6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

POLITIKA: Moudrost váhavého žalobce

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního zastupitelství v Praze (dále jen VSZ) vyzněl v neprospěch dozorového státního zástupce kauzy Čapí hnízdo Jaroslava Šarocha: vyvolal v řízení průtahy tím, že vrátil policii případ k došetření až na konci srpna, ačkoli svědectví, jež si přál vyhodnotit, měl k disposici již v červenci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 25.9.2021 17:12

Od počátku si myslím, že Babiš vymyslel Čapák jako samostatný "jednoduchý" rodinný business pro své mentálně problematické děti, neschopné převzít v budoucnosti jeho průmyslové impérium.

Když se ukázalo že ti mentálové ani Čapák nezvládnou, tak se ta samostatná živnost vrátila zpět do holdingu. (Podobně se nedávno ukázalo že se postižený junior nedokáže postarat ani o tatínkem darovaný dům - takže ho teď prodává za 36 melounů). Že se mezitím na tu samostatnou živnost vyplatila nějaká dotace? Tak to bylo, myslím, úplně v pořádku!

A co z toho plyne? Ne, není to Šaroch, koho by měli popotahovat za průtahy... Nejvyšší státní zástupce, který tuto od počátku zpolitizovanou a nesmyslnou causu vrátil k došetření by měl být stíhán za zneužití pravomoci veřejného činitele a vyloučen z profesní komory kvůli jednání v rozporu s dobrými mravy!

V. Pavelka 25.9.2021 20:01

TakR^

V. Čermák 25.9.2021 22:29

R^