Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Miloš Zeman - fait accompli

Používám jeho výrok, pronesený v OSN ohledně okupace Krymu. Do češtiny se dá přeložit jako hotová věc. Na rozdíl od jeho prognostických schopností doufám, že i v tomto se mýlil. Stejně jako řada voličů v něm.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KA

K30r26e11i47d21l 57A46.

31. 1. 2023 6:50

Dobrý hanopis. A přesto byl Zeman lepší politik než Schwarzenberg. Stál o moc a draze za to platil, ale byl to asi poslední český prezident, který si nenechal svou politiku diktovat Bruselem ani vlivovými skupinami v pozadí.

(A Schwarzenberg se sám střelil do nohy, když prohlásil, že Beneš by dnes stál před haagským tribunálem. Taky lež.)

0 0
možnosti
ZL

Tehdy možná ano. Dnes by jen dostal Ban na Twitteru a spol.

To snad raději ten soud, tam člověka nechají mluvit dokonce že zákona.

0 0
možnosti
Foto

Pěkně shrnuto, zvlášt souhlasím s tím, že levici si vybral, když Klaus založil ODS a on s ním nechtěl soupeřit v jedné straně.

Už v tom článku v Téčku kecal a přeháněl ( např. vzdělání v Bhutánu) - někde ho mám, musím ho najít a kouknout do něj

Ty roky se Z. na Hradě jsou výpovědí spíš o našich lidech, čím se nechají podvést a neschopnosti a odvaze politiků s tím/ním něco dělat. Fiala budiž jako poslední, čerstvý případ při nejmenování ministra živ. prsotředí.

0 0
možnosti
JM

M. Zemanovi bylo tehdy zřejmě dovoleno vypustit do volného prostoru sondážní balónek s barvitým obsahem. Jeho kariéra je lemována mnoha obraty, veletoči, překvapeními, projevy jeho pitomosti i určitého druhu vzdělanosti. Na studium jeho díla či odkazu bude pravděpodobně promarněno mnoho zbytečné energie, která by měla být vynaložena na bohulibější účely. Toť laikova připomínka k M. Z.

0 0
možnosti
JJ

Motivace k sepsání tohoto... (čeho vlastně?) mi nějak uniká. Že by jí byla jen potřeba doktora Vodvářky podělit se s národem o to, jak se těší na „orgasmus“, který 9. 3. 2023 konečně zažije?

0 0
možnosti
TK

"Zítra se bude tančit všude", tedy přesně po letošním "MDŽ". Uvidíme, říkám jako neprognostik.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz