24.1.2020 | Svátek má Milena


Diskuse k článku

POLITIKA: Milion chvilek je na Babiše krátký!

Z připomínky listopadu devanáct set osmdesát devět se stalo žel víceméně klišé. Líbivá vábnička – něco jako králíček Azurit. (Vy)užívaný nejvíce k sentimentálním společenským obřadům či stvrzování stávajících (ne)pořádků a veřejných pozic.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Polanský 17.11.2019 9:13

Letná to je jenom odmítání kohosi, nic pozitivního. Jak známo, tohle je velice jednoduché. Připomíná mi to Paroubka, shodil vládu a pak nevěděl, co vlastně chce. Spíš mám pocit, že Letná by chtěla demokracii bez voleb, a aby o tom, kdo bude vládnout, rozhodovala ona. A když už volby, tak je povolen jenom jeden výsledek, ten její. Ovšem měla by nám jasně sdělit, kdo jsou její vyvolení, ti praví.

Š. Hašek 17.11.2019 14:42

Minář je gaunerské malé děcko, lidsky docela vyčůraná s-ině, ...... problémem je, že má finance od gaunerů prvotřídních. Chytrých. Šachistů. I z ciziny. A pokud nemá prachy, má k sobě klaku rodičů, kteří vezmou šestiletého na Letnou a nikoliv do lesa/k babičce/pečení buřtů/do muzea/na kolo, ......

Viz Lenin. Viz Hitler.

Včera 21 minut referovala Goebbelstelevize kterak má uvažovat řádný občan štrasbruseleprostoru. Spíš tedy jen Kalousek, Rakušan, Halík prostoru.