5.8.2020 | Svátek má Kristián


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Pauk 25.7.2011 15:52

Odklad na věky není "odkladem"

O jakém odkladu tu, v české přemyslovsko - husitsko - bolševické kolektivistické, zvávistí prolezlé společnosti, může být řeč ? Jde přece pouze o to, najít vhodné přejmenování věčné podstaty tak, aby všichni byli spokojeni s tím, že pro znevýhodnění úspěšnějších sousedů udělali všechno. Jsme přece všichni češi - jedna rodina a v přemalovávání firem jsme nepřekonatelní. Komunisti jsou příliš zbabělí na to, aby své výsady bránili se zbraní v ruce - a antikomunisté jakbysmet. Všichni chtějí žít z cizího - tak jakýpak mezi nimi rozdíl.

J. Klepal 24.7.2011 22:27

střílení komunistů

Níže se píše, že zločinci mezi námi budou existovat a postřílet je nemůžeme. Zřejmě členy dosud existující legální politické strany lze považovat automaticky za zločince, které by sice mnozí nechali postřílet, avšak vlastnoručně asi ne, proto je lze beztrestně označit za hovada, což je prohlášení, které samotné může být porušením platné ústavy. I když lze samozřejmě mít proti současné KSČM řadu tvrdých výhrad stejně jako proti libovolné jiné straně, což je vysoce žádoucí a nezbytná součást demokratického systému, nutno tak jako u každé jiné strany zkoumat její politický program a metody jeho prosazování a vést kritiku a diskuzi tímto směrem. To bohužel v žádném z příspěvku nevidím. To co vidím, je nenávist stejného druhu, která vedla ruku velmi pohledného a na první pohled sympatického mladého Nora, aby povraždil stovku převážně mladých lidí, kteří mají jiné politické smýšlení a světonázor než má on sám. Skutečně nemusí být příliš od sebe vzdálená jednání, kdy se organizují nenávistí posedlí mladí lidé a házejí vajíčka na představitele sociální demokracie a jiní či stejní se vyzbrojí střelnými zbraněmi a jsou odhodláni z nenávisti střílet komunisty nebo alespoň zbaběle házet zápalné láhve do bytů nic netušících obětí. Smutné je, že taková jednání se budou objevovat tím častěji, čím více se bude šířit nenávist vůči lidem s odlišnými názory nebo náboženstvím. Přesně tak totiž se začala prosazovat nenávist v celé jedné ideologií postižené společnosti ve 20. století, která vedla nejdříve k plánům na genocidu celých národů a později k jejich hrůzné realizaci, kdy byli denně vražděni tisíce lidí.

J. Kanioková 24.7.2011 14:44

A co v ČSSD? Tam jich je téměř 100%

V. Chrastina 23.7.2011 15:02

Všechno je v rukou voličů

V. Chrastina 23.7.2011 14:58

Re: Komuniste? Zrejmy projev ceskeho mysleni

O komunistovi s lidskou tváří Dubčekovi nai nemluvě. Ať už tak či onak, ať už komunisty z obou komor parlamentu vypudíme či nikoliv, nic se na naší politické scéně, natož na typu naší plistopadové demokracie, nezmění. Ta rakovina, která už rozkotala celou naši společnost, její metastázy od začátu 90. let zvolna ale jistě působí ve všech orgánech reprezentujících naši parlamentní demokracii a bohužel jsou v jejím těle nezjistitelné, a tím neléčitelné. Víme kdy k tomu došlo a jak k tomu došlo. Bývalí komunisté jsou dodnes rozlezlí ve všech politických stranách, nepochybně i ve státní správě, o podnikatelské sféře ani nemluvě. Takže po listopadu bylo třeba nejenom zakázat KSČ, ale podobně jako v poválečném Německu, kde zakázali nacistům, pokud nebyli soudem shledáni vinní z válečných zločinů, zaujímat to, co bylo komunistům po listopadu. Měli jsme vystrnadit nejenom z parlamentu, ale i ze státní správy každého, kdo byl jakkoliv s KSČ v minulosti spřažen. Zakopaný pes je v děravé legislativě, která byla ustavena po listopadu na zaslepenosti a falešné humanitě tehdějších politiků. Dnes už je pozdě bycha honiti. Zůstal nám jediný obranný mechanismus: Volby (i když je u nás jejich demokratický rámec podstatnou měrou okleštěn mimo jiné zásluhou bývalých komunistů v ODS, která je svým korupčním jednáním podezřele podobná KSČ, přesněji mnozí její členové zvolení do obou komor parlamentu). Bohužel naši voliči si dosud nejsou ke své škodě vědomi síly svého voličského hlasu. Dokud si tuto klíčovou páku demokratické společnosti nenaučí ovládat, rakovina postkomunismu, jak zní diagnóza nemoci, která sužuje naši   republiku, neustoupí.  

H. Lukešová 23.7.2011 10:40

Re: Můžeme zrušit stranu KSČM, ale nemůžeme zrušit zločinné voliče KSČM,

No to píši...Zločinců volící KSČM či komoušů v ODS, ale zejména v ČSSD se nikdy nezbavíme...

H. Lukešová 23.7.2011 10:39

Re: Můžeme zrušit stranu KSČM, ale nemůžeme zrušit zločinné voliče KSČM,

Ne nejsem vegetariánka. Vegetariány považuji za blázny...

J. Kovaříček 23.7.2011 7:45

Re: Můžeme zrušit stranu KSČM, ale nemůžeme zrušit zločinné voliče KSČM,

Bravo, pani Lukesova. Vidim, ze jste vegetarianka.

J. Kovaříček 23.7.2011 7:44

Komuniste? Zrejmy projev ceskeho mysleni

To je tedy diskuse! Kdyby Stalin a Gottwald byli jen propagatory nasili, nebylo by to zle. Jenze tito dva vytecnici (a mnozi jim sprizneni) byli zaroven i masovymi vrahy!!!!! Tak nejaka prihloupla Delnicka strana je v Cechach zakazana. A co vlastne hrstka jejich prislusniku provedla?

Komunisticka ideologie zpusobila vrazdy milionu a milionu lidi - Stalin, Mao, Pol Pot atd, tedy daleko vice obeti nez zavinil narodni socialista Hitler. Nacisticka strana by tedy v ceskem parlamentu zasedat nemohla, ale komuniste tam jsou. Velmi podivny to stat, velmi podivna to demokracie. Mozna ten mirny prevrat v mezich zakona prisel prilis brzy a bez nejakych zasluh, vzdyt ta zmena byla Cechum vlastne vnucena zvenci. Oj holoubci, jak pekne by se vam zilo pod vedenim kamarada Jakese.

J. Kanioková 23.7.2011 3:00

Existence KSČ je náš trapas a následek hesla - Nejsme jako oni !

Ale když už se to nepovedlo tehdy, současná akce je směšná. A já se klidně přiznám, že nestojím o jejich zrušení, pokud tedy budou socani dodržovat Bohumínksé usnesení. Protože by buď změnili název, nebo velká část jejich členů by přešla do ČSSD. V obou případech by byli plně legální a tudíž by byli ve vládě, O tom nepochybuji..

T. Valek 23.7.2011 2:34

Re: Můžeme zrušit stranu KSČM, ale nemůžeme zrušit zločinné voliče KSČM,

Co stema co byli komunisti a dnes jsou ODS a v redakci  novin,  (Intern. webzine) jako treba NP? Slysela nekdy o "Mraz prichazi z Kremlu"? Kniha publikovana by Karz Publisher v N.York? Podle ni byl i Havel clenem KSC.

H. Lukešová 23.7.2011 0:22

Můžeme zrušit stranu KSČM, ale nemůžeme zrušit zločinné voliče KSČM,

zločinci mezi námi budou existovat. Postřílet je nemůžeme, nejsme bestie, ani zavřít do šatlavy také ne...Takže se KSČM nezbavíme, ostudy naší polistopadové existence. Kdo je komunistou, je hovadem, ale hovada přesto nemáme právo zlikvidovat.