13.11.2019 | Svátek má TiborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Nečasovo trpké pokoření pučistyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 2.6.2011 17:03, přehled diskusí

Nečasovo trpké pokoření pučisty:
Autor: I. Kudrnová Datum: 2.6.2011 17:03

Kdybych to vzala, tak, že p.  Nečas byl pokořen  p. Tluchořem? Tak  si  myslím, že  nebyl. Kdybych to vzala, že p.  Nečas pokořil  p. Tluchoře, tak bych to brala. Anebo, že byl p. Nečas pokořen všemi co proti němu byli? To snad ne. Nějak jsem  to nepochopila, ale hlavně, že pan Tluchoř je venku a doufám, že půjde pryč i z té zdravotní komise, tam je zase pan Šnajdr  a pan Tluchoř je jeho kůň   ne myslím snad bílým koněm ?  Snad to zase není nějaká pohádka.Pan Nečas tam nikoho nemá, takového pana Jakla nebo zase z druhé strany pana Hájka jak má pan prezident Klaus, možná by to bylo dobré, co třeba pan senátor Kubera?

"jednání s Kristýnou Kočí" ? ...:
Autor: S. Ševeček Datum: 2.6.2011 10:00

... snad píchání s Kristýnou Kočí, ne?

Dobře mu tak. Ostatně, ať už jdou do pudele všichni ti poblitici, kteří "taktizují". Co je to za vůbec za s*ačky?

Jednání politika by mělo vždycky být ano, ano, ne, ne. Pro tento luxus si je přece vydržujeme ... vlastně, proč by se "vydržovaní" měli chovat mravně, že?!

Na to si v politice musíte zvyknout.:
Autor: J. Kadeřábek Datum: 2.6.2011 14:26

Intriky, podrazy to je typicky česká povaha.

Jako kdyby u toho byla.:
Autor: Z. Rychlý Datum: 2.6.2011 9:39

Jako základ pro román z prostředí politiky to sice není špatné, ale do novin by se měla psát fakta opřená i o něco pevnějšího, než vlastní úvahy. Při troše fantazie a cíleném směřování se dá vymyslet ledacos i naprosto protichůdného. Tohle jsou jen další španělské biookurky.

Autorko, jste normální ? Pouštíte se do dislkuzí a nevíte, kde Stanjura primátoroval ? Jděte do háje... Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 2.6.2011 8:04

Doporučuji:
Autor: J. Vacek Datum: 2.6.2011 7:45

pro příště paní pisatelce, aby si text  po sobě řádně přečetla - hned v podtitulku je věc (překlep), která mne na první pohled zmátla a ani se mi nechtělo dále číst. Stanjura nebyl primátorem Ostravy.

Jinak se mi článeček líbí, docela dobře popisuje, jaké svinské metody se používají v ODS. Tluchoř, jeho křivá držka a jeho ještě křivější charakter jsou toho fyzickým důkazem.  Ale abych Tlučtchořovi nekřivdil, není v tom sám - podobných sviní jsou v ODS spousty. Proto jsem tuto rádobypravicou partaj opustil. Bohužel se obávám, že lidé typu Nečase, Němcové, atd. nedokáží tento neblahý vývoj zvrátit....

Re: Doporučuji:
Autor: J. Malá Datum: 2.6.2011 14:04

A mezi ty svině samozřejmě patří také p.Staniura.Snad jste si v minulých dnech přečetli o jeho podnikánív Opavvě, kdy 8let jako primátor  dohazoval a schvaloval svým podpisem milionové zakázky města pro svou firmui.Nepatří náhodou spíš do kriminálu než do vrcholné politiky?Ale tyto naprosto zjevné a prokázané zlodějny zřejmě Nečasovi a jeho klice nevadí, neb jsou všichni stejní.To je důkaz toho jejich boje proti korupc i a "padni komu padni"

Technická:
Autor: B. Michal Datum: 2.6.2011 6:22

V závěru, ten obor na VUT se jmenoval "Elektronické počítače". Sice to bylo, díky době, zamořeno (jako všude a všechno) dost velkými šílenostmi, ale tak blbý název (elektrotechnické počítače) ten obor opravdu neměl.

Stačilo, že výuku zajišťovala katedra SAPO (samočinných počítačů) - tím byla kvóta podivných názvů vyčerpána.