Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

wotan

8. 12. 2008 11:51
Klaus

velkou chybou bylo zvoiení Klause do čela státu,Klaus co by polobuch,o co se zasloužil, co by ministr  financí se zasloužil o loupež v našem hospodářství,zhaslo se lradlo neznal pojemšpinavé peníze napadé mě kauza špinavé peníze -Neznám tento pojem, kde je těch 80 miliard za LTP a to je jen taková nicůtka,  A aktivity Klause vůči sjednocující se Evropě jsou skandální, ana na ODS malou připomínku, jestliže zablokují přijetí Lisabonské smlouvy, za prvé bude velká ostuda pro Topolánka, republiku a ODS si vystaví pro  obě příští volby PARTE!!

0 0
možnosti

hleena

5. 12. 2008 23:08
Hamerský ty jsi dement :-)

Autor: Herakleitos IP: 77.48.237.xxx Datum: 05.12.2008 22:59v jednotné frontě ODS spolu s KSČM proti EU.!;-D;-D

0 0
možnosti

Herakleitos

5. 12. 2008 23:31
Re: Hamerský ty jsi dement :-)

Vždyť vy modří smradi to tak prezentujete.!;-P

0 0
možnosti

Jim

5. 12. 2008 20:18
Dostali se k moci podvodem

Tahle strana , pro kterou je nepřítel občan ČR ,nemá šanci na přežití. Ty její divadélka s pomocí novinářských nohsledů na vytváření umělého iluzorního světa, kde občan ČR je jen figurka k manipulaci pro udržení jejich moci a tím i blahobytu jenom pro sebe už jak je vidět nestačí.

0 0
možnosti

baranka

5. 12. 2008 20:40
julínek opisoval od drátha

;-D

0 0
možnosti

Starý J.

5. 12. 2008 17:55
Takovou pitomost

Copak si tento "autor" nepamatuje, jak vypadá koalice s Paroubkem? Copak to dostatečně nepředvedl, když si hrál na koalici s KDU a již zmizelou US? Ty dvě nebohé partaje dělaly jen zástěrku "demokratické koalice" a Paroubek bez nich vládl s komunistama. Ani se neptal koaličních partnerů, co na to říkají.

Dnes řve, že zákony se protlačují bez jednání s opozicí, bez "diskuze" s ní. Přitom celé dny zasedání se střídají za kecpultem socani a komunisté jeden za druhým jak svatí na orloji, s jedním jednotným hlasem: všechno je špatně. Kdo nevěří, ať si pustí v noci přenosy z parlamentu. Je to jen jedno velké divadlo, jako je pravidelné (jak Paroubkova menstruace) vyslovování nedůvěry vládě.

Dva zásadní zákony - Zákoník práce a jakési "zákony o neziskových nemocnicích" od Ratha, přehnal Paroubek sněmovnou, aniž by vůbec o nich "diskutovat" nechal. Zákoník práce měl stovky technických chyb , o tom, že udělal z odborářů jediné rozhodující i v soukromých podnicích, nemluvě. Rathovo znárodňování naštěstí zatrhl Ústavní soud. Sám privatizoval, ostatní znárodňoval. Oba zákony musel Ústavní soud okleštit od největších hovadin. O těchto zákonech Paroubek s nikým nemluvil a spolu s komunisty, bez ohledu na koaliční partnery, si je odhlasovali.

A v této situaci by měla být ODS s ním v koalici? To může vymyslet jen Hamerský. Chtějí-li voliči ve své většině vládu socanů a komunistů, mají ji mít. Celou dobu říkám, že si musíme ještě jenou sáhnout na reálný socialismus, nějak rychle se lidem "vykouřil" z hlavy. Ale u toho nemusí ODS být!

Jinak - jakou menšinovou vládu sestavil Topolánek? Paroubek by se "svou stovkou" sestavil většinovou? Stejně je hezké, jak si Paroubek neustále přivlastňuje poslance komunistů a mluví za ně. A když někdo řekne, že mezi socany a komunisty už neexistuje žádný rozdíl, je oheň na střeše. Neexistuje, žádný rozdíl nevidím. Stejně je u socanů většina bývalých komunistů.

0 0
možnosti

Vohnout

5. 12. 2008 15:48
ODS potřebuje

Pane Hamerský,kdybyste napsal,že se ODS rozpadne a skončí jako ODA nebo US-DEU,tak bych vám to možná trochu věřil.Ale napsat,že ODS musí nabídnout programovou a strategickou představu,jak se dostat z defenzívy vůči levicové opozici a vyhrát volby způsobem,který umožní sestavit silnou a kompetentní vládu.To je síla.To máte čtenáře za takové blbce jako je má Bohouš Doležalů?

0 0
možnosti

libero

5. 12. 2008 14:35
O tom, zda to ODS dělá lépe

či hůře se dá dohadovat. Jestlipak někoho zajímá co a jak dělá Hamerský?

0 0
možnosti

libero

5. 12. 2008 14:37
Re: dost hustej komentář

No jestli "hustej" zmamená blbej, tak ano.

Pán opomněl některé podstatné rozdíly britského a našeho volebního systému, a z toho plynoucích možností vládnutí.

0 0
možnosti

R. Perot jr

5. 12. 2008 13:37
zase jeden veleduch

Kazdy zneuznany veleduch  mluvi o aroganci, tu Topolanka, tu Klause, atd. ale mne pripada ze jejich nejvetsim hrichem je ze se nechteji bavit s blbcema. Je to vysilujici a kontraproduktivni.

Ale dobre se do toho trefuje a skoro nic to nestoji. Ani penize ani riziko. V Cesku se to proste nosi a je to zaruceny profit.

0 0
možnosti

JaS

5. 12. 2008 13:54
Re: zase jeden veleduch

Vzácně rozumné slovo v diskusi.

0 0
možnosti

Vasekpasek

5. 12. 2008 13:22
Problém

Problém těchto analýz spočívá převážně v tom, že autoři v nich srovnávají současný stav s tím, co by si přáli. Nikde jsem neviděl srovnání současného stavu se stavem, který by následoval při doporučované taktice. Jak už tu někdo zmínil, koalice se socdem po volbách nebyla jednoduše možná, obě strany si ji před volbami (správně) zapověděly a ODS by na ní (už zase) jenom tvrdě doplatila. Stav, který by pak následoval, by byl ještě mnohem horší, než je dnes (a co z toho budu mít já?).

0 0
možnosti

libero

5. 12. 2008 14:38
Re: Problém

R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz