9.8.2020 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

POLITIKA: Mistr zástupných problémů

Předseda ČSSD Jan Hamáček hrozí odchodem z koalice s hnutím ANO, pokud by se do rady ČTK dostal předseda sdružení D.O.S.T. Michal Semín. Hamáček je mistr zástupných problémů!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Klíma 18.6.2019 17:08

Dobré čtení. Děkuji.

V. Čermák 18.6.2019 13:07

Mladý Klaus řekl, že Semín je slušný člověk.

Né, že bych s ním vždy ve všem souhlasil, ale tohle mu věřím.....

J. Ráž 18.6.2019 12:51

Být poslancem ANO

tak hlasuji pro Semína, i když je mi jako persona naprosto "ukradený". Ale jen proto, aby už Hamáček musel konečně jednou rozhodnout jako chlap a ne jako chlastem prolezlá troska.

Říkalo se kdysi,že Lux je kluzký jako had, ale mám dojem, že Hamáček ho přeskočil. Ten člověk neřekne snad ani na rovinu kolik je hodin, i když se na ciferník právě podívá.

Mimochodem: Jako poslanci z ANO, by mi moc vyhovovalo, kdyby vláda padla, neb by se pak ukázalo, jak na tom jsou poslanci opozičních stran. Pořád jen vyřvávají, ale pochybuji,že by měli odvahu k rozpuštění Sněmovny a vyhlášení nových voleb.

Teď také jen dělají "dusno" s vyvoláním hlasování o důvěře vládě, protože ví, že to neprojde, ale jak by byla šance, že by vláda nedůvěru mohla dostat, tak by stáhli ocasy jako strachy se třesoucí psi.

V. Pokorný 18.6.2019 12:20

ČSSD

by ne že měla odejít z vlády ze svého rozhodnutí v případě pana Semína. Nejčistší je řešení, kdy bude vyhozena. Protože takovou sebranku strpět...to je tedy dílo. Pan Babiš je vydíratelný a asi i vydíraný, a ta tlupa socanů je spokojena. Za mne..jednoznačně ukončit koalici se socany a předčasné volby.

J. Ráž 18.6.2019 12:54

Re: ČSSD

No jo, když ale k novým volbám se musí nerjprve rozpustit Sněmovna a to se nestane,neb poslanci z KDU/ČSL, TOP09 a většina z ČSSD i KSČM ví, že už by se do Sněmovny nedostali a tak rozpuštění Sněmovny nedopustí.

V. Pokorný 18.6.2019 19:36

Re: ČSSD

Zdravím. Myslím, že prezident s panem Babišem by tohle zvládnout mohli a měli.Ať se uvidí jakou podporu u občanů státu má ta kolaborantská havěť z opozice i ČSSD. Dostali by zase přes držku. Chcípáčkové a ufňukánci. Mějte se dobře.

P. Han 18.6.2019 23:35

Re: ČSSD

Marně přemýšlím, s kým ta havěť z opozice kolaboruje. Znáte vůbec význam toho slova, nebo si myslíte, že je to pouze běžná nadávka? Pokud tedy myslíte, že...

F. Navrátil 18.6.2019 9:42

Hamáčkova schíza

Sociální demokracie by měla odejít z vlády ne kvůli Semínovi, ale kvůli Babišovi. Není normální, že na jedné straně její politici sedí s Babišem u jednoho švédského stolu a na straně druhé vyřvávají na náměstích spolu s Milionem chvilek. Sociální demokracie si svůj odchod z politické scény zaslouží. Prošustrovala Lidový dům, volební program, tradiční voliče i vlastní historii.

M. Vondráček 18.6.2019 9:10

autor

Má jasno . Andrej je skvělý a ti ostatní mu to jenom kazí . Otázka je , co že mu to vlastně kazí :-)

K. Janyška 18.6.2019 8:36

Ano, vám zločincům, by se ládlo lépe s většími zločinoidy.

Omamura řekl jasně, že mu komunisti nevadili... Dzp.

D. Stirský 18.6.2019 6:38

Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

homosexuálů, jak píše Bartoň, nic špatného by na tom nebylo. Takových je více. Jenže jsem četl pár jeho výroků a ty by mohly být klidně publikovány v tisku nacistickém.

R. Gramblička 18.6.2019 7:57

Re: Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

nepovídejte. Tak nám tady některé jeho "nacistické" výroky dejte k dobru, ať se můžeme pohoršovat s vámi

F. Kusák 18.6.2019 9:06

Re: Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

Jsem k Semínovi inertní, ale při čtení jeho názorů jsem získal dojem, že se jedná o pravicového, silně konzervativního člověka, který má blízko k ortodoxně katolické části křesťanského duchovenstva. Sociální liberalizmus je pro něj evidentně zlo. Jeho tzv. proti židovské postoje jsou vysloveně teoretické, v úrovni křesťanství kontra judaizmus. Tomuto sporu většina laiků naprosto nerozumí. V každém případě se jedná o člověka s jasně vyhraněnými názory, které vyplývají z jeho filozofického chápání světa. Ten, kdo má principiálně jiné vidění světa, ať se proti němu vymezí, ti ostatní ať raději mlčí, protože jinak se chovají jako hlupáci.

R. Gramblička 18.6.2019 11:49

Re: Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

Ano, vidím ho podobně

Č. Berka 18.6.2019 12:10

Re: Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

přesně. Co má rezervovaný postoj k homosexuálnímu aktivismu ( jsem pro sňatky homosexuálů, pokud se chtějí brát ) společného s ČTK?

J. Ráž 18.6.2019 12:58

Re: Kdyby Semín jen neschvaloval manželství

Pro mne je také ten socialistický liberalismus, který vládne Evropou pod přezdívkou "liberální demokracie" stejné ryzí zlo, jako byl marxistický socialismus, který vládl ve východní Evropě pod přezdívkou "lidová demokracie".

K. Salajka 18.6.2019 6:35

Než propukla

krize se Semínem, měl jsem za to, že ČTK už neexistuje. Zpravodajství ČT už dlouho poskytuje důvěrné informace o pádech autobusů, rozmarech počasí a péči o zvířátka v ZOO. Myslel, že jiné zprávy nedostává. Poprava Alexandra Tomského, protežování pružných geniů jako Šmíd ve Francii a Szantó teď v ČT, samozřejmě vyvolává nutnost získávat zprávy ze zahraničních zdrojů. To nás ovšem vrací před sametovou revoluci.

F. Kusák 18.6.2019 9:18

Re: Než propukla

Ani Szánto ani Šmíd mně zas až tak nevadí, lidsky je mám docela rád (je to ovšem můj subjektivní názor, ovlivněný osobním kontaktem s Janem Šmídem), ale vidět východoasijský svět, velmi komplikovaný a dynamický, očima Barbory Šámalové, to je fakt síla. Servíruje nám již mnoho let jednostranné a tendenční zprávy. Raději okamžitě vypnout.

Č. Berka 18.6.2019 12:23

Re: Než propukla

přesně. Všichni milujeme svobodný Taiwan...a pak si přečteme:

President of World Uyghur Congress, Dalai Lama and Rebiya Kadeer were all denied entry to Taiwanhttps://www.taiwannews.com.tw/en/news/3721233