Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

PRO R. KIELBERGEROVOU (reakce na příspěvek z 13. 6. 2024/8:05)---Madam, Váš příspěvek lze rozdělit na dvě části. První končí slovy „... že společnost akorát štěpí.“ V této pasáži lze o Vašem úhlu pohledu smysluplně diskutovat, jde o vítanou argumentaci „ad rem“, která do kultivované debaty patří a je jejím obohacením. Tím ale Váš příspěvek, žel, nekončí. Počínaje větou „Ty se jim směješ...“ se vrháte o několik levelů níže, do smrduté žumpy internetových diskusí, pro které je charakteristická argumentace „ad hominem“. Nechutným útokem na autora jste poselství první části svého příspěvku nesmyslně znehodnotila. Není vinou autora, ale pouze Vaší, že se místo věcných argumentů vydalo toto vlákno neblahým směrem. Začala jste s tím Vy, to je nutné férově konstatovat. Autor má plné právo se proti Vaším výpadům bránit. Proč se tak chováte, po tom je snad lepší nepátrat.

Foto

Vy, který vysvětleno nesčetněkrát administrací iDnes...kradete materiály ze stránek a zdrojů, co si přísnè hlídají autorská práva...a dodnes se cítíte ukřivděný, že Vás toto dělat dál v iDnes nenechali a rozloučili se s Vámi...budete komukoli určovat, na jak neblahou cestu se svým textem vydal? ;-D.Pane Stejskale...autor sám očekává, že se budeme popadat za břicho. Pokusil se o humor. A já to nazvu trochu zbytečným výsměchem a jsem v tu ránu smrdutou žumpou? ;-D klid...vaše přátelství vám nikdo nebere...Berte věci mín urputně a možná si z Vás na blogu iDnes přestanou dělat v diskuzích srandu. Hezký víkend.

Foto

Neplatí to generalizačně, ale ten neustálý nárůst prapodivných (frustrovaných) uskupení je vždycky...ne ze sta procent, ale vždycky daný především situací ve vrcholné politice. Je to vpodstatě výsledek nepráce a neplnění predvolebních slibů stran, co jsou u lizu a budou tam ve škatulata hejbejte se tak nějak vždycky. Tedy výsledek neschopnosti, kariérismu a divadel všech záchran lidstava od zlého, kdy je pak v situaci z tlustých do tenkých (šaráda nechutného Vondry s Pekarovou ...nůž na krku...zakázat kandidovat Kalouskovi...kde k těm komoušským manýrám ODS a pan Vondra přišli?)... tedy kdy je přesně vidět, jak o lidi naposled a o prachy napoprvé jde především. Tyhle bizarní strany se svými názvy bohužel mají kde brát a sklízejí nespravedlivá hodnocení, že společnost akorát štěpí. Ty se jim směješ a laskavý nejsi ani trochu. Pohrdáš. A tu ušoupanou familiérnost ve stylu Sváťa Čech si prosím odpusť. Je to v tom textu pitomé jako necky. Co se nějaké té důvěryhodnosti týká...dovedu si představit, že stejné téma napíše fejetonista pan Rudolf Křesťan...jenže ten narozdíl od autora tohoto článku skutečně laskavý je a nepohrdá nikým.

Foto

Dobrý den, paní učitelko, ne že by se mi po Vás stýskalo, ale doufal jsem, že Vás konečně přešla obsedantně kompulsivní neurosa mně stalkovat, kde je Vám to ještě dovoleno. K věci dvě poznámky.

1, Budu psát co mne napadne a to i přes Vaši úpornost kritizovat i to, kdybych opsal recept na bábovku.

2. Trochu jsem čekal, že se objevíte pod článkem pana Kurase, který zprostředkoval dopis jedné osoby. pro zjednodušení uvádím jeho anotaci zde.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/big-ben-klenot-ze-sveta-literatury.A240606_180425_p_spolecnost_nef

Z toho, že jste se jako výrazný obhájce palestinských Arabů diskuse nezúčastnila, lze vyvodit dvě možnosti.

a/ lezete jen do mých blogů, ať jsou o čemkoliv.

b/ blogy jiných, byť s kontroversními tématy , jež Vás značně iritují, buď míjíte, nebo je nekomentujete vůbec, ač je to voda na Váš mlýn.

Obě varianty svědčí pro významnější psychickou poruchu, s níž byste skutečně měla zaskočit tam, kde Vám bude pomoženo. Případně si vzpomenout na radu jistého lékaře, který cosi doporučil a Vy na to dondes vzpomínáte.

MP

Cituji: "... V souboru politických stran a hnutí lze nalézt netušený rozměr poesie. ..."

Cituji o Jiřím Suchém: "... podle verše ze Suchého Písně o rose, kde se zpívá: Trocha poezie nikoho nezabije. ..."

Komentář

Trocha poezie opravdu nikoho nezabije, ale nezlepší to ani žalostný ekonomický a technologický stav země. Systém řízení státu přes politiky se hodí jen někdy.

MP

Politik Miroslav Macek určitě dobře rozuměl poezii, ale v tomto videozáběru politické akce jsem žádnou poezii opravdu, ale opravdu nenašel:

https://www.youtube.com/watch?v=6v5-lPl_DnI

VM

HOSPODY KONČÍ, ZÁKAZNÍCI ODCHÁZEJÍ DO

altánů, garáží.

Výkonný ředitel českého svazu pivovarů a sladoven Tomáš Slunéčko - musíme přijít s něčím, co zaujme, aby neodcházeli pít pivo domů do garáží.

Novinky.cz

Že by tedy zdražili to pivo lahvové, v petkách, plechovkách a zlevnili to pivo točené, co !

VP

V87l57a21d79o 98P19i83t51r30s

12. 6. 2024 18:52

První 3 návrhy pravděpodobné, poslední vyloučeno. BTW-ono i v těch garážích bývá pípa. A v altánech se většinou i kouří.

JJ

J26u27r55a 39J39u84r16a47x

12. 6. 2024 12:42

LŽPL (Lepší život pro lidi), kde ve vývěsním štítu je minimální mzda 70 tisíc Kč a pense 50 tisíc, psáno v článku.

Inu, když nám inflace vydrží, bude to co nevidět.

Vzpomínám si na výrok Václava Klause někdy z půle devadesátých, kdy mluvil o tom, že průměrná mzda bude 20 000 (tehdy byla snad méně než poloviční). Byl tehdy masově vysmíván, ba bylo mu i zcela nevybíravě klnuto.

JP

Je Vodvářka nějakej extra Žid, že má klipu bílou?

HR

Je Plzák nějakej extra slimák že do všeho prská jedovaté sliny?

JH

Pane autore, taky vám tam chybí jistá koalice SPOLU. Spolu s kým, proti čemu, za koho či za co? Dalo by se klidně napsat SPOLU s ostatními v koalici proti zájmům ČR za "lepší" EU!!:-/

JH

Ještě jsem zapoměl na tu PIRSTAN, tam by mělo být PRDv Stan, čili prd ve stanu!! Smrádeček, ale teploučko!!:-)

JR

Ještě nedávno by autor zařadil mezi bizarní strany motoristy. Ta paní s chrupem nutrie se je snažila zesměšnit a přidala traktoristé. Jejímu humoru málokdo odolá a proto:

Motoristé a traktoristé děkují Danuši Nutriové za vše, co pro ně udělala.

Foto

L87u83k78á48š 66K77u96č12a

12. 6. 2024 15:04

Tak ona to svým způsobem bizarní strana je. Zvláště, když jste hlavní cíle hnutí nějak úplně nekryjí s tím názvem. A i kdyby byl mým hlavním cílem odpor vůči klimatické politice, tak takovýhle název nezvolím, už protože ta problematika je daleko širší. Rovněž hlavní finanční donor je poněkud, řekněme, diskutabilní. Moc nevěřím, že tahle strana má nějakou budoucnost.

FN

Škoda, že pan Vodvářka neshledává nic poetického na koalici SPOLU, muchlující se jako bruselská trojka. Nebo PirStan, kde Piráti naplňují přísloví "mladí revolucionáři, staří hofrátři", a STAN se chovají jako dozimetričtí piráti.

Foto

Také mi to neušlo a podivil jsem swe, kolik zájemců o tučná koryta u nás existuje. S trochou nadsázky by se dalo říct, že seznam těch, co o ta koryta nestojí (běžní občané) by nebyl tak tlustý. A že si vybrali tak poetické názvy, vypovídá, že šlo nejspíš takové ty mariášnické a podobné spolky. A to už často byli tak pod vlivem, že si nedokázali ani vzpomenout, kdo by si čest být na kandidátní listině zasloužil. A v případě čísla 7 už všichni ostatní dokonce leželi pod stolem v bezvědomí.

MK

Ona už politika dlouho nic jiného než ta koryta na úkor práv a svobod ostatních nenabízí. A když se něco nabízí, vždycky se najdou takoví, co po tom skočí.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz