Diskuse
POLITIKA: Opozice by lépe vysvětlovala?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P68a18v90e68l 38T81e57s70a96ř42í21k
Tak dlouho nám tady "Pravda a láska" budovala "nezávislost" soudů a pojistky demokracie až dnes zjišťujeme, že se zcela zapomnělo na pojistky proti zvůli soudců a soudů, že soudy už jsou dnes tak "nezávislé", že odpovědnost nenesou za nic, i zákony a právo jim mohou být šumako fuk a ústavní soud tady vesele a opakovaně vykonává funkci třetí a nejmocnější poslanecké komory, která není navíc odpovědná nikomu a kam si soudruzi senátoři zvykli chodit stěžovat kvůli každé ptákovině, která se jim nelíbí. No a Senát to není pojistka demokracie, to je záslepka na pojišťovacím ventilu, která se nám jednou sakra nevyplatí.
Řekl bych že za ústavním soudem měla být ještě možnost presidenta vetovat a potom by to ústavní soud musel schválit jednohlasně.
J50a93n 54Č35e25r26n95ý
Opozici jde jen o jedno, dostat se k lizu. Je vyhladlá cca 10 let a jeji sponzoři uz chtějí těžit.
Je jí jedno, i kdyby zemřel milion občanů, hlavne že bude u zdroje.
J85o24s14e85f 52S16v89o74b50o74d59a
Nesmíte soudit podle sebe 
Pěkný den.
F15r92a48n61t77i52š98e94k 39K17u77s16á12k
Myslím, že většina z nás mám ten náš politický dvoreček celkem dobře zmapovaný. Když někdo něco řekne nebo udělá víme dost přesně jak na to jiný bude reagovat. A tak na přehršli prázdných slov nereaguji, nezajímá mě. Důležité je, jak bude vypadat nová vláda, jak se postaví k rozhodujícím problémům, třeba energetika, průmysl, fungování Česka v rámci EU a tak dále. Ostatní jsou plky, které jen vytvářejí kouřovou clonu a štvou lidi proti sobě, a jak se už dlouho u nás říká "kecy nemaj cenu". To vzkazuji všem tlachalům.
P46e80t27r 23K46u42b22á65č
Jaký je vlastné cíl vládní anti-koronavirové politiky.
Má ( falešnou ) představu, že po X měsících tvrdého lockdownu COVID vymizí ?
Nebo má přestavu, že současný režim je udržitelný léta ?
Možná je - za 2-3 roky už žádní protestující živnostníci nebudou a všichni ostatní si na život v dystopické sci-Fi zvyknou ?!?
P61r83o81k37o35p 57M47i15l63a59n
IMHO je to zoufalství. Stav nemocnic je průserový a naši čunitelé a čunitelky neví co s tím. Všimněte si, že se tak neblbne jen u nás, ale prakticky v celém světě, s vyjímkou států, kteří mají nějaké výhody geografické a taky v morálce občanstva.
Š71t68ě24p93á59n 47H71a51š55e40k
To je tak, když opozici "řídí" politolog Fiala. A študují Pehe. A místo čaje snídají hodnoty.
Ti jsou schopní tvrdit, opozičně, že Slunce za nich by vycházelo/bude vycházet na Západě.
Ś41á37r19k97a 31S20v20o36b30o14d93o40v79á
To nejdůležitější číslo obsazení nemocic pokřivuje i to, že od léta se nepodniklo nic, aby "sociální" hospitalizace neblokovaly 40% covidlůžek. Nicméně i u těch nabídka převyšuje poptávku. Následek Vánoc a Silvestra odezněl a počet pacientů od 15.1. klesá (jsme na číslech z 23.10.) Všechny kraje kromě KV mají průměrně volnou třetinu reprofilizovaných i standartních lůžek a 20% Jipek. Vzhledem k tomu, že nás žádné výzmanější svátky nečekají, považují současné zvýšení opatření za projev zvůle vlády a vyhlášení jejího boje občanům.
Š45t19ě91p18á86n 42H54a71š90e12k
Vidím to podobně. Stran nemocnic, atd.
Pouze upozorním, že ta naše slavná opozice buď říká, že to je nedostatečné. Nebo by změnila 15 m2 na 14.9 m2. Nebo mlčí. Nebo kváká. V tom smyslu, že by vir vymýtila do měsíce.
P36e56t43r 14B69u69r30d32a
Ona vláda opozici značně usnadňuje pozici. Lépe by opatření vysvetlil i němý - stačilo by stoupnout si pred kamery a tvářit se vyděšeně.
Vláda sdělí, jaká opatření platí - a ministr zdravotnictví rekne jiná, nez ministr "všeho", s premierem maji společné jen spojky a předložky.
Kdyby vládě nepomohl Kalousek - když byl přistižen na obědě za oknem místo před ním - tak by měla jen kabát z ostudy, když její spolupracovníci lžou o práci na mejdanu.
J54i61ř31í 32K62r69a91t82o48c21h51v47í60l
Podle mého názoru, když opozice kritizuje vládu za špatné vysvětlování přijatých opatření, tak by měla ukázat a vysvětlovat to lépe, ale opozice naopak ještě více přináší do vládních informací zmatky, svým kritickým kecáním. Viz hejtman Červíček. Správným a jednoduchým a nabádáním k dodržování opatření by opozice získala na popularitě a určitě by se zviditelnila před nadcházejícími volbami a prospělo by to nám všem. Ona to ale nečiní, takže není lepší než vláda a není nutné jí volit.
P98r15o72k18o86p 13M80i71l79a31n
No ale vy budete volit KSČ(M) tak jako tak, bez ohledu na to, co udělá nebo neudělá opozice, že?
I61v39o 10S61c64h26l49ä50g16e96l
Vám někdo zakazuje chodit na čerstvém vzduchu? Argument jako noha. Ohledně covid lůžek si zajeďte na výlet třeba do Chebu, oni Vás ty blbosti přejdou.
V58á42c19l57a82v 48K10a34i47n
Kdyby byl Covid 19 tak velice smrtelně nebezpečný,tak by ti co sedí na 8 židlích a se třemi bradami byli už dávno v krytech ve skafandrech.
J31o12s34e39f 12S31v83o34b27o65d88a
Ale houbeles, Bartoni.
Problém je, že opět dvojministr Havlíček sliboval pustit vleky a děti do škol a pak to celé shodil Babiš a vyjukaný Blatný jen začíná poštěkávat na novináře za upozornění na blbě nošenou roušku a ústenku místo respirátoru.
Pěkný den.
P57e52t33r 98Č91e31c10h
Havlíček nic nesliboval, pouze řekl že on bude prosazovat spuštění vleků a návrat dětí do škol. Rozhoduje o tom vláda a ne havlíček. Kdo toto neví, ten má smůlu.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz