13.12.2019 | Svátek má LucieDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Mě jenom bolí nožičkaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 67, poslední: 25.8.2013 20:44, přehled diskusí

Milenky TGM:
Autor: P. Vavruch Datum: 25.8.2013 13:39

Jednou z milenek, patrně jen krátce, byla švagrová mé tety Fmarja Věrná (též Božena Fmarja Věrná, Božena Fmarja Ha de Věrnyj; BF Maria Terezia Ha de Věrnyj). Dostala od něho pár tisíc na živobytí, ale koupila si za to kožich, což se jí v rodině mělo za zlé.

Re: Milenky TGM:
Autor: V. Vlk Datum: 25.8.2013 15:32

Pane, Vám už asi kape na karbid. Vy si přestavujete TM jako strejdu z vedlejší vesnice.

Re: Milenky TGM:
Autor: P. Vavruch Datum: 25.8.2013 20:44

Zatim snad nekape a Masaryka si bohuzel nedovedu dost dobre predstavit. Ale z vesnice byl. Kdybyste se o Fmarje neco dozvedel, napiste mi to prosim na petr_vavruch@klikni.cz

Toto by porazilo i většího vola::
Autor: J. Slanina Datum: 25.8.2013 10:35

http://i-press.cz/wp-content/uploads/2013/08/zprava_zeman.jpg

Zdroj: http://i-press.cz/vlada-zverejni-zemanuv-jidelnicek/

Re: Toto by porazilo i většího vola::
Autor: S. Netzer Datum: 25.8.2013 10:50

To je teda síla. A hned ke snídani fr´tana. Fuj tajbl.

Re: Toto by porazilo i většího vola::
Autor: V. Vlk Datum: 25.8.2013 15:35

Pane Slanina, to je web,kde píší neuvěřitelné kraviny JAKO SATIRU.  A vy te berete vážně. No Frau Neztler , u té se jeden ničemu nediví,že věří každé hlouposti a papouškuje je dál, ale vy byste měl trochu přemýšlet.

Re: Toto by porazilo i většího vola::
Autor: S. Netzer Datum: 25.8.2013 16:28

Komolení jmen je u Vás bolševiků zvykem.

Předpokládám, že o knížeti píšete taky jako o Schwanzenbergovi.

Re: Toto by porazilo i většího vola::
Autor: S. Netzer Datum: 25.8.2013 16:30

Jinak zní vokativ (pátým pádem oslovujeme, voláme) v češtině "pane SlaninO".

pane Vlku:
Autor: M. Šejna Datum: 25.8.2013 10:08

to je opravdu zajímavé, jak se intenzivně věnujete zdravotnímu stavu současného prezidenta. Co Vás to tak náhle chytlo? V dobách prezidentování V.Havla jste se nestaral o jeho půlku plíce, nebo děravé střevo. Ani u V.Klause jste nebádal, proč mu museli provést operaci zraku či operaci nohy, po které ho mimochodem také vezli autem na Sněžku, jako nedávno Zemana.

Teď najednou studujete Zemanovy diagnozy a dalo by se říci, že mu ty jeho nemoci snad i přejete. Pane Vlku, řiká se "přej a bude ti přáno". Zdá se, že Vám přáno nebude.

Co mají všichni:
Autor: P. Boublíková Datum: 25.8.2013 6:55

s těma blondýnama? :-)

Pro pořádek musím napsat toto: ačkoliv pan prezident Havel patřil k mým oblíbencům, kdežto Zemana nemusím, nevidím důvod, proč by měla být vynechána vzpomínka na Havlovy blondýnky. S paní Dagmar měl známost již za života paní Olgy a také bychom neměli zapomínat na poněkud obstarožní blondýnu Obermaierovou (snad jsem její jméno napsala správně).

Co se týče Zemana, je fakt, že sosá nad rozumnou míru a pravdu dí kníže když říká, že Zemanovi chlast změnil povahu (říká se tomu vychlastat si mozek). Ovšem na druhou stranu, Zeman má diabetickou neuropatii s postižením dolních končetin, což je onemocnění nejen velmi nepříjemné (komplikující chůzi), ale také velmi bolestivé (v noci, v klidu, trpí nemocní nesnesitelnými pálivými bolestmi nohou).

Před prohlídkou korunovačních klenotů navštívil ruskou ambasádu, kde se zajisté hojně popíjelo, ale trénovaný alkoholik dost vydrží a tím pádem opravdu nelze říct, zda se posléze potácel v důsledku pití nebo v důsledku neuropatie. Nakonec i pokud by náhodou měl horečnaté onemocnění, pak po sejict 70ti točitých schodů se mu mohla motat hlava. Mně by se teda motala i bez horečky (každý je jinak disponován zvládat situace, které vyžadují dobrou funkci rovnovážného ústrojí - napříkladkdo trpí závratěmi, tomu dělají problém i točité schody).

Ať už to bylo jakkoliv, zapiště si pane Vlku za uši: platí presumpce neviny a Zeman před odemykáním klenotů do trubičky nedejchal. A hlavně, pošklebovat se vážně nemocnému člověku (teď už přece vímě, že Zeman má rozvinutou cukrovku se sekundárními komplikacemi) je sprosťárna na entou. Zeman je hovado, ale ironizovat diabetika s neuropatií, že ho "bolí nožička" , je zhovadilosti vrchol. Nepřeju nikomu nic zlého, ale.... některé zkušenosti jsou nepřenostitelné a tak třeba někdy poznáte na vlastním těle, jak taková neuropatická nožička bolí. Tak hnusný článek už jsem na Psu dlouho nečetla....

Re: Co mají všichni:
Autor: P. Boublíková Datum: 25.8.2013 7:03

Po přečtení diskuse bych ještě připomněla, že byl zveřejněn údaj o Zemanově glykémii, hodnota 11 mmol/l znamená každopádně nekompenzovaný diabetes.

Jedině že by si celou tu historku o cukrovce a o glykémii 11 mmol/l lékaři vymysleli, pak by bylo možné spekulovat o podagře (dně) atd., ale tak daleko moje paranoia nesahá...

Re: Co mají všichni:
Autor: J. Slanina Datum: 25.8.2013 9:20

No já nevím, pí Boublíková. Když ono se to s diagnózami těch VIP má poněkud jinak než s těmi našimi. Například syfilitik gotwald chcípnul prý údajně na urémii. V jeho případě to dokonce působilo věrohodně, neboť ledviny musel mít na dranc.

Re: Co mají všichni:
Autor: P. Boublíková Datum: 25.8.2013 9:40

V tom případě předpokládáte, že lékařské konzilium zámerně klame veřejnost.

Zemanově cukrovce nasvědčuje i operace palce (nekrotická ložiska v důsledku "diabetické nohy"), ale hádat se nebudu. Časem tak jak tak uvidíme.

Re: Co mají všichni:
Autor: J. Slanina Datum: 25.8.2013 10:17

Ano, předpokládám.

Re: Co mají všichni:
Autor: J. Kombercová Datum: 25.8.2013 11:08

Když si KS před volbou nechal udělat lékařskou prohlídku, pošklebovali se mu mnozí. No, i pan Zeman si měl udělat prohlídku před a ne až po volbě... takže teď se mu zase pošklebují jiní. Tak už to chodí, půl na půl. Banik!!! :))

paní Kombercová:
Autor: M. Šejna Datum: 25.8.2013 11:50

mohla byste sem hodit nějaký odkaz na ty, co se Schwarzenbergovi pošklebovali za lekářskou prohlídku?

Re: paní Kombercová:
Autor: J. Kombercová Datum: 25.8.2013 12:16

"Pane Šejno, já chodím spíš pod úvodník pana Neffa a mluvím o kolektivu ze zdejšího Psa jako takového... ano, našli se, odkaz Vám nedám, neschovávám, nearchivuji pro případ použití, jen si pamatuji, ale jména Vám neřeknu.

Re: paní Kombercová:
Autor: P. Boublíková Datum: 25.8.2013 12:28

Přiznám se bez mučení, že jsem byla mezi těmi, kdo se knížeti pošklebovali. Ale ne za lékařskou prohlídku, ale za to, že se po ní prohlásil (nebo byl prohlášen) za zdravého, přestože má (tuším pětinásobný) bypass. To je přece voprsklost! :-) Plus k tomu ta jeho narkolepsie - to také není normální.

Druhá věc je, že Zeman měl svou cukrovku s komplikacemi na rovinu vybalit, i bez prohlídky. Diabetická neuropatie nevzniká ze dne na den (totéž platí o alkoholismu), Zeman je nemocný už dlouho (min. několik let).

No, jsou to šašci voba a jsem ráda, že jsem volila Franze, i když se prézou nestal :-)

Re: Co mají všichni:
Autor: S. Netzer Datum: 25.8.2013 10:53

Syfilitik Gottwald pošel na rupturu aorty. Aneurysma syfilitického původu.

Re: Co mají všichni:
Autor: J. Slanina Datum: 25.8.2013 12:35

Vždyť píši, ÚDAJNĚ.

Re: Co mají všichni:
Autor: V. Kusý Datum: 25.8.2013 14:33

Ta paní byla Irena Obermannová, spisovatelka a tuším že i zpívá ve "Spiritual Quintetu". Ale bez záruky.

Re: Co mají všichni:
Autor: P. Boublíková Datum: 25.8.2013 15:08

Dík za opravu, takto se opravdu netaktní blonďatá spisovatelka jmenuje.

Ve Spiritál kvintetu zpívá Irena Budweiserová, tuto skupinu jsem slyšela naživo naposled ještě s Karlem Zichem, těsně před jeho tragickým úmrtím. Paní Budweiserová byla tenkrát super kočka, ale zrzavá :-)

Re: Co mají všichni:
Autor: J. Kombercová Datum: 25.8.2013 16:40

...jo, zrzka - a ten hlas!  :)

To paní Hájková a pan Křivan:
Autor: P. Brodský Datum: 24.8.2013 12:01

No co co? Vy hájíte multikulturního satana Havla? Že vy jste se dali do služeb intošů z Bilderbergu!Nebo dokonce svobodných zednářů.Takovou zradu bych od Vás nikdy nečekal.

Re: To paní Hájková a pan Křivan:
Autor: V. Hajková Datum: 24.8.2013 12:56

Vy  už  jste  dávno  zralý  na  psychiatra-   Ale  nezoufejte-   už  to  nějak  doklepete  :-)))))))))))

Re: To paní Hájková a pan Křivan:
Autor: P. Běhounek Datum: 25.8.2013 15:28

petr je šprýmař, berte to jako nadsázku

Re: Pane Brodský, voni sou hlava !:
Autor: L. Křivan Datum: 24.8.2013 13:02

Jak na to přišli ? To víte, časy jsou zlý, a člověk si musí přivydělat. Tak jsem se dal do služeb. Dlouho jsem vybíral, kdo zaplatí víc, nakonec to vyhráli zednáři.  To víte, čtyřista táců měsíčně není k zahození. Jen za pár komentářů.  Není to sice to, co vydělává Špidla, ale za to nemusím cestovat do Bruselu.

ty zemaniny:
Autor: M. Košťál Datum: 24.8.2013 10:30

jsou pěkný. taky by mohl být zemanětín zemanová paka nebo zemanovodvorská

Re: ty zemaniny:
Autor: J. Vyhnalík Datum: 24.8.2013 12:38

Nesmysl Miloš nám vysvětlil, že zemané jsou nižší šlechta. Správně by to mělo být Miloš z Eman.

Napsal jste to dobře, autore. Jen jste tak:
Autor: J. Urban Datum: 24.8.2013 9:38

nějak pozapomněl na příčinu toho, proč se u českého lidu takovéto kreatury "chytají". Znechucení zlodějnami, odcizení "elit", proletarizace střední vrstvy - mám pokračovat? Elend prostě jen plodí další elend. Leden 1933 v Německu (a vše co následovalo) nebyl vůbec bleskem z čistého nebe.