22.11.2019 | Svátek má Cecílie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
4.2.2007 10:36

Re: Re: Melčák-bojovník za demokracii?

 Astone Menší, parlamentní volby dopadly pro socialisty řekl bych velmi DOBŘE po čtyřletém vládnutí a čtyřleté TRUCKLAUSOVĚ OPOSMLOUVĚ......ODS MUSELA vyhrát snad ani kdyby NECHTĚLA.....

4.2.2007 11:21

Malý Astone

Přesné a výstižné! Podepisuji beze zbytku.  R^

4.2.2007 14:29

Re: Malý Astone - přesně!

Jenže řadoví členové své vedení nemají šanci odvolat, jde i jim o korýtka, byť méně naplněná.

4.2.2007 22:23

Re: Re: Ustrašení bojovníci se navzájem hecují, Paroubek je straší i ve snu!

4.2.2007 8:45

Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Vzal do vlády Kuchtovou, placenou dříve  Rakušany, slíbil zastavit výstavbu nových jaderných elektráren, které budeme potřebovat, což bych hodnotil skoro jako velezradu,

Za cenu vydírání, nebo podplacení dvou poslanců ČSSD.

Zřejmě Pohankovi, který je pravdšěpodobně v něčem namočen, a po kterém proto Paroubek chtěl, aby vypadl ze sněmovny, slíbili beztrestnost.

S Melčákem to asi bylo podobné...

Za tuhle cenu máme premiéra, který novinářům rozkopává auta, a v poslanecké sněmovně ukazuje  vtipné gesta.......

4.2.2007 9:26

Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Ať si chvilku vládnou, jen škoda, že letos mají Sobotkův rozpočet, takže lidí nepochopí, co to jsou reformy jako na Slovensku. Většina modrých tady nikdy nepochopila, že deficitní financování je prorůstové a bylo zdrojem nemalých příjmů právě podnikatelů. A vládní podpora zahraničních investic, která je ODS trnem v oku, z nás udělala jednu z nejrychleji se rozvíjejících ekonomik světa. Škoda že reformy ODS nemohly být ihned zavedeny, některým lidem by se rozsvítilo v hlavě.

4.2.2007 10:06

Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

nikdy jsem to tu nikomu nenapsal, ale teď musím: člověče vy jste mimo! nebo napište kterých podnikatelů.

4.2.2007 10:16

Re: Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Třeba těch, co půjčují peníze na státní dluhy.

4.2.2007 10:57

Re: Re: Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Co jim je Paroubek nezaplatí? Přece říkal, že státní dluhy se neplatí! Nebo jsem špatně slyšel? Tak oni na tom vydělali, půjčili na státní dluhy a nedostanou je zpět! nějak si to u těch soc.dem ujasněte, jak to je! Vydělali, nebo nevydělali?

Paroubek potřebuje takové voliče, kteří nemají jasno, aby jim vykládal každou chvíli něco jiného a oni tím byli nadšeni!

4.2.2007 11:10

Re: Re: Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

to je blud. podnikatelé nepůjčují. ti podnikají a když mají volné peníze, tak je investují. úrok, navíc dlouhodobý, kolem 5ti procent je pro podnikatele nezajímavý, neměli by pak s čím podnikat. podnikatelé naopak mají většinou sami úvěr. a paroubek tvrdí, že dluhy se neplatí - to je podle mne velezrada, neboť kdo půjčí takovému státu, jehož premiér toto prohlásí?

4.2.2007 11:00

Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Totéž jako jeník. Musíte si to nějak srovnat:

...po kterém proto Paroubek chtěl, aby vypadl ze sněmovny....

Proto za nim posílal emisary, aby se vrátil a každou chvíli v TV vyhlašoval, že Pohanka se vrátí zpět do klubu v PS.

Proboha, proč vy socani tvrdíte každý a každou chvíli něco jiného?

4.2.2007 12:42

Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

A maželce, která mu byla vždy oporou zahne s první rozhoďnožkou a navíc jí udělá dítě. Charakter každým coulem.

4.2.2007 15:51

Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

Závidíte, co?

4.2.2007 22:22

Re: Re: Za každou cenu se dostal k moci Topolánek

hm, promluvila dáma....  vybraný slovník každým coulem !

4.2.2007 7:48

Puchejřův vztek

na Melčáka postupně gradoval s jeho poznáváním, že se nedostane ani do křesla předsedy sněmovny. Teprve v tom momentě mu došlo, co všechno mu Melčák s Pohankou pomohli zavařit. (Nemohu napsat zavařili, protože Puchejř si nejvíc zavařl sám). Odstavení od koryta, to je to co s hladovým prasetem cloumá nejvíc.

4.2.2007 9:30

Re: Puchejřův vztek

Vy si myslíte, že to socdem opravdu nějak vadilo ? Dobře vědí, že si tak aspoň mohli zachovat tvář a hanbu svalit na zrádce. Jediné co potřebují je špatná vláda a ta dnešní tomu zcela odpovídá. I když já bych toleroval i tu minulou, aspoň by ji mohli podrážet i v tom osvědčení lidovci.

4.2.2007 0:54

Copak Reiniš ...

Autor má velikou starost o dění v ČSSD, zvláště se trápí tím, co dělá její předseda Jiří Paroubek. Je jen škoda, že ho neirituje vulgární chování předsedy ODS a předsedy vlády Topolánka, který je ostudou ČR a odstrašujícím příkladem pro českou mládež.

4.2.2007 1:11

Re: Copak Reiniš ...Vráně vráně oči nevyklove.

4.2.2007 14:48

Re: Copak Reiniš ...

A uteče od rodiny, začne si s poslankyní - jakoby nevěděl že "co je v domě, není pro mne", a svými výrazy a gesty se chová jako primitiv...

3.2.2007 23:51

Melčák -bojovník za demokracii?

To už je snad případ pro Borata.Bývalý člen KSČ bojuje proti demokratickému centralismu a ještě ze sebe dělá hrdinu.Poslanec, ze kterého dosud v parlamentu padaly jen pitomosti, teď myslí na voliče. Ale ,co je kouzelnější, tato veskrze komická postava ve skutečnosti zesměšňuje Paroubka, který z vyloučení jednoho senilního pána dělá největší úkol dneška. Jsou k smíchu oba.Bohužel sedí v parlamentu a to už tak k smíchu není.;-D:-(

4.2.2007 0:17

Re: Melčák -bojovník za demokracii?

Dobře vystiženo. Časem zjistíte, že takto už politika funguje dlouhá staletí ......

4.2.2007 0:26

Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Obávám se, že nevyzpytatelný duševní stav Melčáka je pohromou celého parlamentu pro levici i pravici. A to je asi podstatnější hrozba, než nějaké jeho tahanice s Paroubek, který jediný má šanci ji zasáhnout, i když to nebude třeba vypadat elegantně . Co se týče Pohanky, projevil se jako neschopný organizátor (ředitel nemocnice)  s pochybnými kontakty a na rozdíl od Melčáka se uchýlil do ústraní, aby se jeho záležitosti veřejně neprobíraly.  Zdá se, že teprve následující generace srovná absurdní reminiscence minulosti, že  nejzarytějším bojovníkem proti komunismu je nyní senátor za Stranu zelených- bývalý komunista s podivnými vztahy k sovětské rozvědce.

4.2.2007 0:30

Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Obávám se, že největší hrozbou je Paroubkova neschopnost kompromisu. Asi vám to bude trvat déle, ale snad to časem zjistíte také. V jeho charakteristice se Melčák docela dobře trefil. I jako pro mne sakra nepřitažlivý levičák.

4.2.2007 0:31

Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Neobolševické prase Štětina za tu komisi, kterou vede proti komoušům má příplatek 25 000 Kč.Tato komise nic nevyřešila a my ty hovada živíme.

4.2.2007 0:36

Re: Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Jak je to s tím členstvím Štětiny v KSČ? Tohle, přiznám se ,nevím.:-)

4.2.2007 1:09

Re: Re: Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

jerry, Štětina své členství uváděl v životopisu na strance www.jaromirstetina.cz. Posléze to vypustil a zmínka tam zůstala v díle Ráno, které bylo snad publikováno. Píše: " Vstoupil jsem do KSČ v roce 1968. Byl to u mě projev snahy mladýho člověka na něčem se podílet. Tenkrát těch možností moc nebylo, žádné kluby, žádné nezávislé noviny. Nic takového jako dnes. A když člověk byl mladej a blbej a nadšenej a chtěl něco dělat, jediný prostor, kde se skutečně něco odehrávalo, kde člověk mohl na něco působit, byla strana nebo svaz mládeže – což nebylo nic jiného, než mladá partaj. Ani tak nezáleží na tom, jestli člověk v partaji byl, nebo ne, ale jak se projevil, když se lámal chleba. Nestydím se za to, že jsem byl v té době členem KSČ, moje pohnutky byly čestné a vyplývaly z prostého altruismu".  Vstoupit do KSČ ovšem znamenalo, že adept obykle musel projít  dvouletou kandidátskou lhůtou,  v níž prokázal svoji aktivitu a loajalitu. KSČ se vyhlašovala v době Štětinoava mládí za výběrovou organizaci, nešlo tam oficiálně vstoupit ze dne na den. Štětina pocházel z typicky papalášské nomenklaturní rodiny (otec kariérní diplomat v Číně- žádná nula) , vystudoval dvě vysoké školy. O svém členství v KSČ napsal také kdysi i v Lidových novinách. Śtětinovy cesty po zakázaných oblastech SSSR automaticky navozují otázku, v jakém vztahu byl s KGB. Jeho elán i zkušenosti jsou docela pozoruhodné, ale jen obtížně lze jeho politickým vývodům důvěřovat.

4.2.2007 1:12

Re: Re: Re: Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Životopis"Pocházím z rodiny řekněme buržoazně-komunistické, píše Jaromír Štětina

4.2.2007 9:18

Re: Re: Re: Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

To je typické pro největší antikomunisty: otec předseda svazu komunistických spisovatelů - Jan Ruml, otec první tajemník KSČ - Vladimír Mlynář. Prostě některé rodiny se drží u moci za jakéhokoliv režimu a nesmíte jim věřit ani slovo.

4.2.2007 0:56

Re: Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

R^!

4.2.2007 9:08

Re: Re: Bývalý komunista senátor Štětina bojuje za zákaz komunistů !

Pan Melčák a pan Pohanka jsou praví sociální demokraté, protože znemožnili Paroubkovi vládnout s komunisty. Bude pro mě čest jim stisknout ruku. Všichni ostatní sociální demokrati jsou přeběhlíci a křiváci.