10.8.2020 | Svátek má Vavřinec


Diskuse k článku

POLITIKA: Mimoproudově o kandidátech do EP

Politická nálada v zemi před volbami do Evropského parlamentu je příznivá vyznavačům přesvědčení, že je nutná změna chování Evropské unie, zejména Evropské komise a bruselského administrativního aparátu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 22.5.2019 20:09

Bude Samková vysílat do boje proti EU své syny?

S tím, co píše pan Jemelík o panu Hermannovi výjimečně souhlasím. Zato oslava paní Samkové mi přijde jako nepovedený vtip. Volit ženu, která tam své odpůrce prokleje a bude vysílat do války své syny (i když žádné nemá) jako v případě vyhlášení války Turecku, je naprostý nerozum. Už tak jsme velké části Evropy k smíchu.

J. Kanioková 22.5.2019 18:39

Teď už jde jen o to NEDAT hlas eurohujerům !

J. Kanioková 22.5.2019 18:36

Timmermans, ... brrr

“Sjednocení Evropy s Afrikou je věcí našeho osudu”, říká kandidát na šéfa EU. Timmermans si myslí, že Evropa má odstranit bídu v Africe - https://www.narodninoviny.cz/sjednoceni-evropy-s-afrikou-je-veci-naseho-osudu-rika-kandidat-na-sefa-eu/?fbclid=IwAR2N62baFkO_nV2BYKZW98fIkGJxVsWxyz-7-AK3YDDmOIskuYbfhGpUU1c

J. Fridrich 22.5.2019 16:52

" Hodnotu kandidáta lze měřit různě, tedy i s přihlédnutím

" Hodnotu kandidáta lze měřit různě, tedy i s přihlédnutím k vlivu strany, která jej vyslala do boje." - Souhlas - hlavně že nás tam v Evropě bude zastupovat to komunistické děvče, co všemu rozumí, tak jako všichni rudoši. Je dobře vychovaná, její " světonázor " na vývoj ve světě nemá chybičku, ta nám nenechá ubližovat od těch západ'áků.. Její CV - Kateřina Konečná (* 20. ledna 1981 Nový Jičín) je česká politička.. Její rodiče jsou komunisté a ona sama přiznává, že od 90. let 20. století ovlivnili její politické smýšlení. Otec Kateřiny Konečné působil před rokem 1989 na postu tajemníka pro zemědělství na OV KSČ v Novém Jičíně.

No a Katka je předčasně zmoudřelé děvče, která se podivovalo, když při jedné diskuzi jí bylo oznámeno, že za vlády jejího táty bylo v naší prudce se rozvíjející socialistické společnosti NEDOSTATKOVÉ zboží - ona na to děla, že banány vždy měla..

L. Písařík 22.5.2019 12:30

Jemelíku, dobře spočítáno

Ti všichni vyjmenovaní jsou ČR platní, jak mrtvému zimník.

A. Reček 22.5.2019 12:16

Do Europarlamentu nevolíme strany, ale frakce stran!

Frakce je pro europoslance všechno. Pokud dám hlas lidovcům, či TOP 09 nebo STAN, tak volím EPP - evropské lidovce. Těm bude velet Bavorák Manfred Weber. Pokud volím ČSSD volím PES - evropské socialisty a těm velí Frans Timmermans. Vzor vidí v komunistické Číně a rozhodný odpůrce nynějších vlád v Polsku a Maďarsku. Dám hlas ANO, tak volím ALDE - evropské liberály. Těm dosud velel Guy Verhofstadt a ti tlačí na federalizaci a unifikaci EU s podnikatelsko oligarchisticko-korporativistickým cílem. Pokud dám hlas ODS, tak budu pro konzervativce a reformisty - ACRE. Kdo preferuje KSČM, pak volí EUL/NGL evropské komunisty jejichž ideálem je Venezuela. No a Piráti?? Jejich vizí je Evropa očipovaných klonů řízených centrální umělou inteligencí!

M. Valenta 22.5.2019 9:22

Autore,

na Davida se optejte v Bohnicích jeho bývalých kolegů a budete dost překvapen.

J. Poživil 22.5.2019 8:43

Re: Lehce odbočím.

Oprava, odkaz je moc dlouhý :(.

https://naoosp.cz/volby-do-evropskeho-parlamentu-2019/?fbclid=IwAR1FalVGfZ82CvJhXh5mFk_HemSMo78ueryw

DdJjOFosGB0TRHNEMHpeddg

J. Poživil 22.5.2019 8:30

Lehce odbočím.

Spousta kandidátů

slibuje, jak Česko tvrdě a nekompromisně ochrání, jak budou naši spojenci, jak budou hájit naše zájmy, jak budou EU reformovat... Tak se podívejme, jak kdo za posledních pět let hlasoval

https://naoosp.cz/volby-do-evropskeho-parlamentu-2019/?fbclid=IwAR1FalVGfZ82CvJhXh5mFk_HemSMo78uerywDdJjOFosGB0TRHNEMHpeddg