25.7.2021 | Svátek má Jakub


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
brána 30.7.2008 11:34

Je to dobré pane Bystrov,

ale doporučil bych neopomenout scházející fundovanou nacionalistickou rétoriku.  Těším se na vaše příští úvahy.

joe 30.7.2008 11:20

z louže pod okap

Ono moc na výběr nemáte. Kuchtová už ve vládě byla, Džamila je vedle Čunka její nejtrapnější členkou. S názorem na p. Schwarzenberga souhlasím, jenže ten není zelený.   

Gesper 30.7.2008 10:38

Kdepak..

zapomínáte, Pardoubek má bolševika, ten těhle pár jihočeských machulí nepotřebuje

Martin 30.7.2008 10:36

Oni by si s pablbkem rozuměli

Jako se dokáže dohodnout Bursík a Topolánek, tak by se dokázali dohodnout soudruzi kuchtová, jakubková, zubová, stropnický a paroubek. Což je z mého pohledu velice špatně. Kdyby to bylo jak předpokládá autor, bylo by to lepší. Tahle partička zelených soudruhů společně s oranžovými a rudými soudruhy by utvořili silný levicový blok, který by převálcoval všechno a brzy udělal obrácenou sametovou revoluci. Že o nic jiného paroubkovi nejde prokázal, když si těsně po volbách myslel, že společně se soudruhy z ksčm vyhráli a už chystal krvavou odplatu všem "protilidovým" živlům, což v jeho očích jsme my, slušní a pokorní lidé.

Chris Kelvin 30.7.2008 9:51

Nejkvalitnější...

...článek na Psu (z politické oblasti) za posledních.... hmmmmm.... tak dvěstě let :-)

Pozorovatel 30.7.2008 9:42

Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

Nebyla prokázána žádná Čunkova nevina, ale jen se nepodařilo dokázat, že úplatek vzal, což je samozřejmě velký rozdíl.  Al Caponovi se také nepodařilo prokázat organizovanou kriminální činnost včetně  objednaných vražd i když všem bylo jasné, že ji provozuje. Nakonec  šel do vězení za neplacení daní... (Že by příklad pro Čunka ?). Jinak se v případě nemá smysl přehrabovat, tam kde se zdá normální, že někdo našetřil 1,8 mil z cestovních náhrad jsou, diskuze zbytečné, stejně jako když chybí 700 stran, ale i bez nich je vše zcela  jasné. Jako kdyby třeba k usvědčení pachatele nestačila někdy třeba jen jedna strana...

Malý Aston 30.7.2008 9:45

Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

Moc posloucháte Janečkovu televizi a čtete jen Rudé právo.Pak píšete voloviny.:-D

Pozorovatel 30.7.2008 9:55

Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

Jinak zdraví malý Astone slouží? Co tak místo urážek zapojit mozek a napsat nějaké argumenty...

jakovy 30.7.2008 12:46

vy nejste pozorovatel, vy jste Re: Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

pokud vím, nemusí se prokazovat nevina, ale vina, vole :-P

rýpadlo 30.7.2008 17:10

Re: vy nejste pozorovatel, vy jste Re: Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

R^

jenže to asi někteří pozorovatelé nepochopí..

Malý Aston 30.7.2008 12:50

Re: Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

Nemám rád pana Čunka a lidovce od doby kdy je vedl Plojhar. Ale takový hon na jednoho človíčka jsem od doby politických procesů po nástupu komoušů k moci nezažil.Bylo na něho nasazeno 60 kusů policistů,popsali dvěma prsty 4 700 stran a to co uváděla šílená a neukojená Marcelka z myslivny neprokázali. Aby to nebylo blbé vytáhli na něho nějaké sociální dávky,které neměli být šetřeny a ještě tuto informaci nějaký policajt prodal za prachy tisku nebo bez prachů Paroubkovi.Pan Čunek není žádný myslitel a blbouni v KDU si ho ještě zvolili za předsedu ale to je jen a jen jejich věcí. Ale psát voloviny jako Vy,to prostě nemám rád.:-D

lucinapes 30.7.2008 18:11

Re: Re: Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

R^ Čunek mi jako žádný ducha lev nepřipadá, ale co se kolem něj bez přestání děje je s podivem - přinejmenším by mě zajímalo, komu to (kromě vydavatelům a majitelům novin) prospěje

č.m. 31.7.2008 17:56

Re: Re: Re: Re: Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

No dyť to furt říkám, jen tý Urbanový. Nikdo jinej lidovce ani toho škrholu ničit nepotřebuje.Škrtně co je nemožné a co zbývá je pravda, i když je sebefantastičtější , nebo tak nějak to je.

VLADIMÍR 30.7.2008 13:23

Re: Myslím, že s Čunkem je to trochu jinak

Pozorovateli, nepozorovaně jděte za roh, tam si dejte pár facek,ať prozřejete  :-D

Martin 30.7.2008 9:40

modelový příklad

Pan Čunek je modelový případ toho, jak vypadají regionální politici, vržení směrem nahoru. Z vlastních zkušeností s komunálními politiky musím říct, že regionální politika je ještě daleko zkorumpovanější, než je ta vrcholná. Je to jednodušší, nikdo je nehlídá (až na pár ochočených místních plátků a tzv. radničních novin).  Proto se musím chechtat, když někoho slyším mluvit o tom, že "svěží vánek" z komunální politiky pomůže ozdravit vrcholnou politiku.

Chris Kelvin 30.7.2008 9:49

Re: modelový příklad

V tomto máte naprostou pravdu, také mám s regionálními politiky dost špatné zkušenosti. Oni však dobře ví, že některé oblasti budou vždy většinově volit určitou barvu a nikdy jinak. Takže stačilo včas zvolit správný dres a dneska s nimi nikdo nepohne. A navíc si dobře "ohlídají" i své spolustraníky, aby se nikdo nepokusil změnit status quo.

Martin 30.7.2008 10:00

Re: Re: modelový příklad

Já jsem jako šéf městské organizace zažil ve vedení města dvě různé strany. A žádná změna k lepšímu. Ještě jsem vydržel rok po volbách, ale potom se ukázalo, že přístup nových politiků je ten samý - a raději jsem zmizel do soukromé sféry. Jde o to, že být zkorumpovaný politik v regionální politice, je tak snadné. Úředníci drží hubu, protože se bojí o místa, místní novináři jsou poserové. A voliči jsou blbci. Co dodat? :)

Chris Kelvin 30.7.2008 11:10

Re: Re: Re: modelový příklad

On bude naopak problém být nezkorumpovaný - jednak na to budete sám, druhak se vás někdo pokusí odstranit ;-)

Jsou i výjimky, ale spíš v malých obcích. Jeden známý je starosta takové a již delší dobu čelí nevybíravým nájezdů různých takyinvestorů, kteří se snaží obec přeměnit ve šmoulí sídliště kombinované s výrobou maltových směsí v bývalém místním potravinářském závodě, přičemž ty kamiony (i auta lidí potenciálně dojíždějících tam a sem) by jezdily po jediné místní klikaté silničce bez možnosti rozšíření.

koukol 30.7.2008 9:11

Já bych si pamatoval

Kdybych byl bezpečákem ve fabrice za pár korun a najednou mi spadl do klína milión, tak bych si to sakra pamatoval. A nešel bych ho ukládat na falešnou občanku do vzdálené podezřelé banky. A kdybych měl najednou tři milióny, tak bych se aspoň zajímal, jak jsem k nim přišel.

Ale Čunek sám je jen ukázkou, jak to tu všeobecně chodí. Pan Bystrov máí pravdu prakticky ve všem. Jen nevím, jestli je pan Bursík (který ty krávy zmákne silou) lepší než ty jeho krávy.

Myslíte, že nevzdělaný bolševický synek s gulema je méně chaotický než Čunek?

Frank 30.7.2008 8:15

Autor ze skromnosti ale neuvedl, že vláda chaotů vládne dva roky.

A Topolánek? Ten je blázen už dávno. Takže se nestane celkem nic, protože jsme si už zvykli ať jsou u moci pitomci z ODS či ČSSD. Jen je škoda peněz, které se vynakládají na chod těchto zbytečných a drahých institucí.

Alfons 30.7.2008 8:32

Re: Autor ze skromnosti ale neuvedl, že vláda chaotů vládne dva roky.

Zachránit to můžou jen perspektivní a zneuznaní komunisti, za jejichž působení nebyl stát v takovém s-rabu jako dnes.:-P

Malý Aston 30.7.2008 8:59

Re: Re: Autor ze skromnosti ale neuvedl, že vláda chaotů vládne dva roky.

Naprosto s Vámi souhlasím,nás může zachránit jen vláda KSČM ale bez ČSSD. Jednak ve své ideologii již mají jasno.Deformace socialismu a jeho výstavbu,kterou zdeformoval Lenin až Gorbačov a u nás Gottwald až Jakeš již byla objevena a mají jinou novou cestu k našemu blahu.A proč ne ČSSD? Ti nemají žádnou vizi ani Lenina ani Stalina jen nějakého Paroubka,proto!:-D

jirka.s. 30.7.2008 9:34

Re: Re: Re: Jen nestrašte, soudruk falmer na tom již usilovně pracuje!

Na 13. zasedání ÚV KSČM konaném v sobotu 24. února 2007 v Praze vystoupil s úvodním vystoupením předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip. :"Je KSČM připravena ideově, teoreticky, ale zejména politicky a věcně vyvolat a postavit se do čela eventuálních revolučních procesů? Ano, či ne."

Doporučuji zvláštní pozornosti, že na konci citátu NENÍ otazník! Zajímavé by zřejmě bylo i pátrání po smyslu a naplnění slova "VĚCNĚ". Neznamenají snad ty "věci" milicionářské mundury a AK 47 v rukou těch do nich navlečených?

Malý Aston 30.7.2008 9:44

Re: Re: Re: Re: Jen nestrašte, soudruk falmer na tom již usilovně pracuje!

No vidíte,psal jsem to dobře.Již jsou připraveni se zase postavit do čela revolučních procesů.Jen číhají jako náš kocour.Schovaní,moudří a všeho znalí a poučení.Špinavou práci výborně až výtečně dělá Paroubek s Rathem a oni jen číhají na okamžik kdy budou masy revolučně naladění.Jenže ty masy nejsou,těžko se jim budou organizovat ti s dělnickou revoluční pěstí.Těžko budou přesvědčovat dělnickou třídu z ukrajiny,slovenska,polska a česky nemluvící vietnamce,číňany a mongolce.Tam mají ještě rezervy.Ale již na tom pracují,například Křivoústý se již domluví minimálně s 15 cizinci ale to je velká vyjímka a on se jistě z Bruselu stěhovat nebude.:-D

třetí 30.7.2008 10:02

Re: Re: Re: Re: Jen nestrašte, soudruk falmer na tom již usilovně pracuje!

Už jsem vám, pane jirko.s, několikrát psal, že Lidové milice neměly nikdy samopaly AK - 47, tak se neztrapňujte. Je ale skutečností, že základní pořádek je ve státě nutno zavést. Řada lidí nepracuje a peníze jim chodí poštou, v republice je špína, neposekané příkopy a zároveň 400 tisíc nezaměstnaných. Politici bezostyšně kradou, státní zástupci je kryjí atd. Nakonec to vidíte kolem sebe. To už není, milý pane, dědictví minulosti. To je vaše práce. Je pravda, že revoluční situace zdaleka nenastala. Ale už k ní není daleko. Indikátorem krize je to, že v čele státu dochází k minimálním změnám (odtržení od reality). Pokud ano dostávají se do vedení stran blbečci (Jakeš, Topolánek,  Čunek). A bude trvat ještě čtyři, pět let, než se zcela ztrapní. Pak to začnou mačkat na sílu  (Ttopolánek už to dělá), protože si myslí, že jsou geniové. A s odpuštěním si " naserou masy".

jirka.s. 30.7.2008 11:11

Re: Re: Re: Re: Re: Hnusné, prolhané, bolševické prase!

Současnost: "Počet nezaměstnaných osob dosáhl 243,8 tis. (z toho 134,5 tis. žen), což je nejnižší úroveň od poloviny roku 1997. V porovnání s 1. čtvrtletím roku 2007 se celkový počet nezaměstnaných snížil o 67,5 tis. a meziročně poklesl o více než pětinu (o 21,7 %)."   http://www.czso.cz/csu/csu.nsf/informace/czam050208.doc 

BTW: Domníváš se snad, že otec Danuše Muzikářové pátral po tom jestli byla jeho dcera zastřelena AK-47, kalašnikovem nebo henryovkou? Pátral, samozřejmě, ale po té milicionářské sv/ini, která zmáčkla kohoutek, samozřejmě se nedopátral! Nemohl bys mu nakonec, coby soudruh ve zbrani té svině třeba poradit a pomoci v pátrání? pokouší se o to dodnes! (Y)

Tvrdas 30.7.2008 11:48

Re: Jirko.S tz umis akorat sproste nadavat....

......mrkni na statistiky  spocti poctu lidi co nedobrovolne odesli an onen svet od r 1948-1989 a od r 1990-2008 a srovenej...smrt neni o samopalech a organizacich  ale o systemu.....

jirka.s. 30.7.2008 16:44

Re: Re: Jirko.S tz umis akorat sproste nadavat....

Z tvého výlevu, tvrdolíne, jsem sice pochopil, že po mně něco chceš, ale ta písmenka se ti nepodařilo natolik uspořádat, aby se tvůj požadavek dal nějak konkrétněji specifikovat! ;-)

BTW: Domníváš se snad, že název "sv/ině" pro individuum v milicionářské uniformě, které je ochotno klidně zmáčnou spoušť kvéru do davu svých spoluobčanů, je neadekvátní? Pokud  však bráníš ony opravdové bachyně proti jejich přirovnání k oněm tedy nedefinovatelným skupinám buněk, budiž ti všechna čest! ;-D

Rudolph 30.7.2008 12:48

AK 47

Já nevím, ale za mne, co já jsem viděl hrát si u nás ve fabrice milicionáře hrát na vojáčky, docela určitě AK 47 měli.

Nemo 30.7.2008 13:23

Re: AK 47

Spíš to byl vzhledově podobný samopal vz. 58.