19.1.2020 | Svátek má DoubravkaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: ODS - zbabělá strana těžkého srdceVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 5, poslední: 11.4.2008 23:58, přehled diskusí

V této zemi:
Autor: Miloš Zfrantišku Datum: 10.4.2008 11:23

všechny pokusy založit pravicovou stranu dosud selhaly. ODS se pravicově pouze tváří a její hlavní cíl byl vždy a za každou cenu zůstat u moci. Chybí ji zoufale osobnosti a mám dojem, že o ně v ODS ani není zájem.

Re: V této zemi:
Autor: Malý Aston Datum: 10.4.2008 11:35

Mám dojem,že ODS byla 8 let v opozici a řádila tady ČSSD+KSČM.A pokud má někdo touhu vládnout napořád,tak je to Paroubek s Rathem. Filipovi se do vládnutí moc nechce,neboť své má zajištěné a je lépe pokřikovat než vládnout a nésti nějakou zodpovědnost.:-D

Re: Re: V této zemi:
Autor: pahejl Datum: 10.4.2008 12:26

dusledky radeni cssd (nevim jak jsi prisel na kscm velky demente) jsou rekordni rust hdp, nejnizsi nezamestnanost, stabilni rust realnych mezd. tedy vysledky jez se rozbehly od zemanovy vlady, od te doby do nich zadnej dalsi socan radeji nesahal. behem vlady cssd (spidlovy) poklesla taktez danova zatez. jedina vec ktera by se dala (krom tunelu ktere jsou vsak domenou vsech stran napric pol. spektrem) socanum vytknout bylo rostouci zadluzeni.  co zde zbylo po vlade ods vime, inflace, ekonomicka recese, propady realnych mezd, stamiliardy dluhu. dalsi zdanovani, zavadeni poplatku, tunely ve zdravotnictvi znamenajici dalsi nevyhnutelne arbitraze, stejne jako propad hdp nas zavede presne tam kde jsme byli po jejich vlade pred deseti lety.

Re: Re: Re: V této zemi:
Autor: rtep Datum: 10.4.2008 12:41

Problém je, že zmíněná pozitiva nebyla zásluhou vlády ČSSD, ale díky tržním mechanizmům a vývoji v okolním prostředí. S ČSSD sice bojovala, ale naštěstí nebyla dost úspěšná.

Re: Re: Re: Re: V této zemi:
Autor: skeptik Datum: 10.4.2008 13:44

.. zatímco teď je to zásluhou ODS...