Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RH

R. Houška

20. 4. 2011 14:42
Ano, Starkův bílý kůň a historicky první výřivkář v ODS,

by nám všem náramně chyběl. Možná by se podařilo zabránit i rozkradení díla našich předků v lesích, a to by už opravdu byla pro pokladnu matičky strany katastrofa.

0 0
možnosti
BH

B. Hudzieczek

20. 4. 2011 13:53
Samotný ministr Fuksa

naznačil v  jednom rozhovoru, že přímý prodej dříví státními lesy, by byl výhodnější, ale reforma lesnictví po roce 1992 byla nastavena tak, aby zisk z prodeje dříví nešel do státní kapsy, ale do kapes těžařsko-dřevařských otesánků. A po osmnácti letech se to těžko mění.

"Odborníci" z podnikatelských kruhů jsou holzhändleři (obchodníci se dřevem), kteří budou propagovat to, co je pro ně výhodné, bez ohledu na svou odbornou erudici. Proč ve všech zemích  okolo (Německo, Rakousko, Polsko) si dřevo prodávají státní lesní podniky přímo?

 Pane Havle, jakou mám jistotu, že tento nebo i jiné články, vzešlé  z Vašeho pera, jsou opravdu Vaším názorem a nejsou zaplacené oněmi "odborníky"?

0 0
možnosti
JC

J. Chládek

20. 4. 2011 12:22
Zeměžluč.

Panebože  pět ódy na Fuksu, to už nemáte opravdu co dělat nebo počítate, že vám přihraje kus lesa z majetku státu?

0 0
možnosti
RK

R. Kříž

20. 4. 2011 8:08
ale zvyhodnovani jednech na ukor druhych....

nejen do demokracie patri, ale je dokonce podstatou demokracie!!!

autore, vy na jednu stranu jasate nad tim, jak se ministr angazuje ve farmarskych trzich (proc se treba neangazuje v moji podpore?), primo ucuravate nad tim, jak zvysenim poplatku za vyneti pudy z pudniho fondu jeden zabranuje druhemu v dispozici s jeho vlastnictvim (jakkoliv neomezena drzba, uzivani a nakladani s veci jsou znaky primou podminkou pro to, aby vlastnicke pravo bylo vlastnickym pravem a ne nejakym hybridem), na druhou stranu se pak krenite nad tim, kdyz se vlastnictvi omezi nejak jinak, jak zrovna vam se nelibi....

tentokrat je vas prispevek mimoradne slaby..:(

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz