15.11.2019 | Svátek má Leopold


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
3.8.2006 11:44

To co nám

pan poslanec a místopředseda ODS ve svém článečku předvádí je ubohá agitka a poněkud zasmrádlá polívčička, která zavání pohrdáním zdravým rozumem voliče.

3.8.2006 11:57

No jistěéééé !

Voňavou polívčičku si navařil soudruh PATroubek, že? Mně jako pohrdání zdravým rozumem přijde, že se sečetl s komanči, přestože prohlašoval cosi jiného, přestože platí usnesení Bohumínského sjezdu o NESPOLUPRÁCI a jeho pobočník se v minulém roce dokonce označil za "komunistobijce", čemuž jeho guru ochotně zatleskal... :-/

3.8.2006 12:41

Re: No jistěéééé !

spolu s Paroubkem jsou na jedné lodi s komouši všichni jeho příznivci. ostatně většina jich se jen opět spojuje s rodnou stranou....ted už otevřeně.:-P

3.8.2006 17:23

Re: Re: No jistěéééé !

Ta loď je už ale pěkně přetížená, takže doufám, že půjde brzo ke dnu.

3.8.2006 11:38

Klaus se jeví jako špatný hráč na politické šachovnici

Klaus je špatný hráč na politické scéně. Se Zemanem spekuloval tak dlouho o většinovém volebním systému, že i jeho zbytkové prvky v tom nynějším připravili ODS o jasné vítězství. Před volbami prohlašoval, že nejmenuje předsedou vlády lídra strany, který mu nepřinese alespoň 101 hlas. A teď je v takové situaci Topolánek. Pak vyhlásil, že nedovolí Paroubkovi, aby sestavil vládu a vládl s podporou komunistů a tím zablokoval polit scénu a Paroubek odpověděl zablokováním vedení Sněmovny. Pak odmítl přijmout Paroubkovu demisi a teď, když by se mu a ODS hodila, tak už Paroubek nechce a stupňuje požadavky.  Poněkud zmatené jednání, kde není promyšleno více tahů dopředu.

3.8.2006 13:44

Re: Klaus se jeví jako špatný hráč na politické šachovnici

Uvidime, co klausuv tah "neprijmout paroubkovu demisi" prinese. klaus ma pry vsechno vymyslene na 10 tahu dopredu ;-D 

3.8.2006 16:57

Re: Klaus se jeví jako špatný hráč na politické šachovnici

Klaus je dobrý hráč se sportovním duchem, a oproti Paroubkovu imí uznat i prohru.

3.8.2006 11:29

Horsi, nez jsem si myslel...

Necekal jsem zadne veledilo, ale tohleto ? Nehajim ostatni politicke strany - ale ODS by si prece zaslouzila mit v cele vetsi osobnosti...

3.8.2006 11:19

pláčete na nesprávném hrobě

proč nepřijal prezident Klaus Parobkem nabízenou demisi vlády krátce po volbách?

3.8.2006 12:44

Re: pláčete na nesprávném hrobě

protože to byl paroubkův podfuk jak dostat novou vládu do situace, že do 30 dnů (při nefungujícím parlamentu) musí nová vláda podat demisi, protože by nemohlo proběhnout hlasování o důvěře

3.8.2006 12:53

Re: Re: pláčete na nesprávném hrobě

Jo, to máte pravdu, ale proboha proč tedy Topolánek i Němcová Paroubka veřejně vybízeli, aby tu demisi ihned podal.

3.8.2006 13:00

Re: Re: Re: pláčete na nesprávném hrobě

ano vybízeli a zároveň říkali, vy budete tolerovat vládu, my zvolíme vašeho šéfa PSP....

3.8.2006 14:01

Re: Re: Re: Re: pláčete na nesprávném hrobě

vy máte nějakou selektivní paměť. K té nabídce předsedy PSP za toleranci se musel Paroubek probojovat.

3.8.2006 11:11

To: NUP 2

Upřímně řečeno, mě tahle debata přijde zbytečně polarizovaná. Lidé jako Vy, ale těžko uznají právo ODS a kolice sestavovat vladu. Vždy budete argumentovat 100, ačkoliv to znamená plnou reahabilitaci KSČ(m). ODS vyhrála volby a koalice v absolutním součtu získala o 8% hlavíce než druhý blok. To jsou prosím fakta.

3.8.2006 12:29

Re: To: NUP 2

Probůh, a proč teda Topolánek už dávno nemá pověření (na kom to vázne?), důvěru a nesedí ve Strakovce?

Tou druhou větou pravděpodobně narážíte na volební systém. Ale opět: kdo vymyslel a protlačil tu změnu? A kdo ho chce ještě většinovější? Byla a je to ODS a ona samostatně na tom vydělala, nejvíce ze všech stran. Ukazuje se ale, jak je někdy potřeba trochu širšího pohledu, a přístup jako "já nebo nikdo", "s Klausem nebo doleva", "s ODS nebo do pekel" je nejen nepravdivý, ale i krajně nešikovný.

3.8.2006 13:33

Re: Re: To: NUP 2

V počtu míst pro ODS sice  vyhrála a získala více míst, ale ve finále  to bylo Pyrhovo vítězství. Kdyby nechali volební systém jak byl, tak měla trojkolka pohodlnou většinu a nemuseli řešit problém Paroubek.

3.8.2006 14:03

Re: Re: To: NUP 2

Nedovolávej se boha ani nikoho jiného, protože jestli jsi tak tupý, jak to vypadá, tak Ti nikdo z nich nepomůže. Znovu si přečti "...že to znamená plnou rehabilitaci KSČM...". TAK PROTO Pochopils ? Jo ? Spojili jste se s komunisty, na základě tohoto zločinného spolčení operujete jakýmsi počtem 100 křesel a domníváte se stejně pitomě, jako před 60 lety, že vám vaši soudruzi komunisti nezakroutí krkem, jak jen k tomu budou mít šanci. Že je v této zemi skoro dva miliony tupců je deprimující. Naštestí těch normálních je o trochu víc.

3.8.2006 11:11

To: NUP

To: NUP

No výborně. Vás slovník se z hospodského změnil na normální;-)

Sněmovna rozhoduje o rozpočtu jako celku. Jednotlivé kapitoly rozpočtu a jejich naplňování, resp. dodržování, májí na starosti jedtlivá ministerstva a státní úřady. Jinak by sněmovna musela rozhodovat o každé dotaci a to se samozřejmě neděje. (A myslím, že je to správný a logický postup.) Vláda, jako nejvyšší článek exeutivní moci, má samozřejmě právo určitou částí rozpočtu volně disponovat. Toho bylo využito nejenom v těchto volbách, ale i v těch předchozích, v roce 2002. A to je nepopiratelné.

O "odborářských autobusech" jsem články v těchto volbách nezaregistroval. Ovšem nečtu veškeré tiskoviny, takže to nemůžu vyloučit. Musím k tomu ovšem zopakovat, že voličské průkazy byla záležitost jednotlivců, nikoliv organizovaných skupin. Tito lidé tam jeli na vlastní náklady, místo aby šli v pohodlí odvolit doma za rohem. To je myslím důrazné vyjádření občanského názoru.

Ohledně voleb ... samozřejmě, že se jedná o odlišné volby. Moje poznámka ovšem směřovala k tomu, že Paroubek nevyhrál ani jedny volby. Když kandival do Senátu, nebyl ani mezi prvními třemi. Topolánek byl schopen dovést ODS k vítězství v každém typu voleb, které v ČR máme.

3.8.2006 12:43

Re: To: NUP

Ještě k tomu slovníku: až teď jsem si všiml, že jste to byl(a) taky Vy. Na hrubý pytel patří hrubá záplata, ale taky mám raději diskuse s argumenty.

3.8.2006 10:58

To je zvláštní věc,

že Topolánek "vyhrál" volby a za dva měsíce pořád nemá vládu? Není to tedy spíš tak, že vlastně ty volby ani moc nevyhrál? Langer je korupcí prolezlý gauner a jeho článek není nic jiného, než snůška bludů z frustrace. Langere, raději vysvětli, jak děláš advokátního koncipienta za 80 tisíc Kč (přeloženo do češtiny: propíráš měsíčně 80 tis špinavých peněz ODS).

3.8.2006 11:25

Re: To je zvláštní věc,

Jo, tak tempem 80 kKc mesicne teda bude ODS propirat svoje svycarska konta jeste hodne dlouho :)

3.8.2006 12:46

Re: To je zvláštní věc,

vy opakujete to, co socani. Socani za 8 let tohle nebyli schopni prokázat...takže se z toho stalo tzakové blabla...

3.8.2006 14:08

Re: To je zvláštní věc,

nech si ty říkanky z nástěnky v Lihovým domě. Je to už trapné, dítě ze základní školy už ví, že to jsou lži. Jen intelektuální giganti tohle ještě zvrací ve čtyřce do piva.

3.8.2006 17:32

Re: To je zvláštní věc,

Tebe ani tak nese*e že je "korupcí prolezlý gauner", viď? Když ti nevadí kakaový boby,mašinfýra, homer a celý ten socanský prožraný spolek. Tebe nejvíc jako správného socanského blbečka se*e těch osmdesát tisíc. Jak k tomu přijdeš ty, co si přijde na škromachových dávkách třeba "jenom" na tisíců deset ?

3.8.2006 10:49

je to velmi zvláštní zlom a divné tance

Zatímco v případě opoziční smlouvy všichni řvali kdysi jak uštknutý a svolávali na Václavák demonstrace za svržení obou aktérů, dnes ti samí ječí, proč Topol nechce kapitulovat a přijmout socanské podmínky, dopomoci jim ke korytům a pak se nechat rozpustit v komunistické kyselině. Vyzývání k uzavření velké koalice ODS s komouši ( o nic jiného tu totiž v podstatě nejde, u socanů už nikdo jiný nezbyl), je absurdní důsledek havlovských intrik, které dnes vedou už jenom k posilování totalitních praktik. Masívní tzv. "antikomunistické" tažení umělců před volbami, mělo jen nahnat voliče do chřtánu socanům, což se částečně zdařilo, nikomu už nevadí, že jsou to spojité nádoby. K nim se mělo připlácnout pár malých stran havloidovu "srdci blízkých". Dopadlo to tak nějak obráceně, proto umělci pochmurně mlčí a Pehe hystericky vyzývá k dohodě dvou největším stran jako před tím hystericky řval proti ní ???

3.8.2006 12:44

Re: je to velmi zvláštní zlom a divné tance

Učil ste se někdy o rozdílech mezi obsahem a formou?8-o

3.8.2006 14:38

Re: Re: je to velmi zvláštní zlom a divné tance

Obsah a forma? To je výmysl marxleninismu, aby se nemuselo nikdy nic měnit ..... Já uvažuju v jinjangové logice, ta je klíčem ke všemu i k paroubově nadmutí břicha....... :-)))).

3.8.2006 10:45

Á, huhu dorazilo do úřadu

nastane pravé "vysvětlování"... :-D

3.8.2006 10:35

co na to M.Horáková

Paroubek se muže opírat pouze o komunisty ,což bez jakeholiv studu delá.Hovoří o 100:100 jako by byl členem obou stran.Socialní demokratka M.Horáková se jistě otáčí v hrobě.Tu totiž zavraždili právě ti o které se soc.demokracie bez jakéhokoliv studu opíra.Je to velmi smutné.Každý narod má vládu ,kterou si zaslouží.

3.8.2006 10:37

Re: co na to M.Horáková

Nebojte, místní socánci vám to vysvětlí. Pak ještě zakníkají o tom, jak "Klause volili komunsti" a jak "Klaus pozval grebeníčka na hrad".