánka nemusíme chodit daleko. Jeho dluhy, které nasekal, jsme nakonec částečně museli splatit všichni

jerry 18.10.2006 16:21

Re: Re: Re: Paroubkova silná ruka

Jestli Paroublbova povaha lidem vyhovuje,tak je to smutné.Osobně si myslím, že Špidla a Gross dostali socdemáky do tak hluboké krize,že i takový arogantní křupan, jako Paroublb stranu lehce ovládl. Vychází z levicových myšlenek podle mě jen proto, že si zrovna vybral ČSSD. Když jej srovnáte třeba s krajně pravicovým Sládkem, najdete řadu podobností. V současné ČSSD snad žádné myšlenky nejsou, otázkou je, kdo tady bude nekomunistické levicové voliče zastupovat v budoucnu.

Jh 18.10.2006 15:23

Re: Mozek?

Ošem nepřekonatelnou tradici mají "pravicoví politici a podnikatelé" z dílny papá Klauze - to jsou skutečné intelktuální perly a neositelé cen - doufejme, že všichni nakonec skončí i s podvodníkem Klausem v kriminále! Čím dříve tím lépe pro tento národ!!

Jh 18.10.2006 15:17

Re: Re: Paroubek je nebezpečí demokracie,

No sprostota a arogance Tupolánka a jeho sqvadry není o nic lepší- a dlouhé nože nosí stále s sebou! Podstatně horší je chování jednokulčáka jako člověka- chachar z p.....e!!

Jh 18.10.2006 15:13

Re: Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

Svatá slova " diskutér" mluví z duše rozumným lidem. Bože kdy skončí všichni ti odporní štváči, lháři, podržtaškové, podvodníci, vrazi,"pravicoví publicisté" et cet. Jsou odporní jako byla pravice odporná v letech 1946-1948, přečtěte si tehdejší noviny ve sbírkách Místodržitelského zámečku ve Stromovce v Praze, budete se divit, jak se vše se stejnou sprostotou opakuje!!!

lkjh 18.10.2006 14:55

Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

Kušuj, Šinágle!

Marťa 18.10.2006 14:24

Re: Re: Paroubkova silná ruka

Já bych neřekla, že je to zásluha programu - ten existoval i před Paroubkem - ale přiznejme si - určité skupině lidí prostě vyhovuje osoba Paroubka s jeho arogancí, chorobným sebevědomím, hulvátstvím a demagogií. A mimochodem, kdopak podle vás nastartovat ekonomický růst? Chytrý a dovedný národ? A kde teda byl za komoušů? Nejdřív se musí uvolnit lidem ruce, pak až se může jejich dovednost projevit - a to teda fakt udělal Klaus a kol., s tím nic nenaděláte. Ne všechno se povedlo, ale základy byly dány. Holt ten lidskej element, ten je u nás trochu horší než jinde - zparchantělej od komoušů. S takovým materiálem bohužel moc nenaděláte, musíme si počkat na generace s čistým štítem a nezatíženým myšlením, snad přijde. ;-P

Marťa 18.10.2006 14:13

Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

Nevím proč máte takový nick, když: "bych se jeho vlády obával méně než rovných sociálních dávek Topolánkovců, placení u lékaře, na důchody do soukromých fondů, placení školného, raketové základny....."

Vy máte pane socialistické myšlení, ne demokratické. A to vaše nefér kopnutí si do Topolánka (podvádí svojí manželku) - to je v pořádku? To není trapné? No třeba si pana Paroubka užijete dosyta - když zblbne definitivně i zbytek národa tak jako vy - ale já v tom případě mizím;-D

Sugar99 18.10.2006 14:05

Re: Paroubkova silná ruka

Má - li Paroubek v čele ČSSD zásluhu na 32% hlasů při volbách / a to je jediný objektivní ukazatel-je totiž dokazatelný / je to zásluha sociálního programu této strany. To je pro část národa rozhodující. Slibovat holuby na střeše - to je taky možný přístup k politice, ale jen někdo z vyvolených dostane do ruky / obrazně -flintu/ za účelem naplnění hesla ...že nažratý, hladovému nevěří. I když v součastnosti tento extrém není tak " okatý ", ale kdo nastartoval ekonomický růst? Určitě ne vláda p.Klause s jeho úspornými balíčky, utahovaním opasků a pod. Chytrost a dovednost národa se odráží v úrovni ekonomiky. Zadluženost je jev doprovodný, ale odstranitelný. Jak je možné, že i teď se v rozpočtu nachází finanční krytí na sociální aspekt? Dělám ve zdravotnictví a vím, co je to sebepoškozování. Ale takových ťulpasů je mezi námi ještě hodně, kterým to nedochází - podívejte se večer na Václavák !!!

Seneca 18.10.2006 12:53

Paroubkova silná ruka

A kdo je mozkem ODS. Tam není vidět žádný. ;-O

wang 18.10.2006 12:19

Re: paní jaklová-je až s podivem,že všichni,kteří nejsou stoupenci čssd-mají takové starosti o její osud-jste velmi průhlední-zajímejte se o vaše modré ptáky a čssd necte na pokoji

vaše reakce potvrzuje že její článek byl velmi trefný R^

rom 18.10.2006 11:51

Re: Paroubek je nebezpečí demokracie,

Vývoj preferencí by mohl členům SD napovědět, že mají v čele své strany obdobu Dr. Sládka.

Hodně hulvátství, velkých slov a pak přes nějakou radnici do zapomění.

Trent 18.10.2006 11:49

Re: Re: Re: Aréna klaunů

Oni ani ODS-áci nebudou vládnout svatě. Přijdou krachy, průsery, korupce a třeba zase předčasně padnou, jak se už stalo. To chce klid. Chtělo by to ale dodržovat trochu kulturní formu a  ne způsob: máš jiný názor, tak seš nepřítel, nutno zničit všemy způsoby, vylít špínu nejhoršího kalibru, pořádat akce na václavským václaváku, jako ten jistý magor, kterého správně vyvedli policajti, když se neuměl ovládnout. Ať volby ukážou. Budeme mít zase to co si zasloužíme.

Jan Daniel 18.10.2006 11:40

Paroubkovi není co závidět

Neotřesitelná vnitrostranická pozice Paroubka je jen zdánlivá. Úspěšnost politického vůdce se neměří podle toho o kolik zvýší preference za rok. Z preferencí se člověk nenají, samotné preference nelze jak říkají ekonomové "dolarizovat" - nic se z nich nedá nic defraudovat, nikdo vám za ně nenabídne úplatek. Rozhodující je teprve schopnost proměnit preference na konkrétní mocenské pozice a "jobs for boys". To je to, co straníci teprve ocení. Paroubek má zatím v tomhle nulové výsledky. Získal sice 32% ale co s nimi, když vynuloval koaliční potenciál ČSSD. Zastřelil velkou koalici s ODS, která mohla soudruhům ze strany přinést koryta. A žádné změny v rozložení sil nejsou na obzoru: plán na podplacení 101.poslance zablokoval Klaus, vítězství v předčasných volbách nehrozí a zelení s lidovcema sveřepě odmítají ušpinit se s komoušema (bodejť, když toto objetí by pro ně bylo smrtelné). Topolánek navíc Paroubka vmanévroval do pozice toho, který prohrál volby ale chce mermomocí vládnout a vše blokuje. Na to konto klesají i ony preference. Paroubek bude muset straníkům ukázat výsledky (show me the money!) a pokud to nedokáže tak adieu. Zdá se, že moc prostoru nemá, zbývá mu jedinná možnost - velká koalice, kterou dnes chce pouze ČSSD.

kamil 18.10.2006 11:39

paní jaklová-je až s podivem,že všichni,kteří nejsou stoupenci čssd-mají takové starosti o její osud-jste velmi průhlední-zajímejte se o vaše modré ptáky a čssd necte na pokoji

Malý Aston 18.10.2006 11:35

Re: Re: Aréna klaunů

Souhlasím s Vámi.Na náš názor nikdo v podstatě není zvědavý.Rozhodující jsou vždy volby.Když tak pěkně socáci vládli,pročpak nevyhráli?Pročpak nemají většinu v senátu,v Krajích a zejména v poslanecké sněmovně? Snad se nám občané pomátli,ty kteří nekradou,kudy chodí tam přemýší jak nám občanům přinést blahobyt,jsou čestní,krásní a všechny volby prohrají,za to mohou občané,je potřeba vyměnit občany,Paroubek je tu na věčné časy i s Grebeníčkem,Filipem a Jakešem.Ne vůle občanů ale vůle ÚV ČSSD+ ÚV KSČM,to je záruka blahobytu.Bez vedoucí úlohy KSČM je volovina budovat kapitalismus.

Malý Aston 18.10.2006 11:26

Re: Další trapná antiparoubkovská agitka.

Pan Paroubek Váš vůdce se opírá jen o KSČM.Žádná jiná politická strana nemá zájem.To je ten problém.Můžete chválit,můžete cokoliv ale občané jsou jiného názoru.Pokud by jste měl pravdu Vy,mohla ČSSD dosadit na Hrad pana Zemana,nechtěla a to na rozkaz pana Grosse.Mohli jste vyhrát volby do Evropského parlamentu s tím koktou Roučkem,nevyhráli.Mohli jste mít 100% senátorů.nemáte,mohli jste vyhrát Krajské volby,prohráli jste,prohajete i volby komunální a skončíte.  Tak se chvalte jak jste pěkně vládli.Jste jen pro srandu a já Vás ujišťuji,čím více řvete,tím méně občanů Vás bude volit.Nemusíte se mnou souhlasit,počkejme na volby.

Pavel 18.10.2006 10:52

Podle pravidel

Politik je připraven hrát co nejlépe demokratickou hru. Pokud jsou její pravidla za pochodu zpochybněna, může se zdát, že chvilku tápe. Jedná se potom o úplně jinou hru.

Jejda 18.10.2006 10:45

Silná ruka a slovní onanie Parouba...

A důsledky jsou strašlivé......;-P;-):-P;-D

StandaT 18.10.2006 10:41

Re: Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

takže demonstrovat se nesmí? To je něco jako multi-kulti, kdy někdo ano a někdo už ne? Demokracie jen pro někoho?

tom 18.10.2006 10:40

Re: Re: Středa 18. října 2006 v 17:00 hodin – Václavské náměstí u pomníku Jana Palacha

tehle blábol je z tvé hlavy nebo ti to někdo napsal?

Pokud jsi to psal sám je třeba tě pochválit ,při tvé duševní úrovni opravdu hezký výkon jen tak dál.

demokrat 18.10.2006 10:40

Další trapná antiparoubkovská agitka.

Zase další kopnutí do Paroubka  mediální kampani. Je to už poněkud trapné, že, milá dámo. Naopak Paroubek působí energicky, co ž je v současném všeobecném bordelu jediný možný přístup. Na pražské radnici dokázal, že je schopný a ochotný se dohodnout  a to i s ODS = s těmi pražskými patrně určitě, na rozdíl od těch moravských chacharů, kteří, bohužel, ODS zatím ovládají. A podle lidí z jeho okolí z Radnice, dodržoval prý slovo, na rozdíl od těch, kteř tam vládnou dnes. Oproti Topolánkovi se jeví schopnější, nepodvádí svoji manželku, jako manažer nasekal dluhy jako Topolánek, neprosazuje US raketovou základnu na našem území, se skandály, které se provalily v jeho okolí, se vypořádával relativně energicky. Asi bych se jeho vlády obával méně než rovných sociálních dávek Topolánkovců, placení u lékaře, na důchody do soukromých fondů, placení školného, raketové základny.....A zlodějů je v ODS také nepočítaně jako v ČSSD. Tak vo co go ?