26.9.2022 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

POLITIKA: Opojeni mocí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Gaston 13.10.2008 18:15

Re: Je třeba nevolit tu lůzu

Neklesejte na mysli. Mé hlasy propadají pravidelně. Není chyba v nás, ale v takových, jaké tu reprezentuje např. "batys62". Vždy volím nejmenší zlo..

ivan 13.10.2008 20:31

Re: Je třeba nevolit tu lůzu

Ještě, nám hloupým , poraď číšníku koho máme voliti.

Gaston 13.10.2008 22:56

Re: Je třeba nevolit tu lůzu

Nejsem číšník Ty troubo! Poraď si sám, nebo se zeptej táty, když jsi nesvéprávný

.. 13.10.2008 17:26

Soudruzi,zapomínáte,že se vraždilo na křtinách Jyrkova bestseleru,

mezi nejbližšími a nejvěrnějšími členy ČSSD , v "noblesní společnosti" jak napsal :Oldřich Lichtenberg, produkční „Odcházel jsem brzo, už krátce po osmé hodině, takže jsem nebyl u toho, co se stalo, ale jsem z toho v šoku. Kočku mladšího jsem znal a viděl jsem ho tam, ale o tom člověku, který to spáchal, nevím nic. Byla to noblesní akce s noblesní společností, objevil se tam třeba pan Kaplický, pan Kovarčík, režisér Krejčík, z herců Jirka Krampol, Kateřina Brožová... Nevím, jak se to mohlo stát, ještě v centru Prahy, je to šílené.“

Za to,že ona "noblesní společnost" spíš připomíná Mafii v USA z třicátých let,včetně pistolníků, ku®ev ,pasáků,ožralů a vrahounů ,kteří přišli složit hold Kmotru Rokovi,který spíš než knihu,křtil a přijímal do stavu patnáctiletého novice Soca Nostry Kočku juniora.Večírek byl zakončen střelbou ,kalužemi krve a lkaním sociálně demokratické ženštiny do noci "Zabij toho zku®vysyna",úplnej Vídeňskej Ples v opeře

.. 13.10.2008 17:23

Těsně po křtu knižně sebraných spisků Jiřího Paroubka zastřelil z ničeho nic dlouholetý Paroubkův přítel syna dlouholetého Paroubkova přítele.

Paroubkovo „Kdo z vás na to má, pánové“ skončilo mediální ostudou. Podobná otázka mezi jeho přáteli skončila smrtí jednoho z nich.

Kočka (dlouholetý funkcionář čssd, tedy velké "sociální cítění) zahájil s Duričkou rozhovor - " Co děláš, tady jsou jen bohatí lidé !" a hodil na bar 50 tisíc. Durička odpověděl " Já na rozdíl od vás své peníze daním ! " a odběhl si vyzvednout/přinést svůj milion.... a luparu

Ludmila 13.10.2008 17:18

pro Zhnusený

to vaše kategorické LŽETE jste používal v době minulé ve sklepeních StB?

PV 13.10.2008 17:17

Taková typická socanská kalba

Sjedou se audinama kolotočáři, ruská mafie, nákej vekslák, typickým

socialistickým životem žijící Kačenka Brožová, Rocco, nevím, zda-li tam

byl koloťuk. Dá se pár vodek, prokleje se 30 kč poplatek, zasoutěží se

kolik kdo má melounů v kapse a vypustí se pár včel. Paráda, kdo z Vás

čtenáři na to má.

Pet 13.10.2008 16:47

No a teď

tu z druhý strany- o modré,černožluté, zelené. Nebo tu jste ještě ve škole neprobírali???

gerontusinza 13.10.2008 16:26

Pane Rázek, u vás se zatím nestřílí ?...ale střílí......

jenže to jaksi docela dobře tutláte.... to víte alkohol je špatný rádce, to topolánek samozřejmě nemá takové přátele aby si šli po krku...... chápu je to Timur a jeho parta a kočky a kočkování nemá rád.....       Je to hnus ....atd atd     ale když se ožral kolega tak jste byki smířliví, když někdo zabije ožralý autem je to OK, ale tasit ožralý a střílet? to se přece nenosí a přitom vlastně je tím naplněna základní myšlenka ....pokud nemusíš sahnou tpo zbrani je to Ok a nic se neděje , opokusd ale na ni sáhneš tak ji musíš použít a to se vším důrazem tak aby  odpůrce už nevstal, jinak máš dalšího prolghaného svědka proti sobě kterého budou všichni litovat.....tak jako tak, i kdyby to byl druhý Mrázek;-(

Pete Brich 13.10.2008 17:47

Také říkám, že oběť střelci pošeptala, že mu tu právě pokřtěnou knihu Rokových pohádek nepůjčí.

Že to můžete potvrdit, geronte!

PB

Ludmila 13.10.2008 16:15

nick Starý

má pravdu,kdyby se tahle střílečka stala na akci pořádané Topolánkem,to by  se zvednul pokřik Paroubka a jeho mafie.Takhle Paroubek zkroušeně ohlásí,že o něčem uvažoval,ale že si to rozmyslel.Národe radujte se.Jsem zde.

Zhnusený 13.10.2008 16:26

Re: nick Starý

Lžete! .... Střílení nebylo na akci J.P., ale nějakou hodinu po jejím skončení za běžného restauračního provozu. .... Nevím, proč by měl J.P.odstupovat, vždyť za tu vraždu vůbec nemůže a divím se, proč vůbec o tom uvažoval.

Malý Aston 13.10.2008 16:29

Re: nick Starý

Paroubku my tě chápeme ale byla to tvoje akce a pozvaní byli tvoji kámoši.:-D

Zhnusený 13.10.2008 16:40

Re: nick Starý

Malý Astone žasnu, tys to odhalil. Ty jsi tak úžasně genitální! Ó, ó, ó, .....

kurbet 13.10.2008 15:58

z bláta do louže

Autore,máš ve všem pravdu-jenom-jsi jaksi opomněl i na druhou stranu mince,že stejná verbež o které píšeš se nachází i na české"pravici".Co náš milý Ivánek,Téčko,Macíček,Kočárníček...škoda slov.Nastala bída českého voliče,nemá koho volit.To je situace!!!

Malý Aston 13.10.2008 16:07

Re: z bláta do louže

Tam mají pořádek.Pistole a samopal se prostě uloží u šatnáře. To je vše.:-D

Starý J. 13.10.2008 15:55

Tak něco tak

výborného jesem na PSU už strašně dlouho nečetl.

Ten autor, nejen že zcela vystihl podstatu, má i vtip

Zhnusený 13.10.2008 15:42

FUJ!

Pavel Bárta v tomto článku a Martin Bursík v Otázkách Václava Moravce zneužili smrti člověka k útokům na Jiřího Paroubka. Je to nejubožejší politický předvolební hyenismus! Martin Bursík je největší sv*ně mezi současnými českými politiky a nějaký poskok Vít Rázek mu zdatně sekunduje. Nenávist vůči Jiřímu Paroubkovi a politický primitivismus jim zcela zatemnily mozek. Je to HNUS!

Ludmila 13.10.2008 15:44

Re: FUJ!

Asi si to pletete.Hnus je mafie,která zabila Mrázka a teď Kočku ml.Hnus je vyhrožování a vydírání.Paroubek se s takovou cháskou stýká a přátelí.Co chcete ještě?

Malý Aston 13.10.2008 15:52

Re: FUJ!

Hnus je to,když si politik osobní pozvánkou pozve své přátele na křest své obrázkové knížky a oni se mu tam postřílí. Pozval,pohostil a také musí pohřbít jak toho nebožtíka,tak i svou politickou karieru.:-D

Zhnusený 13.10.2008 15:58

Re: FUJ!

Dosti lžete. Nejednalo se o osobní pozvánku, jednalo se o otevřenou akci, na níž mohl přijít kdokoliv. Jiří Paroubek, jak jste se jistě dozvěděl, seznam pozvaných neviděl. A vražda se stala po křtu knihy za běžného restauračního provozu!

Malý Aston 13.10.2008 16:05

Re: FUJ!

Lžete Vy i Paroubek.Jak to že jsem já o akci nic nevěděl? Také jsem toužil mít podpis Jirky v jeho obrázkové knížce.Akce byla připravena,soupis hostů schválen,místa na sezení rezervována jen na pistole,že se mají odkládat Tvrdík zapomněl.:-D

Zhnusený 13.10.2008 16:10

Re: FUJ!

Asi jste tam přece jen byl, když víte, že místa k sezení byla rezerovována. Možná mjste však byl jen na místě k stání a je vám to líto, nevím.

Starý J. 13.10.2008 16:21

Re: FUJ!

Jmenovitě pozvaných bylo na tři sta! Mezi nimi i rodina Kočků i Ďurička! Vzhledem k prostorám, v jakých to bylo, by se asi ti "nepozvaní" vešli kam?

Tvrdit dodatečně, že šlo o veřejnou akci je dosti pozdě. Jistě, že asi nikoho nevyhazovali, ale jednoduše bylo "obsazeno".

Diskotéka bývá také "veřejná". Ale vejde se omezený počet! Rozhodně tam nezval tolik lidí, aby se nevešli, protože tam přišli z ulice nepozvaní. Vy byste risknul, že Vámi pozvaní se dovnitř nedostanou? Nebuďte směšný! Takové dodatečné tvrzení o "veřejné akci" je určeno právě lidem Vašeho typu, co skočí svému guru na každý špek!

Zhnusený 13.10.2008 16:39

Re: FUJ!

V Otázkách bylo uváděno, že pozvaných bylo kolem 500. Kromě poslanců a senátorů zde byli také významní čeští umělci a mnoho další osobnosti. Nechápu však zejména, jaká je vina Jiřího Paroubka na té vraždě. Myslím si, že žádná. .... Do jaké míry byli pozvaní hosté morálně špatní, nevím. Náznaky či dohady z Kubiceho zprávy slíbili Topolánek a Langer vyšetřit, za 2 a půl roku nevyšetřili nic. Na základě čeho tvrdí novináři, že Ďuriško či Kočkovi jsou jakási zločinecká mafie nevím, nikdy a nikde to novináři neuvedli. Jen osočují a činí náznaky! Oni si však svoje peníze musí také nějak vydělat a finanční profit jim od chlebodárců přináší útočit na ČSSD a Jiřího Paroubkla.A proto činí tak jak činí!

Kajda 13.10.2008 17:39

Re: FUJ!

Je zajímavé, že když bez důkazů novináři útočí opačným směrem, tak chrochtáte blahem. Když se to týka ČSSD a Paroubka, tak je to fuj. Proti slovním útokům pana Paroubka a pana Rátha na ODS a Topolánka jsou i čeští pisálkové žabaři.

batys62 13.10.2008 17:47

Re: FUJ!

Těmi významnými umělci, myslíte Brožovou a Krampola? Hahaha: Tak to sedí;-D

batys62 13.10.2008 17:54

Re: FUJ!

Ty troubo, nikdo neříká, že Paroubek vraždí, ale to co vadí soudným lidem je to, s kým se stýká ,kdo jsou jeho kumpáni a kdo ho podporuje. To je ale na tebe moc. Aby ne, jsi stejně tupej, jako většina voličů SOCDEM!

Zhnusený 13.10.2008 15:55

Re: FUJ!

1) Vy víte, kdo zabil Mrázka?

2) Jak víte, že se J.P.přátelí s vrahem Ďuriškou? VždyŤ existují i fotografie Ďurišky s Klausem, Talmanovou a Koukalem a nikdy bych nedokázal tvrdit, že se tito členové ODS přátelí s vrahy a mafií.

3) Tato politováníhodná událost se ODS-áckým fanatikům velmi hodí "do krámu" k útokům na J.P.. Chtějí zhnusit lidi, aby alespoň nešli k volbám či aby nevolili ČSSD. A zneužívat k tomu vraždu, za niž J.P. ani trochu nemůže, to je hyenismus. Jinak se to nazvat nedá !

Starý J. 13.10.2008 16:09

Re: FUJ!

ad 2) Z Vámi jmenovaných (Klaus, Talmanová, Koukal) se nikdo nechlubil s Ďuričkou (ne Ďuriškou) jako přítelem. Jen Paroubek. Nidno z nich jej nezve na své oslavy. Jen Paroubek. Nesetkávájí se jejich rodiny na Vánoce. Jen Paroubkova.

ad 3) Politovánihodná událost je to v každém případě, jde o život člověka. Usmrceného ne náhodou, ale záměrně. Paroubek za ni nemůže. Ale bývalý (a budoucí) premier a zájemce o post presidenta se obklopuje dlouholetými kamarády, kteří si takovým způsobem vyřizují účty. Zve si je na své oslavy, i když Kubicovou zprávou byl upozorněn, že se jedná o krajně podezřelé, několikrát policií šetřené osoby. Kubiceho zprávě se vysmál. Ted sklízí plody. Jistému zastřelenému jistě nikdo zde smrt nepřál, tu obyčejně nepřejeme ani největšímu nepříteli. A pan Kočka ml. nebyl náš ani přítel, ani nepřítel. Tato vražda není "zneužívána". Vyvodit z ní závěry by měl především Paroubek. Tak jak k tomu vyzývá všechny své politické protivníky velice arogantně bez přestání, dokonce několikrát denně.

Umíte si vůbec představit, kdyby něco podobného se odehrálo mezi přáteli Topolánka?