12.5.2021 | Svátek má Pankrác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jk-jiny 9.11.2007 22:39

je skoda, ze konci...

Lidovci kolaborovali s  KSC v narodni fronte, pak se z toho vylhali... Koho chce buh potrestat, da mu lidovce za koalicni partnery. Kopali do kotniku ODS za Klausova premierovani, usporadali hon na sveho koalicniho partnera, zradi i ODS a zelene, az pujde do tuheho pred volbami. Ta strana je kriva cela: koneckoncu podobne je pokrytecka a kriva i katolicka cirkev. A kdyz Vlk mluvi o demokracii (jak demokraticka je jeho cirkev?) a mysli jen na majetek ... k zbliti stejne jako Cunek, Severa, Kasal... Kalousek je k zbliti jeste vicem ale je to format jako padousi, ktere hral Kopecky... Takze pres zatoku svini rychle na smetiste dejin, mila KDU-CSL! Chybet nam nebudete i s tim prudce inteligentnim bezpecakem!

nnn 9.11.2007 22:42

Re: je skoda, ze konci...

tak tohle byla ukázka dokonale vymytého mozku - bolševickou propagandou

nnn 9.11.2007 22:39

vosáhlo ty jsi takový deb..

takovou snůšku blábolů člověk snad nemnajde an na MFVčera

František 9.11.2007 18:31

K odstupujícímu by měla být úcta

Je nesporné, že pan Jiří Čunek měl také slabiny. To vidíme na každém, i na vlastní ženě. Ale jeho předností byla pravdomluvnost, čestnost, pracovitost a vytrvalost. A to všem vadilo. Nakonec ho umlátili jeho vlastními poctivě získanými penězi. To, co na závěr předvedla ještě Česká televize, to již bylo do nebe volající.

Pan Jiří Čunek se v životě neztratí. Pane Jiří, i za to málo děkuji.

Mell 9.11.2007 18:37

Re: K odstupujícímu by měla být úcta

R^R^R^:-D

sergo 9.11.2007 18:58

Re: K odstupujícímu by měla být úcta

pravdomluvnost?????? no to je výsměch!!!!všichni víme,co prováděl jako starosta.....jeden týden tak,za dva týdny všechno jinak.......................pracovitost a vytrvalost to prosím ano.....!

AAA 10.11.2007 16:51

Re: Re: K odstupujícímu by měla být úcta

Co všechno víte, soudruhu Sergo? Vy jste Vševědoucí? No pokud jste bolševik, jak to vypadá, pak vám ovšem věřím.

kurbet 9.11.2007 18:14

přání

Čunka v čele KKDU-ČSL této straně ze srdce přeji.Nemohli volit lepší cestu do politického zapomění,než jej potvrdit v setrvání v předsednickém křesle.To musí být už skutečně smrtelná personální krize,když se v této straně nenajde vhodnější týpek,než je vsetínský veklomožný pán.Budeme se těšit,že v příštích volbách se už konečně "historický" nenajde místo,aby se mohla přiživovat při moci.Korýtka vyschnou.

Mell 9.11.2007 18:30

Re: přání

Z Prahy to tak možná vypadá, ale neměl byste zapomenout, že KDU-ČSL má voliče jinde a tam na politické a mediální manipulace, na které jste zvyklí v Praze, lidé moc nedají.

promirul 9.11.2007 17:49

Ikaros

Pane Vosáhlo,nedramatizujte prosím celou aféru,máte přirovnání,které je slabé a pančované.Vždycky se najde nějaký rozumbrada jako vy,a žvaní.Čunek je pryč a kdybyste tam byl vy,kdoví jak byste dopadl.Třeba by vás pak nazval někdo slunečním princem,který když se zhaslo,  padl na hubu.

Goro 9.11.2007 17:15

Stále mi není jasné

proč tak veliký hon na pana Čunka. Od té doby, kdy nastoupil do nejvyšší politiky je na něj pořádán normální hon. Tu si jeho bývalá sekretářka vzpomene, že před pěti lety dostal úplatek. (kdo dokáže říct, co dělal 9.11.2002 ve 13:25 má můj obdiv), tu se našlo něco jiného před sedmi, osmi, ... lety, kdy se špatně podíval na něčí dceru. A nakonec se najde, že pobíral sociální dávky před DESETI lety (což je dávno promlčeno - u soudruhů Grebeníčků a jiných to projede?). Jen pro informaci - sociální dávky pobírá i mnoho lidí (nemýslím ty pracovité a opálené) s mnohem většímy příjmy, kteří vykazují ztrátu v podnikání.

A že někteří Čunkovi spolustraníci na ministerstvu obrany před deseti lety prošutrovali mnoho miliard korun za nákup rezatých dílů na vrtulníky nebo padáků, které byly nebezpečné už v době výroby. (padesátá léta, made in CCCP)

Je třeba se ptát, komu leží Čunek tak v žaludku, že na něj rok a půl pořádá hon?(Y).

promirul 9.11.2007 17:51

Re: Stále mi není jasné

Pane Goro,není mi vůbec sympatický ale máte pravdu,kdoví co z toho ještě časem vyleze a kdo se na něm podepsal.

Quark 9.11.2007 15:59

Obávám se,

abychom takhle nedopadli i s kandidátem na presidenta Švejnarem, taky potencionální Ikaros ....

Mell 9.11.2007 18:36

Re: Obávám se,

Myslíte, že už na něj byli nasazeni političtí špioni?Než se dostane na kandidátku, už se bude vědět, že bez občanky si chodí do banky v USA vybírat a ukládat peníze a to je přece ,podle některých českých geniů, trestné.

Honza 9.11.2007 15:53

J. Vosáhlo vcelku dobře shrnul 1,5 roku Čunkova politického života.

Přesto jsem přesvědčen o nutnosti "nových tváří" v české politice, i s nebezpečím občasného kyselého plodu.

Mell 9.11.2007 15:03

Nevíte někdo,

 co je ten Jakub Vosáhlo za notorického blba, taková slátanina a taková snůška nepravd a manipulací, to je možné opravdu jenom v současném protičunkovském Česku. Myslíte, že to pan Vosáhlo napsal bez postranních úmyslů a z vlastní vůle? Zajímalo by mne, kolik stojí, aby se člověk snížil k takovýmto pomluvám a veřejně je prezentoval. Hanba těm, kdo to řídí, hanba těm, co to pro ně dělají. V jakém státě to žijeme, co jsme za demokraty, že jsme to dovolili zajít až tak daleko? Zločinci se vybarvují, demokrati by jim to měli spočítat.

Malý Aston 9.11.2007 15:32

Re: Nevíte někdo,

Již to jméno " Vosáhlo" je podezřelé, já se domnívám že to napsal Rath nebo Paroubek nebo oba dva dohromady.:-D

Honza 9.11.2007 15:56

Re: Re: Nevíte někdo,

;-€Ty malý astone skřete jeden co máš proti jménu VOSÁHLO. Já znám jednu VOSÁHLOVOU a ta je dost dobrá. ;-€

Goro 9.11.2007 16:46

Re: Re: Re: Nevíte někdo,

A má kodové označení samice, že?

vládík 9.11.2007 11:56

Jste důkazem

jak přesný je dnešní článek pana Drápala.  Těch, co kopají do mrtvých se kupodivu najde vždy spousta.

AAA 9.11.2007 10:54

Zase jeden prostý český blbec ...

... sice jsem pochopitelně proti cenzuře, ale příspěvky chovanců psychiatrického ústavu bych jaksi preventivně vyřazoval. Je smutné, že i obvykle rozumný Aston jaksi ztrácí při výběru příspěvků soudnost (patrně s ním také řádně zacloumala čunkiáda, která se zřejmě stala u pomstychtivého stádního národa nějakým zvráceným sportem). Anebo že by to byl jenom další tah v totální likvidaci vsetínského "ničemy" Čunka? Bůh ví...

Jiřina Godalová 9.11.2007 10:47

Co to je za v/*/l/*/ ten Vosáhlo ?

Znáte ho někdo ? Nebyly by nějaké podrobnější informace ?

Buvol 9.11.2007 14:26

Re: Co to je za v/*/l/*/ ten Vosáhlo ?

Já myslel, že je to váš příbuzný ...

Honza 9.11.2007 15:44

Re: Re: Co to je za v/*/l/*/ ten Vosáhlo ?

Jestli ta Jiřka Godalová je příbuzná toho vosáhla, tak to bude asi taky pěkná k/*/á/*/a

jirka.s. 9.11.2007 10:37

Proboha!

Čunek nebo někdo jiný, to je úplně jedno! Zásadní problém, jak dehonestovat současnou vládu, byl vyřešen a Čunek byl první po ruce! Kdyby se z celé aféry nějak vykroutil (i když se přiznám, že nevím jak), najde si duceho a staníkův tým Mlýn někoho úplně jiného. Není totiž nic snadnějšího! V té slavné české nejvyšší politice těžko najdete někoho, na koho by se nedalo něco vyhrabat!

Ale nekřivděme zase až tak moc těm nejvyšším! To podhoubí korupce, udavačství a mocichtivosti začíná právě už na  těch nejnižších úrovních moci! Moc bych za to nedal, že se v nejbližší době můžeme dočkat na vládních postech i místostarostů Třebíče Maška a Mastného.

http://www.trebic-trebic.estranky.cz/

slovan 9.11.2007 11:43

Ci mlyn?

Ci to byl vlastne mlyn? Tot otazka......

promirul 9.11.2007 18:00

Re: Proboha!

To podhoubí korupce,udavačství,mocichtivosti,ale i závisti,sprostoty a všeho svinstva nám již zanechal Boehmen und Maehren a hlavně bolševický mrchožrout.Ti se nám zapsali na duši národa,rozvrátili co se dalo,zničili střední vrstvu,vychovali si komunistickou inteligenci,která bude přežívat několik generací a chovat se tak,jak se dnes všichni nahoře chovají,po nás potopa.

slovan 9.11.2007 10:06

Nejlepsi bude v politice zakonzervovat soucasny stav

Nejlepsi bude vypsat soucasnym politikum dozivotni opravneni zastupovat nas v parlamentu(ve vlade). A nestourat se v jejich soukromi a financich. Ano, Cunek si dovolil hodne, z ocasa okresniho formatu za pul roku predsedou KDU a mistopredsedou vlady. Mnohem vic nez o Cunkovi to ale vypovida o stavu v KDU a koalici. To ze uspech Cunka dinosauri jako Kalousek nabo Kasal atd tezce nesli je docela pochopitelne ale udelat stejne podrobne audity hospodareni u politickych dinosauru, to by to dopadlo, ovsem politicti dinosauri jsou napric stranami provazani, i s medii ,a tak jsou neodstrelitelni. Cunek dojel na svou osamelost a neprovazanost. Podivejte se na rozporuplne ciny Vrchniho statniho zastupitelsvi - to se da vysvetlit jedine politickou objednavkou vcetne vypusteni kompromitujicich materialu, evidentne z vysetrovaciho spisu ke kteremu melo statni zastupitelstvi pristup po celou dobu. Cunek je sice neverohodny ale zbytek vrcholne politicke sceny je jak lilie? Bud nepremyslite nebo zamerne lzete.

Karel Sochor 9.11.2007 9:45

Cunek se musi vratit do vlady, jinak je konec s demokracii v CR !

Stvanice na p.Cunka skoncila. Az se vse vyjasni a prokaze, ze svedomi p.Cunka je ciste a on se niceho nezakonneho nedopustil, musi se opet vratit do vlady, z niz ho nepratele KDU-CSL pod smyslenymi duvody vypudili. Demokracie neni hon na nepohodlneho cloveka s vyuzitim jakychkoliv, treba i vylhanych obvineni.Pokud se tak nestane, bude konec s demokracii v CR, protoze stejna situace se muze kdykoliv a proti komukoliv opakovat ! Akce "Cunek" az prilis pripominala komunisticke metody !

AAA 9.11.2007 11:04

Re: Cunek se musi vratit do vlady, jinak je konec s demokracii v CR !

Omyl příteli, omyl, štvanice ještě dalece neskončila, ostatně o Čunka vůbec nejde. Je přece nad slunce jasnější, že koho tento národ (byť bez jakýchkoli důkazů) jednou odsoudí, toho si také popraví. Stal se jenom pokusným králíkem, jak snadno lze za masivní pomoci "demokratických" medií (Blesku, Šípu, a bohužel i tzv. seriosních novin MfD i Lidovek, ale zejména veřejnoprávního mutanta z Kavčích hor, jehož nehorázné manipulace a lži platíme z vlastních daní a koncesionářských poplatků) a za vítězného pokřiku už zase notně zpitomělého davu, likvidovat kohokoli. Scénář jako vystřižený z estébácké dílny, ovšem s tím, že jej použili aktuální "demokraté", holt co se v mládí naučíš... Nechce se vám poněkud zvracet? Další "aféra" na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Nazdar.