17.1.2022 | Svátek má Drahoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
BuBu 9.11.2008 20:42

Pavel Bém = . . .

. . . poslední hřebíček do rakve ODS !

1. místopředseda, který už nejméně rok . . . a veřejně přes sdělovací prostředky . . . hází Topolánkovi klacky pod nohy  - místo toho, aby ho zastupoval a pomáhal mu - tak ten nemá ve vedení ODS vůbec co pohledávat ! ;-O;-O;-O

Honza Prskal 9.11.2008 20:10

Cožpak si ten trouba myslí, že může vést stranu? Pak raděši Nněmcovou, aby ODS zničila!

Prsknu na psychiatra Béma. Jdi už zase léčit pacienty na Hrdě (V.K. Pružinského) a jeho squadru hájka, nedopalka-weigla a bývalého rokera -tajemníka Papá tunela! Bém nic neumí, umí se vysrat na řízení Prahy! Kde byl když byly povodně?, jak dlouho byl mimo řízení Prahy? Kanm dostal prahu v pitné vodě, co jeho pronájem palácpana  Škody? Zbytečné investice z veřejných prostředků! Vradě lumpové Richtr, Chalupa, a další kervy! Copak má na vedení strany? Jen jako patolízal papáí Tunelovi!

alan 9.11.2008 18:59

Pan autor

může být politolog,ale jedno by mu nemělo ujít.Voliči dali jasně najevo,že buransky se chovající premiér je něco,na co nemůžou  být pyšní a že je načase s tím nabubřelým hulvátstvým,ještě často okázale dávaném najevo,něco dělat.Je otázkou,jestli pan Bém je lepší tvůrce koncepcí,ale každopádně patří mezi ty lidi na pravici,kterých je tam tak málo(tj.slušných,neslyšel jsem ho kohokoliv urážet),jeho koaliční potenciál je několikanásobně vyšší než u Topolánka,který sám sebe některými svými nešťasně formulovanými výroky  deklasoval na výše uvedené.Sám za sebe bych na místě šéfa ODS nejraději viděl pana Tošenovského,ale co mi vlastně do ODS je.Pokud ovšem zůstane v čele Topolánek,tato strana si kope hrob a staví dálnici do parlamentu pro ČSSD.Dejte na má slova.

Honza 9.11.2008 19:56

Re: Pan autor

Potíž je v tom, že pan Bém není ani tvůrce, ani vůdce, a pokud by se tzv. koaliční potenciál měl hodnotit jako přínos, potom se mi vkrádá na mysl kolize programů různých stran a jeho pastičnost. Pan Bém je natolik nevyprofilovaný a hlavně pouze na Prahu orientovaný politik s nesmyslnými nápady (viz. OH v Praze, děkuji pěkně) a nikdy jasně nevyslovenými záměry kromě všeobecných pindů o návratu k pravicovém programu (podezírám ho, že ani neví co to je), že ať raději zůstane kde je.

alan 9.11.2008 18:39

Pan autor

P 9.11.2008 18:18

Mně Bém nesedí

na Primě mluvil a mluvil, ale jakou má představu to neřekl. Topolánek naproti tomu řekne své cíle, líbí se mi jako člověk víc. Co Topolánek nechápe, že voliči nejsou takoví blbci, jak si myslí. Aféry Čunka, Moravy, Kočka mohou být voličům zcela ukradené, neprojeví se v jejich peněženkách. Ale poplatek za lékaře pocítí každý. Nechci diskutovat o jeho oprávněnosti, ale ten poplatek se platí z kapes občanů. Jde tedy o zvýšení daňové zátěže. Ani pravicovému voliči se to nebude líbit, protože když za něco platí víc, musí za to dostat protislužbu. 

K tomu změna daňové zátěže dopadla na nejvíc na střední třídu. Připočteme-li, že státním zaměstnancům se snížily platy o několik procent vlivem inflace, byli by zcela padlí na hlavu, kdyby volili koalici. Když to sečteme, ODS odháněla své případné voliče pořádně velkým bičem.

Honza 9.11.2008 19:59

Re: Mně Bém nesedí

Nepamatuji se, že by někdy pan Bém řekl jasně definovanou a dopředu nějakou svoji představu. Příliš mi svým chováním a lavírováním připomíná slizkého úhoře, nebo hada chcete-li. Děkuji pěkně, nechci.

Petr 9.11.2008 20:34

Re: Mně Bém nesedí

Topolánek dokonce řekl, že střední třída už má předplaceno, a tak je možné ji dále nepodporovat a zaměřit se na nejbohatší zrušením progresivního zdanění. Jenže střední třídu tvoří především inteligence (např. lékaři, učitelé a vědci) a podnikatelé z menších firem. A ti jsou velmi citliví na to, když jim vládnou burani, kteří je navíc ještě chtějí srazit do nižších (málem sociálních) pater.

zíralek 9.11.2008 18:06

Smlouva z voliči a popírové kolečko měli navíc,

rovnou daň/ dnes se o progresivní bavíc/ je docela legrace/ sledovat ty lidi/ myslí si že točí se na place ale zatím se klidí/ Topolánek nebo Bém?/ Drolí se hlína/ není šém.;-D

zíralek 9.11.2008 18:02

To je podivování nad nějakým Bémem.

Na názory celé ODS se nelze spolehnout;-D

Nomen 9.11.2008 17:55

Na kongresu ODS podpoří Pavla Béma jeho žena, Radka Bémová, a Topolánka jeho žena Pavla, že....

;-D;-D;-D..prostě konzervativní hodnoty jsou v p......

zíralek 9.11.2008 18:01

Re: Na kongresu ODS podpoří Pavla Béma jeho žena, Radka Bémová, a Topolánka jeho žena Pavla, že....

Dovolím si oponovat, jsou v p...;-D

Nomen 9.11.2008 18:38

To je naprostý nesmysl, ty hodnoty jsou v p.....

skrap 9.11.2008 16:45

lidi lidi

Nemáte takový pocit že si poslední dobou vládní (ODSsmani) činitelé a jejich poskoci přestávají vidět do huby.;-O;-O;-O;-O;-O;-O

F.VÍZEK 88.100.57 9.11.2008 16:26

Pavel Bém nejspíš kalkuluje....

Bém je nejspíš přesvědčený, že pod jeho vedením by v krajských volbách občané nebyli dali  vyhrát 13:0 levici, je přesvědčený, že  v senátních volbách by ČSSD pod jeho vedením nevyhrála nad ODS 23 : 3  a jistě má za to, že jako předseda vlády by nestrpěl mít ve vládě osm ministrů (!) za lidovce a zelené, když mají i v součtu méně poslanců než má třeba opoziční KSČM. 

Pavlu Bémovi se nejspíš zdá, že ODS vedle svých koaličních partnerů jaksi "vyšuměla"...  A domnívá se, že by to uměl změnit. 

Zůstane-li ale Topolánek, nic se neděje.  Prospěje to určitě levici a kdo ví, možná ve vzdálenějším horizontu i samotné ODS... 

Ladislav N 9.11.2008 18:26

Re: Komunistický "Goebbels" Vízek: Tisíckrát opakovaná lež...

Vízek není člověk. Vízek je jednoduchý komunistický spamovací robot s generací náhodných textů  jednoho dnes už zcela dementního bývalého senátora ČSSD a člena KSČ...

Viz diskuse k jeho poslednímu "článku" na NP...

Herakleitos 9.11.2008 19:58

Re: Komunistický "Goebbels" Vízek: Tisíckrát opakovaná lež...

Dementní znaky se projevují především u tebe Ladislave N. Přesvědčuješ o tom denně. Ty asi Vízkovi závidíš jeho přehled. Pracuj na sobě a trochu pokory. Vaše pravicové vize dostávají hezky na pudel. A když to sebekriticky nepřiznáš je s tebou konec a zbývá Chocholoušek.;-);-);-)

Honza 9.11.2008 20:16

Re: Komunistický "Goebbels" Vízek: Tisíckrát opakovaná lež...

Na pudel dostávají politici, nikoliv vize, pane Herakleitosi. Pokud by se ale měla hodnotit reálnost vizí, pak by ta oranžová ztroskotala již na tak jasné a neokecatelné vědě, jakou je matematika, pokud pomineme morální stránku věci a prastarou pravdu o lži a krátkých nohách.

Herakleitos 9.11.2008 20:37

Re: Komunistický "Goebbels" Vízek: Tisíckrát opakovaná lež...

Uvidíme Honzo.;-)

Nomen 9.11.2008 16:17

Žádný člen ODS nesmí podepst Lisabon.....nebo bude upálen....

Je to strana samostatně myslících lidí...;-D;-D;-D..kam se hrabou komouši...

MK 9.11.2008 14:27

Názor

Po dnešním poledním vystoupení M.Toplánka v OVM a P.Béma na Primě, soudím, že P.Bém je inteligentnější, racionálnější a přesvědčivější. Nehodlám hodnotit jejich charakterové vlastnosti, neznám je osobně, na vizáž nedám a na různé fámy také ne. Posuzuji jen podle toho, jakými myšlenkami se jmenovaní prezentují a a jak jsou schopni vysvětlit své záměry.  Z toho všeho soudím, že pokud se nenajde někdo třetí a lepší, než jsou MT a PB, pak PB by byl lepším předsedou strany ODS. A kdyby toto nestačilo, tak té moravské kliky ve vedení strany je už přes míru únosnosti.

Oli 9.11.2008 14:39

Re: Názor

I vy jeden šovinisto, pražský. Tak bodří Moravané vám vadí?

yorik 9.11.2008 14:53

Re: Názor

Nemůže se jednat o šovinistu. Nedá na charakter, vizáž ani dobrou pověst. Rozhoduje se intuitivně.

yorik 9.11.2008 17:32

Re: Názor

A jinak si myslím, že to Pavel ani lépe napsat nemohl. 

MK 9.11.2008 20:22

Re: Názor

yoriku, nikde nepíši, že nedám na charakter. Píši, že  nemohu hodnotit jejich charaktery, protože je osobně neznám. To, co o nich píše tisk neberu vůbec v úvahu a na xicht také nedám.  Takže je mohu posuzovat jen podle toho, co slyším na vlastní uši. A můj subjektivní názor je, že Bém by byl lepší, protože je inteligentnější a silnější osobnost. MT je sice fyzicky chlapák, ale slaboch a méně inteligentnější. No, a jaký by byl Kubera - nevím. Je mi však rozhodně nejsympatičtější. A opakuji ještě jednou, že ho mezi sebe moravská partička nepustí. Není to šovinismus, ale pouhé konstatování faktů.

čm 9.11.2008 17:48

Re: Názor

Ale néé. Ale na druhý straně, jakou má cenu, aby se dál statečný a bodrý Moravan kocal s cáknutym dědkem na Hradě ? Každej psychiatr Vám řekne, že to nikam nevede a že na umanutý egocentriky se musí jinak. No a Bém je,

Ladislav N :-))) 9.11.2008 15:01

Re: Názor

Mně se Bém jeví jako populistický žvanil (viz olympiáda v Praze). Možná právě takového předsedu potřebuje ODS, aby dokázala čelit populismu a žvanění Paroubka a jeho komunistů. ;-P Klausův populismus a jeho zamotané vyjadřování před voliči, jak se zdá, úspěch ODS nepřineslo.

yorik 9.11.2008 15:08

Re: Názor

Vás to jeho dnešní vystoupení přesvědčilo?

Ladislav N :-))) 9.11.2008 15:20

Re: Názor

Já sledoval Bémovo vystoupení nedávno po volbách ve večerním vysílání TV zpravodajství (vkládal jsem na ně opakovaně odkazy do archivu ČT) a takový masochista, abych místo hudby poslouchal už zase Béma, nejsem. ;-)

yorik 9.11.2008 15:28

Re: Názor

Tak vidíte. A to jste ten pravicový volič. Jak by mohl přesvědčit někoho jiného? Ty jeho řeči jsou jak z příručky mladého konzervativce.