20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

POLITIKA: „Objevy“ Václava Moravce

V Otázkách Václava Moravce tentokrát jako hlavní hosté vystoupili ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), místopředseda zahraniční výboru poslanecké sněmovny Jiří Kobza (SPD) a člen zahraničního výboru Daniel Pawlas (KSČM).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Staronový 17.6.2020 9:34

Souhlas, taky jsem ho tehdy docela rád poslouchal. Zajímalo by mne, jestli se změnil on, nebo já. Nejspíš oba.

Š. Hašek 17.6.2020 9:41

Ano. Bejvávalo. Dávno.

V. Pavelka 17.6.2020 10:23

Moravec,když tam měl třeba Kalouska nebo někoho z opozice,tak je nechal dvakrát zvopáknout jejich příspěvek ,bez přerušení ,ale jinak soustavně přerušuje i několikrát "to jeho upřesnění ",a námitky které znemožnují pokračování a rozmělnují odpovědi ,jsou manipulativní a silně nefér . Tak tak se presentuje liberální demokrat a odchovanec BBC .EU ???Kde jsou ty časy , dnes je to vrchní ideolog a manipulátor v Praze ,propojený se zapšklými Emigranty nalezlými do vysokých státních institucí odkud se dají věci ovlivnovat a řídit

V. Pavelka 17.6.2020 9:43

Přišel by o kšeft s Kantar ,průzkumy a možností je ovlivnovat , v jeho průzkumech vždy vládní uskupení jde dolů s přízní voličů , je to až dětinské jakou má potřebu se uspokojovat ! Navíc vyučuje na KU v Praze !A patří k Liberál socanům kteří obsazují vysoké školy a vyhazují pro ně politicky nepřijatelné kolegy (viz.Dr.Kovář)Je to politický aktivista a na vyváženého demokrata si hraje ! Rv Zachranme veřejný prostor před EUfanatiky Jako je Moravec..;-O

V. Chrastina 17.6.2020 11:33

R^... Vřelý souhlas, pane Pavelko, není k tomu co dodat.

J. Krásenský 17.6.2020 5:36

Nejpravděpodobnější je provokace. Jde o to, zda z Ruska nebo proti Rusku, vnitřní nebo zahraniční. Oficiální vysvětlení BIS je nedůvěryhodné. Vůbec BIS není důvěryhodná, nejpozději od chvíle, kdy začala fušovat do výuky dějepisu.

P. Kmoníček 17.6.2020 8:42

Myslíte, že to je kampáň ?

Š. Hašek 17.6.2020 10:26

Souhlas, pane Krásenský.

Jsou to čučkaři. Moravec to né a né pochopit. Moravec chápe jen svoje vlastní odpovědi na svoje otázky. Bída.

J. Krásenský 17.6.2020 5:34

Vzpomínám si na druhou polovinu devadesátých let, kdy vyšlo najevo, že politické strany mají v BIS své krtky, tehdy v souvislosti s lidovci. Tuším, že to psali v lidovkách nebo v Respektu (za Mlynáře).

P. Hatina 17.6.2020 3:02

Tak ono zase není tak pravděpodobné že to udělal někdo z těch sledovaných politiků. Protože, těm by sice BIS mohla sdělit, že jim hrozí zvýšené nebezpečí (z Ruska, odkud jinud :)) a přidělit ochranku - ovšem nikoliv předat ty informace v takové míře podrobností, v jaké to pak publikoval Respekt..

A pokud to snad BIS udělala, je to tak zásadní chyba, že to je na vyhazov celého vedení. Ono totiž, zhrzený úředník na ruské ambasádě by byl samozřejmě pro naše (ale i západní) tajné služby dosti cenný zdroj, než aby riskovali jeho prozrazení naprosto neschopnými a nekontrolovatelnými lokálními politiky,....

V. Halašta 17.6.2020 8:19

BIS s těmi politiky nebyla vůbec v kontaktu. Záležitost jejich ochrany předala PČR a ta to měla na starosti. K tomu žádné podrobnosti ohledně kauzy nepotřebovala. To celé je jen Bartoňova denunciace.