17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
VIKTOR 26.2.2007 0:03

Máme dobrého prezidenta

Děkuji za článek, plně s ním souhlasím.Pro některé lidi je zřejmě nestravitelná postava Václava Klause. Je to nadprůměrně inteligentní, neobyčejně pracovitý a fyzicky i psychicky mimořádně disponovaný státník, který v mnoha ohledech nemá u nás konkurenci.Je snad nejintegrovanější postavou naší politiky, se svými přednostmi i nedostatky.. Jedním z jeho politických nedostatků  je neschopnost lidem lichotit. To méně velkorysí lidé neodpouštějí.. Je to člověk s vizí, která je koncizní a dosti jasná. Pro náš stát  je štěstí, že máme takového prezidenta a je jen dobře, že si to většina lidí uvědomuje.

mik 26.2.2007 0:04

Re: Máme dobrého prezidenta

Soudruhu, o jakou funkci se ucházíš :-D:-D:-D

RvRvRv

Paul Sender 27.2.2007 11:23

Re: Re: Máme dobrého prezidenta

Nadstranický prezident - ekonom - profesor -, hned po volbách prohlásil, že 100 pravicových hlasů  má větší váhu, než 100 hlasů levicových a zároveń nějak opoměl zdůraznit, že zelení jsou svou podstatou strana levicová !   Ještě se musíme mnoho učit, abychom pochopili jeho genialitu.

American 27.2.2007 6:21

Re: Máme dobrého prezidenta

Je to kriminalnik. Zproneveril narodni majetek vytvareny po stalete generace. Zhasil svetlo pri privatizaci a jeho blizni, jako Zelezny, Krejcir, a jim podobni kradli a kradli. Myslel si, ze je ekonomicky guru a zatim je to nedoucenec. Jak mohl ziskat titul Profesor, kdyz vykonaval funkci ministra financi? Mel na to cas? Je to podfukar a lide mu to basti.

VIKTOR 28.2.2007 19:35

Re: Re: Máme dobrého prezidenta

Ano, přesně podle úsloví:  podle sebe soudím tebe. Ono se snadno zapomíná, že Václav Klaus neměl nikdy politickou převahu a že byl v mnohém přečasto přehlasován. Jeho námitky a varování byly smeteny se stolu, ale když pak se ukázalo, že měl pravdu, tak neúspěch byl házen na jeho hlavu, protože byl přece v čele!  Že některým věcem prostě nemohl zabránit, to nikoho nezajímá. Hlavně že je tu hromosvod!!  Nicméně Václav Klaus je opravdu dobrým prezidentem.Nemůžeme mít lepšího.

Joska 27.2.2007 23:00

Re: Máme dobrého prezidenta

Hele Viktore, Vietnamci na tržištích jsou také nesmírně pracovití, inteligentní, fyzicky a psychicky disponovaní. Jen trochu podváděj, no.. Jo a   takovej Berdychův gang, to taky asi nebyli žádní blbci... To Ti píšu proto, aby si poněkud změnil svá hodnotící kriteria!!!