28.1.2020 | Svátek má Otýlie


Diskuse k článku

POLITIKA: Milion chvilek je na Babiše krátký!

Z připomínky listopadu devanáct set osmdesát devět se stalo žel víceméně klišé. Líbivá vábnička – něco jako králíček Azurit. (Vy)užívaný nejvíce k sentimentálním společenským obřadům či stvrzování stávajících (ne)pořádků a veřejných pozic.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hanzlík 17.11.2019 18:59

Snaha za každou cenu odstavit premiéra Babiše, kterému jsou i po zastavení řízení ohledně známé kauzy z minulosti nadále přisuzovány aktivní vazby na jeho firmu Agrofert přesto, že právně není v jeho osobní správě. Je nad schopnosti těchto kruhů vidět, že výsledný politický profil současného premiéra je formován „nucenou“ spoluprací ANO se sociálními demokraty při formování vlády a tak s podporou komunistů „drancovat“ státní rozpočet.

Stačilo jen odložit hořkost z volební porážky a jít s hnutím ANO do vlády a korigovat jeho program. Například ODS na to měla (a nejen ona). To by ovšem nesměla propadnout mravnímu rozhořčení nad „osobou trestně stíhanou“ a sbírat bezcenné body. Andrej Babiš je zjevně osobou politicky neideologickou, což v dnešní době, kterou ovládá militantní aktivismus, by mohlo být při jiné politické kombinaci výhodné.