19.10.2021 | Svátek má Michaela


Diskuse k článku

POLITIKA: Nemám rád Andreje Babiše

Andrej Babiš nepochybně ohrožuje demokratický řád v České republice. Ne snad, že by on sám jako osoba chtěl zavádět do ústavního pořádku státu nějaké autoritativní prvky...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 16.9.2019 22:28

Z Milionu chvilek pro demokracii zůstane Milion chvilek pro demokracii a na Babišovi zůstane velký a viditelný flek kvůli krádeži pro něj zanedbatelné částky 50 milionů korun, kterou stejně vrátil, i když je čistý jak lilie. Jak si to jen všechno krásně protiřečí. No však když si estébák vzpomene na svouji dávnou praxi, dokáže stále ještě dost ... v zemi, kde ho podporuje opilec a bývalý komunista. Proč si vlastně myslíte, že se po pátku 13. září něco zásadně změnilo? Už nežijeme v zemi, kde se lže a krade?

I. Skokan 16.9.2019 18:31

Nemyslím, že by všechny strany chtěli dělat program ANTIBSBIŠ. Piráti, ODS i Lidovci mají své vize a programy, ale vzhledem k jejich žalostným výsledkům je v podstatě jedno jaký. Nikoho, včetně autora nezajímá co nabízí. Protože, pokud by chtěli něco prosadit, museli by se spojit s ANO. Fakticky by to znamenalo jejich úplný konec. Stejně jako pro Sociální Demokracii a Komumisty. Tak, že musí stále dokola říkat s Burešem nikdy a čekat až se Bureš odkope sám. Po přečtení tohoto článku jsem si položil otázku co nabízí ANO kromě Babiše. ANO nám ho cpe horem dolem až je lidem špatně. Kolik výtečných osobností už bylo z ANO vyobcováno? Kdo chce EET? Kdo chce aby "naši na to klekli"? Kdo chce aby dotace z EU proudily dotace místo do malých firem do AGROFERTU? Kdo chce prominentního komunistu v čele státu? Kdo chce volit "stranu" která nemá, žádný názor dokud SR neporadí s jejím majitelem?

V. Čermák 16.9.2019 19:21

Kdyby se spojily s ANO, mohly by své programy realizovat, tedy aspoň to dobré z nich. Takhle jenom antiBabišují v koutě. Mimochodem, ty výtečné osobnosti, to jsou ti Sluníčkáři Telička, Zlatuška a Pelikán? Voloiči Ano to přivítali. A EET zase přivítali slušní podnikatelé. Daňoví podvodníci ovšem kňučí. Toš tak....

I. Skokan 16.9.2019 19:44

A jak by svůj program mohli realizovat? Dopadli by stejně jako Sobotková ČSSD. Ano pouze otravuje vzduch Babišem. Co bude s s celým ANO až se Bureš definitivně ztrapní. Neznám jediný DOBRÝ důvod pro zavedení EET. Pro opravdu slušné podnikatele je to pouze další STB buzerace. Bureš jednou skončí stejně jako jiní šmejdi před ním. Kde je Potroubek, Tupolánek, Kikina, Šmudla, no a jednou tam bude i Bureš, ale je jisté, že v té době už bude ANO (a možná i Komunisti a ČSSD) tam kde jsou všechny ty ODA, US, VV, LIDEM.

V. Čermák 16.9.2019 21:30

Tak žádného Bureše neznám. Kdyby se strany spojily s Ano, mohly by svoje programy realizovat, stejně jako ČSSD, nikoliv ovšem Sobotkova, ale Hamáčkova, tedy sociální věci, stejně jako Komouši - církevní restituce. Ta vaše zavilá averze k Babišovi a EET, hm, myslím, že jste nejspíš bývalý daňový Neplatič. A s takovou nenávistnou rétorikou ty Příští volby Zase nevyhrajete. Mimochodem, právě ti slušní ponikatelé EET přivítali, poněvadž odstarnilo nekalou konkurenci Daňových podvodníků. Toš tak, pane Skokane:-/....

I. Skokan 16.9.2019 21:48

Máte velké štěstí, že žádného Bureše neznáte. Ten o kterém píšu je neskutečná svině a pokud by ste ho znal tak i na záchodě byste si odsedl. ČSSD je na tahu mimo poslanecko sněmovnu a komunisté také. Z jejich programů není vidět nic. Tupohlavove stejně myslí, že jim přidal Babiš. Za církevní restituce je volit nikdo nebude - komu to pomohlo? Nakonec ČR stejně prohraje arbitráž a zaplatí to vše podle smlouvy. Slušní podnikatelé daně platili proto je pro ně EET urážkou a Burešovi řezníci už EET mají? Já nic vyhrávat nepotřebuji. Mne stačí kdyź dopadne Bureš jako ten čistý cyklista po rakovině a užije si v tom zbytek života.

V. Čermák 16.9.2019 22:17

A ten Bureš je jako kdo? Zajímá vůbec někoho, tedy Většinu? Slušní podnikatelé daně platili, ale nekalá konkurence daňových podvodníků jim kazila zisk. Takže ti slušní EET přivítali, ale vy ne. Čím to asi je? Byl jste daňový podvodník a ten BuBuBuBureš vám zatnul tipec? A jak někdo dopadne? Inu, premiér Babiš teď dělá pro velké množství lidí ČR velmi dobré skutky, které se také počítají, stejně jako ty zlé. Mimochodem, já s tím dodaněním CR nesouhlasím, jen na tom ukazuji, že když se srany spojí s Ano, mohou úspěšně realizovat svůj program. Toš tak:-/

I. Skokan 16.9.2019 22:56

EET je pro mne pouze STBácká buzerace, jinný problém, než že mne to otravuje a uráží nemám. A Vy už jděte spát ať můžete Burešovi lézt do zadnice i zítra. To dobro, které tu Bureš dělá bych chtěl vidět. Stačí se rozhlednout a musíte uznat, že tam kde se ukázal tam to smrdí.

J. Ptáček 16.9.2019 13:24

Co se týká odsouzení Babiše, byl jsem od počátku velmi skeptický, obžaloba byla absolutně nevyfutrovaná. Když jsem si to srovnal s Rathem, kterého čapli se sedmi miliony úplatků pod paží, nebo Janouška, který málem úmyslně zabil jinou účastnici provozu a oba běhají po svobodě - tak dle mne se Babišovi nic nemůže stát.

J. Kulheim 16.9.2019 14:02

Vy znáte znění obžaloby? Pan Babiš se pohybuje na hraně zákonů. Nejvíc korupce a zlodějin se děje podle platných zákonů. Možná, že je jeho počínání zákonné, ale není morální.

Komunisté na morálku kašlou. Jejich programem je žití na účet ostatních.

J. Ptáček 16.9.2019 14:25

Kdybych se dozvěděl, že je vypsána poměrně vysoká dotace a já si "účelově" založil malou firmu a získal ji, byl bych kriminalizován za podvod? Myslím, že ne. Když se někdo chová nemorálně, nemusí to být automaticky trestné (viz třeba nevěra).

I. Skokan 16.9.2019 18:55

Byl by to podvod.

F. Houžňák 16.9.2019 19:27

No, nebyl. Nakonec každá firma se zakládá účelově, nevšiml jste si?

I. Skokan 16.9.2019 19:46

Byl, protože by jste lhal. A kdo lže ten krade minimálně podvádí.

V. Čermák 16.9.2019 21:33

Ale Vy osobně tady Lžete stále a taky vás nikdo nežene před soud, že? ;-)....

I. Skokan 16.9.2019 22:10

Kolik Vám platí za ty Vaše nesmysly? Pokud jsem někde lhal chci DŮKAZ o opaku, abych se mohl za svou chybu omluvit.

J. Krynický 16.9.2019 12:37

Průšvih je, že oni tím předávají funkce někomu s negativním programem. Pirátům.

Ti jsou totiž skoro jediní, kteří nabízeli i něco jiného než antibabiše a antizemana.

V. Pavelka 16.9.2019 13:10

To jo ? Nabízí superantibabiše a Zemana?!

M. Vondráček 16.9.2019 12:04

Je zvláštní jak se všichni obhájci AB zaklínají slovy !Nemám rád AB, ale ... :-)

V. Čermák 16.9.2019 12:16

Také jsem si všiml. Často se také objeví, že ho nevolí. Možná se jedná o jeho Pražské příznivce, kteří tuto přízeň musí Tajit....

F. Kusák 16.9.2019 12:27

Tak já Vám udělám radost, mám rád Andreje Babiše. Je to úspěšný člověk, vybudoval veleúspěšnou a mocnou firmu, která působí na území státu a všechny daně tady odvádí. Na rozdíl od těch nadnárodních, nebo těch, které se tváří jako české, ale sídlo mají bůhví kde. Původní rozvaliny přetvořil na krásné místo, které slouží všem. Jeho hnutí ANO 2011 je určitě účelově vytvořené, což je normální. Cožpak politické firmy, jako třeba TOP 09 nebo Piráti nevznikly účelově. Při vší kritičnosti, ANO vede stát úspěšně, a nebojím se říci, nejlépe od roku. Uznávám složitost rozpadu republiky i pády bank. To zvládli pánové Klaus a Zeman docela dobře, ale možná s A. Babišem by se Československo nerozpadlo a banky banky by se nevytunelovaly. Ale to je jen spekulace a nemá dnes žádný význam. Tak asi tak pane Vondráčku. Politika i business jsou tvrdé a bezohledné činnosti. Hlupáci a slaboši tam nemají co dělat.

F. Kusák 16.9.2019 12:30

Omluva a doplňuji: "od roku 1989"

V. Pavelka 16.9.2019 12:36

R^[>-]

M. Vondráček 16.9.2019 13:20

A proto nejste politik či businessman :-)

M. Prokop 16.9.2019 14:01

Když ho milujete, není co řešit. :-P

Na dotacích tu vydojí více, než zaplatí na daních, firmu vybudoval podvody, na těch daních taky šidí a ničí konkurenci zneužitím státních orgánů.

S Burešem by se Československo rozpadlo bolestnějším způsobem a banky (by) vytuneloval sám. Taky spekulace, ale pravděpodobná.

F. Kusák 16.9.2019 14:43

Všechny spekulace mají nějakou pravděpodobnost. Říkáte-li, že vaše tvrzení má větší pravděpodobnost než moje, musíte to nějak dokázat. A propos, já nic netvrdím, jen spekuluji, a jak jsem uvedl, jsem Klausovi spíše vděčný, že rozpad Československa takto dopadl a neskončili jsme jak v Jugoslávii.

M. Vondráček 16.9.2019 16:39

S dokazováním spekulací klidně můžete začít ;-D

F. Houžňák 16.9.2019 19:29

Lžete. "na dotacích tu vydojí více, než zaplatí na daních" prostě není pravda. Onehdy tady někdo sepsal resumé, najděte si ho.

I. Skokan 16.9.2019 20:19

Firma jednou přijde na buben, a Bureš do zadele.

Jeho firma je jeden velký podfuk a do nekonečna to nepůjde.

J. Krynický 16.9.2019 12:39

Pokud v tom vidíte obhajobu Babiše, tak si to přečtěte ještě několikrát.