14.8.2022 | Svátek má Alan


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sombre 8.2.2008 22:42

..jako vždy

je mi vás líto všech..proč?..na to si zkuste odpovědět sami, ale když tak čtu vaše výplody, myslím, že to ještě dlouho nezvládnete.

NP 8.2.2008 22:40

Re: Klid pane ministře.

Takže jak jsem uvedl. Přítomnost. Přeji klidné spaní.

H.K. 8.2.2008 22:33

Re: Re: Re: ...jak rikava pan profesor, o penize jde vetsinou az v pevni rade...

Já s Vámi souhlasím a úpřímě Vám přeji dobré tělesné a duševní zdraví a spokojenost ve Švýcarsku. Zdá se mi, že nenávidíte V.K. a píšete o něm příliš přísně. Je to člověk z masa a kostí a není bez chyb. Podle mého názoru,  udělal pro řešení věcí veřejných v České republice, velký kus dobré práce. Já si jeho práce vážím.

VLADIMÍR 8.2.2008 22:01

Re: Re: Re: Re: Re: Vážený pane místopředsedo,

V této záležitosti nezáleží na původu rasy.

Magor Milda 8.2.2008 20:56

Re: Re: ...jak rikava pan profesor, o penize jde vetsinou az v pevni rade...

v tomhle státě prozatím není o co stát. Jako president bych musel chodit v tričku s lvíčkem, předvádět se a nakrucovat. Mně stačí ten jeden pravý doktorát, příjem mám sice jako důchodce zřetelně menší, než pan president, na moje nároky to však vyhovuje. Jsme s panem presidentem téměř stejný ročník, rusky jsem se za těch 14 let na českých školách naučil opravdu dobře, ani přízvuk by mně nezradil. Na rozdíl od Václava Klause však mluvím plynně a bez chyb německy, anglicky, rusky jsem už zmínil a polsky, pořídil jsem si tam manželku.  Píšu raději na pamětech z protektorátu a pozdější totality, ale to jenom, když mě něco opravdu důležitého napadne. Veřejnost vůbec nemiluji, spíš klidné pokoje, kde mohu něco studovat. Panu Václavovi Klausovi přeji také konečně klid na nějakou užitečnou činnost, doživotní prezidentování je český nešvar. I své chyby musí jednou řádně analyzovat, pak možná poradí svému nástupci, čeho by se měl vyvarovat.

H.K. 8.2.2008 20:35

Re: VK ma opravdu konsistentni pristupy typu flip flop.......

skodlivosti zemedelskych dotaci ........ co nejvice dotaci nahrabat. Neni divu, penize nesmrdi a zemedelci jsou tez volici a zemedelska lobby ma sve paky. Dotace do zemědělství jsou určovány v EU.Zatím mají naši zemědělci dotace 50% oproti starým členským zemím. To, že deformace deformují trh, stále platí, ale taky platí, že nemůžete konkurovat vbaz dotací tomu, kdo dotace dostává. To neurčuje Gandalovič.

. Celkem se da rici, ze ODS se snazi o upichnuti VK na hrad .....  maji hruzu, ze v pripade nezvoleni...To víte nebo jen tak špekulujete? 

H.K. 8.2.2008 20:25

Re: ...jak rikava pan profesor, o penize jde vetsinou az v pevni rade...

Může to být tak jak píšete, ale může to být jenom Vaše spekulace. Nepohybuji se v těchto kruzích a i do Prahy mám daleko. K závisti mám taky daleko.

H.K. 8.2.2008 20:20

Re: Re: Re: Re: Vážený pane místopředsedo,

Něco jiného je k popukání pro Němce a něco jiného pro Moravana. Možná  to čemu se směje Němec, nebylo pro mne nijak směšné. Něco napište, ať vím co je pro ně k zasmání.

VLADIMÍR 8.2.2008 19:38

Re: Re: Re: Vážený pane místopředsedo,

Doporučuji vám pozorně studovat odborný zahraniční tisk.

Joska 8.2.2008 19:28

Ha

další příslušník sekty.... navrhoval bych uzavřít se spolu s šamanem na odlehlém ranči a...

Karim 8.2.2008 19:03

VK jednal dle velmi dobreho ekonomickeho postulatu Ronalda Coase...

....ze jakakoliv alokace majetkovych prav je lepsi nez zadna (respektive statni vlastnictvi). 

Malinka chyba v provedeni privatizace byla, ze VK tento postulat aplikoval tak, ze "jakakoliv" znamenala hlavne privatizace ve prospech toho, kdo da vetsi sponzorsky prispevek.

Tento pristup mel 2 malinke vady - 1) priznivci ostatnich stran maji doposud pocit, ze byli pri schvalovani "privatizacnich projektu" a obdobnych kulisaren prehlizeni. 2) timto kriteriem se casto dostaly velke majetky do rukou lidi se suboptimalnimi podikatelskymi schopnostmi..... 

Karim 8.2.2008 18:55

VK ma opravdu konsistentni pristupy typu flip flop.......

.....hlasa akademicke (teoreticky zcela bezchybne) teorie o skodlivosti zemedelskych dotaci a po volbach se posadi do kresla Min Zem  stary pragmatik gandalovis, ktery se prirozene snazi co nejvice dotaci nahrabat. Neni divu, penize nesmrdi a zemedelci jsou tez volici a zemedelska lobby ma sve paky.....

Hlasa jak odjakziva bojoval proti komunismu a jak s byvalymi komunisty zatoci a k vydani knizky mu jde gratulovat kumpacka Dlouhy, Dyba, Holman, Sevcik, Kocarnik, Tlusty,  Triska atd atd, shodou okolnosti vse byvali komuniste.

Atd atd. Celkem se da rici, ze ODS se snazi o upichnuti VK na hrad z velmi racionelnich duvodu.  Vetsinou (krome kyvacu typu Tlusty atd)  maji hruzu, ze v pripade nezvoleni by se vratil do Snemovni a opet by je nesnesitelne sekyroval a buzeroval - coz mimochodem byla prava pricina drivejsiho rozkolu v ODS - mnohem vice nez rozdilne pohledy na financovani ODS.....  

Karim 8.2.2008 18:44

...jak rikava pan profesor, o penize jde vetsinou az v pevni rade...

....ale nejde jen o penize z platu. 

Socalne citici poslanci ODS dlouho postekavali na socany dosazeneho Romana v CEZu - z duvodu utiskovani prosteho lidu prilis vysokymi cenami elektriny.  Vyhrozovali noci dlouhych nozu v CEZu a tesioli se na obsazeni tucnych korytek v Duhove ulici.

 Roman jim vypalil rybnik. Daroval nezistne 100 mega na Soukrome Gymnasium Vaclava Kaluse a stekot rvounu z ODS okamzite prestal.  Je videt, ze presidentovani v CR neni "jenom o mesicnim platu". 

Ivana V. 8.2.2008 18:22

????

Pane Gandaloviči, máte toto zapotřebí?

Dana 8.2.2008 18:18

Re: Kdysi a teď

Přesně takhle mi připadal výlet p.Broučka po české vlasti... a kde kdo sedá na zadek..jenom kecy a kecy. Za oceán je to pár hod. letu tak vo co go ??

H.K. 8.2.2008 18:13

Re: Re: Vážený pane místopředsedo,

Buduje VK je pouze pro posměch Evropy. Co buduje V.K. pro posměch Evropy. Rád bych se taky zasmál.

k 8.2.2008 18:06

Budvar mu leze na mozek.

Privatizace Budvaru, privatizacece lesů, privatizeace katedrála, privatizace Hradu i s prezidentem.

VLADIMÍR 8.2.2008 18:01

Re: Vážený pane místopředsedo,

Buď nevíte, nebo vědět nechcete, vizi, tu měl V. Havel, což VK vždy odsuzoval.V Evropě se budovalo několik řádů i s fašisty u nás s komunisty, tak to nepleťte dohromady, to co buduje VK je pouze pro posměch Evropy.

H.K. 8.2.2008 16:19

Re: Jak dlouho si budeme ještě lhát?

Nemáme nyní peníze na (státní) důchody ani zdravotnictví, zkrátka stát je vycucán, zadlužen a nezbývá,  než všechno platit ze svých kapes. Kdo platí , podle Vás, zdravotní službu?

H.K. 8.2.2008 16:16

Re: Re: Vážený pane místopředsedo, kdo mívá vize, měl by se nechat vyšetřit

Každý měsíc o 400 tisíc korun. Pokud závidíte, tak jste měl kandidovat na prezidenta..

Klička 8.2.2008 16:07

Re: Re: Re: Re: Kam to spějeme?

Používám-li pojem "lid", nemám na mysli "dav". Dav se většinou projevuje na demonstracích a na ulici a je ovládán vášněmi, pudy a emocemi. Lid se projevuje v demokracii ve svobodných volbách, kdy těmito emocemi být ovládán nutně nemusí, poněvadž má většinou dost času si své rozhodování rozmyslet. Nedostatkem demokracie je, že to nemusí být vždy pravda. Bohužel však lepší systém není dosud znám, výjimku snad tvoří jen osvícenecká monarchie. A teď k radaru, když už jste jej zmínil. Jsem sice zastáncem všeobecného referenda, ovšem zde jsem poněkud na vážkách. Žádný člověk v tomto státě, vládu a parlament nevyjímaje, nemá dostatečné informace k tomu, aby mohl fundovaně rozhodnout. Ano, referendum by rozhodlo, možná dobře, možná špatně. Jak, to by ukázal až čas. Každopádně by však rozhodlo.Demokraticky. Každý demokrat by si důsledky svého rozhodnutí uvědomoval a neměl by se na co vymlouvat. Váš názor, že současní špinaví politici vzešli z nás, čistých občanů, je velký omyl. Vzešli ze špinavých občanů. Bohužel to čistí občané včas nezjistili a nebo jsme všichni špinaví. To není nic jiného než čistá logika.

Magor Milda 8.2.2008 16:04

Re: Vážený pane místopředsedo, kdo mívá vize, měl by se nechat vyšetřit

nežijeme v pohádce, nýbrž v tvrdé realitě. Vize našeho současného pana presidenta je také velmi reálná. Nebude-li zvolen, přijde každý měsíc o 400 tisíc korun a nebude si moci dovolit písárnu, kde se pro něj vyrábí 'vědecké' práce. S jeho lámanou němčinou i angličtinou je pro mnoho partnerů obtížným společníkem, zaplať Pámbu, alespoň rusky se naučil. Ve srovnání s jinými hlavami států cestuje stále méně a i návštěvy se k němu nechtějí hlásit, výjimka jsou všechny země bývalého ruského impéria. Samozřejmě, vystupuje vždy velmi korektně, to však na tuto funkci rozhodně nestačí.

jirka.s. 8.2.2008 15:47

Re: Klaus raus

Myslím, že je na čase, aby tě Jů a Hele nakopali do (Y) !

Jiří 8.2.2008 15:20

Re: Re: Re: Kam to spějeme?

Pane Klička Váš pojem přímé demokracie je idealistický.Fungovalo pouze v počátcích antiky a od té doby se vždy někdo postavil na bednu,něco slíbil a získal část davu.Když byly bedny dvě řešilo se to většinou válkou.A referendum je v podstatě velmi ošidné - vždy někdo určuje pravidla a nadhodí dobře formulované otázky.A jelikož "dav" má buď nedostatečné nebo marketingové vytvořené informace,výsledky bývají všelijaké.Projeďte si zpětně diskuzi k radaru.Tolik nesmyslů,protimluv a záměrných lží technického charakteru od téměř neznalých podstaty problému,Móda špinaví politici (soudci,policisté,zloději,podvodníci )bohužel vzešly odkud? .bohužel z řad nás čistých a spravedlivých občanů!

VLADIMÍR 8.2.2008 15:06

Že má Klaus poměrně špatnou minulost samozřejmě

handycap je, ovšem vy jste si tuto minulost pro zvolení na kandidátku musel předplatit Rv

Fišta 8.2.2008 14:47

Re: Re: Re: Klaus raus

Nevychovali. On už byl takový od mládí...

Chris Kelvin 8.2.2008 14:40

Re: Re: Klaus raus

Soudruha Paroubka si kdysi vychovali soudruzi z pražského Magistrátu.... modří soudruzi. Na to nezapomínejte.

Štváč 8.2.2008 14:15

Právě proto,

že ho známe a on se nezmění. Má špatný charakterní základ a servilní rádci to za 18 let dodělali. Sám si je náfuka pěstoval i když jimi v duchu opovrhuje a oni s ním.

Kecal. 8.2.2008 13:50

Re: Pane Gandaloviči, já vám vaše kamarády neberu, ale měl jsem o vás a vaší inteligenci lepší mínění...

Gero a ty nejseš spratek?

NP 8.2.2008 13:48

Klid pane ministře.

Nebude "minulost " ani" budoucnost."  Zůstane" přítomnost."