3.4.2020 | Svátek má Richard


Diskuse k článku

POLITIKA: Na barikády!

Manšaft Milionu chvilek pro demokracii (a povyražení) opět vyrazil do ulic a s ním tisíce demonstrantů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 128, poslední: 13.5. 2019 12:37, přehled diskusí

V. Němec 9.5.2019 6:44

OK

Je to tak.

P. Čech 9.5.2019 7:14

Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Jakou demokracii má ta neziskovka cca 35 letých "studentů" Mináře, Rolla a Zévla na mysli? Snad ne takovou, kde se členy vlády nestávají lidé v důsledku voleb a ústavního jmenování, ale diktátu menšiny v ulicích? Snad ne takovou, v níž se mnohé neziskové organizace za peníze ze státního rozpočtu a dále bůhví odkud snaží vyvoláváním nepokojů zvrátit demokratickou vůli většiny? Paní Benešová byla jmenována členkou vlády a pověřena řízením ministerstva spravedlnosti přísně podle textu platné ústavy, čili demokraticky. Pražští a brněnští pouliční vyřvávači nechtějí uznat demokratický akt jmenování paní Benešové a na základě výsledků voleb jmenování Babiše premiérem. To má být ta demokracie? Kdepak! Demokracie totiž m.j. představuje řád a ne chaos, zmatek a vyřvávání po ulicích.

I. Krahula 9.5.2019 7:27

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Konečně rozumné počtení v záplavě blábolů,děkuji.

P. Klíma 9.5.2019 7:40

👏👏👍

M. Mikulec 9.5.2019 8:13

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Havloidni nepoliticka politika, kterou mu implantoval jeho sponzor Šoroš. Výsměch voličům, významu voleb i voleným zástupcům. Havloidi dělají natlakove akce jako v bananovych republikách. Možná brzy začnou střílet své názorové odpůrce....vzor Afrika třeba.

A. Alda 9.5.2019 9:03

Nemusíte do Afriky.

Stačí sousední Německo, kde se zapalují vozidla i kanceláře AfD.

M. Mikulec 9.5.2019 9:14

Re: Nemusíte do Afriky.

To je fakt, už se to šíři i po našem kontinentu.

P. Čech 9.5.2019 13:48

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Havel s tím nemá nic společného. Ten udělal jen tři chyby. Za prvé amnestii za druhé se nezasadil o zákaz komunistů a za třetí jmenoval premiérem Václava Klause. Odsouzení zločinci se dostali na svobodu, "bývalí" komunisté se rozlezli do všech politických stran a Václav Klaus protiústavně rozbil ČSFR. Jak říkám, jen tři chyby. Jeho t.zv. příznivci, zejména pražští anarchisté napříč naším politickým spektrem dělají chyby dnes a denně, Stovky chyb!

J. Ticháček 9.5.2019 21:48

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Osobně bych dokázal vyjmenovat spoustu chyb, kterých se V. Havel dopustil. Ale ani jeden z jeho Vámi zmíňěných skutků bych za chybu neoznačil.

J. Richter 9.5.2019 8:41

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Jasně, ztroskotanci a samozvanci, Kdo seje vítr sklízí bouři...aneb budeme vám srát na hlavu, potom dementům jako je Petr Čech, Mikulec, Krahula a Holásek rozdáme pár koblih, přidáme 8 stovek k důchodu a tito dementi nás zase zvolí, protože dementů je víc než chytrých a na to ANO sází.

Tak nasrat soudruzi z ANO.

P. Čech 9.5.2019 13:52

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Dementů je možná více než těch chytrých, to máte pravdu. Ti se ovšem nenalézají v ANO 2011, ale ve všech politických stranách a odtud škodí všem našim občanům. Rozbili ČSFR, zadlužili stát 4 biliony Kč. Mám pokračovat?

A. Alda 9.5.2019 9:02

Jo, dobře jste slova nakladl,

jen podotýkám a doplňuji, že ta Benešová, kterou fakt nemám rád, už ministryní spravedlnosti byla a nic hrozného se nestalo.

J. Sedlář 9.5.2019 9:40

Re: Jo, dobře jste slova nakladl,

Tož to bylo ale tenkrát a Mirda K. to chválil. Včil to je jiná.

J. Houška 9.5.2019 7:30

Premiér ví, že bude zproštěn

Samozřejmě, že to ví. Intenzivně na tom maká a o svých schopnostech v tomto ohledu nepochybuje.

A kdyby náhodou někdo chtěl před soudem blbě kecat, vždycky ho ještě jde poslal s Protopopovem na Krym, ne?

J. Ticháček 9.5.2019 22:12

Re: Premiér ví, že bude zproštěn

To je tak. Premiér, dříve podnikatel, se zcela jistě nedopustil ničeho z toho, z čeho je obviňován. Aniž bych si jej idealizoval, nějak si nedokážu představit tu chvilku, kdy sedí s kumpány v šeré místnosti a plánuje podvod. Někde tam v té úvaze chybí ta parta právníků z Babišova impéria, a druhá parta právníků z těch třech ministerstev a několika dalších úřadů, které to dávaly do kupy. Ono je to totiž tak, že to vše proběhlo v mezích zákona. Jenže my nemáme rádi Babiše. A tak si tehdejší zákony vyložíme podle našich dnešních názorů. Ono i to stanovisko Olafu je jaksi založeno na rozhodnutí nějakého soudu, který řešil něco, co se stalo o pár let později.

Proboha, na co si hrajeme? Ta sranda vyšla na více, než půl miliardy korun. Legálních. Tam se nepraly prachy. Můžeme Babiše nesnášet, můžeme ho nechtít y ale nebuďme za blby.

P. Klíma 9.5.2019 7:38

Podepisuji! 👍👏😀

J. Svoboda 9.5.2019 7:39

Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

J. Pokoutný 9.5.2019 7:47

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Myslíte ty na náměstích? No, to máte pravdu.

J. Svoboda 9.5.2019 8:39

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Zmohl jste se jen na křeč.

Pěkný den.

M. Mikulec 9.5.2019 8:15

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Docela dobrý popis reality. S tou vy mate problém.

J. Svoboda 9.5.2019 8:40

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Já s realitou problém nemám, taky jste se zmohl jen na křeč.

Pěkný den.

J. Kombercová 9.5.2019 8:48

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Vy jste v křeči permanentně, nešťastníku.

J. Svoboda 9.5.2019 9:10

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Takže podle vás článek není proložen plivanci a nálepkami?

Pěkný den.

J. Richter 9.5.2019 11:18

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Kombercová je rozdvojená, jak hlásila :-)

V. Čermák 9.5.2019 12:10

Re: Nálepky a plivance, to se dalo čekat.

Inu, když se spojí Sluníčkář a Hovnař, copak vznikne? No přece Hovno na Sluníčku....

V. Heidlerová 9.5.2019 8:24

Existuje právo shromažďovací,

tak není vůbec o čem diskutovat. Organizace manifestací je dobrá, nepanuje chaos ani násilí, vše probíhá podle obdobných demokratických akcí jako všude na světě. Proč si autor nevzpomene na jiné "organizované" akce - např. vpád jezéďáků z Osvětiman na Pražský hrad a plenění jeho historických místností??? Včetně žranice - Zařídil p. kancléř Mynář ve prospěch MZ.

P. Grigar 9.5.2019 8:38

Re: Existuje právo shromažďovací,

.. souhlasím s vámi, paní Haidlerová, repektovat právo shromažďovací - to je jediný správný přístup. Kdo chce a má na to čas, ať demonstruje proti čemukoli, kdykoli a libovolně dlouho. No, a my ostatní zatím půjdeme dělat něco užitečného. Snad nám v tom demonstranti nezabrání... bez práce nejsou koláče, neměly by být. © naše babi

A. Alda 9.5.2019 9:00

Ano.

Právo shromažďovací stále ještě existuje.

Právo svobody slova už nikoli.

J. Uzel 9.5.2019 13:38

Re: Existuje právo shromažďovací,

Máte stoprocentní pravdu a záměr dostat Babiše do tepláků mi celkem konvenuje, ale právě proto, že je "organizace manifestací dobrá", mi to připomíná "spontánní" manifestace za mír a socialismus (i díky jednotným transparentům). Možná by bylo lepší zajímat se o to, co doopravdy chce Babišův volič (je jich skoro třetina občanů ČR), vyhrát volby a Babiše vůbec nepustit k válu. Ale jestli tohoto voliče primárně označíte za nevzdělaného venkovana, který touží mít za předsedu vlády lumpa, těžko se dá očekávat, že bude poslouchat Vaše názory. Zákopy byly vykopány a vypadá to, že cílem obou stran je zničení protivníka. Pokud se opozice považuje za inteligentnější partu, měla by najít i jiný způsob přesvědčování voliče než je demonstrace "přesvědčených" připomínající doby minulé. Tam se všichni akorát navzájem přesvědčí, jak jsou skvělí a ti ostatní špatní. Ale i když současná opozice volby vyhraje, nemůže přehlížet zájmy oné třetiny, jinak má zaděláno na "dalšího Babiše".

J. Richter 9.5.2019 8:24

Tebe vymyslel sám Bureš, lízači estébáckých zadků Holásku

Premiér na rozdíl od demonstrantů ví, že bude-li postaven před soud, tak bude zproštěn. :-))) jen se tím utěšuj koblížku bez mozečku s ohnutou páteří.

Rád bych aspoň jednou v životě potkal naživo jednoho jediného človíčka, který volí Babiše. Nejsou. Normálně nejsou. Takových ubožáků, kteří se k němu hlásí věřejně s fotkou svého xichtu a jménem moc není, Holásek a možná dva další. Tak teď je poznáme podle těch debilních červených čepic.