6.5.2021 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Normalizace covidismu pokračuje

Demokratický právní stát zde existoval ještě v únoru 2020, od té doby je vládou Pána koblih destruován v přímém přenosu. Události posledních dvou týdnů, které se jen shodou náhod překrývají se 73. výročím „vítězného února“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 2.3.2021 22:41

Pro blby jako je j.Vintr a spol., D. Černá, L. Hančar a další podobné:

V Pardubickém kraji vyhlásili stav hromadného postižení osob, lůžka intenzivní péče došla

https://www.lidovky.cz/domov/v-pardubickem-kraji-vyhlasili-stav-hromadneho-postizeni-osob-situace-v-nemocnic.A210302_165203_ln_domov_lihem

"V Pardubickém kraji vyhlásili kvůli kritické situaci v nemocnicích stav hromadného postižení osob, řekla mluvčí krajských nemocnic Kateřina Semrádová. Hejtman Martin Netolický (3PK/ČSSD) v České televizi uvedl, že v regionu už nejsou pro pacienty s covidem-19 volná žádná lůžka intenzivní péče a někteří pacienti leží na přistýlkách. ..."

J. Vintr 2.3.2021 22:58

Pro blba Nováka. JIP lůžek určitě nemají v žádné nemocnici nadbytek. Stojí to dost peněz a je k nim potřeba zvlášť kvalifikovaný personál. "Přeplnit" těch pár lůžek, které nemocnice mají, není žádný problém a určitě se to stává poměrně běžně, že si v takovém případě nemocnice vzájemně vypomáhají. Jen se to jindy nestává senzační zprávou kovidové propagandy.

L. Novák 2.3.2021 23:31

Blbe, napřed si ten článek přečti, než začneš komentovat... Rv ;-D

L. Hančar 2.3.2021 23:07

Naprostá euforie, chytil se bohem nepolíbený