12.8.2022 | Svátek má Klára


Diskuse k článku

POLITIKA: Lipavský u Zemana neprošel

Prezident Miloš Zeman oznámil důvody nejmenování Jana Lipavského ministrem zahraničních věcí České republiky a designovaný premiér Petr Fiala se chce obrátit na Ústavní soud s kompetenční žalobou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nevrkla 13.12.2021 8:00

Obávám se, že Lipavsky a jeho nominanti mají na to, aby zájmy našeho státu a jeho suverenitu výrazně poškodili. Taková kolaborantská čeládka.

Š. Hašek 13.12.2021 9:40

V tajných volbách jejich otcové a matky opakovaně zvolili Hitlera. Zradili ČSR. Chtěli do Říše Nadnároda Německého.

Jejich problémem, že "zvolili" Norimberské zákony, holokaust, Stalingrad, Lidice, Heydricha, vraždění v celé Evropě a svoje padlé syny. Syny padlé za zájmy Henleina a knihkupce Franka.

Svých sousedů, přes plot, se štítili. Výsledky války jim umožnili, aby tedy měli bezvadnou domovinu. Co se čílí? Jejich majetek se stal částečnou náhradou za jimi umožněné krádeže majetku ČSR Německou Říší. Co se rozčilují?

Lipavský je gauner, nevzdělanec, modernista, kolaborant. Pekarová ho asi zbožňuje. Rovněž mi z toho plyne, že Fiala je loutkou. Loutkou té party kolem něho. A loutkou brusele.

Opakovaně potkávám Němce, tak kolem čtyřiceti, kteří se mi snaží tvrdit, že válku a zlo zavinil Beneš.

J. Nevrkla 13.12.2021 9:46

Beneš po válce varoval, že Němci a jejich kolaboranti zase začnou měnit výklad dějin, aby se sem znovu dostali. Tento jeho citát byl i na ceduli pod Benešovou bustou v jednom krumlovském hotelu. Němci se nad tím pohoršovali. Busta s citátem byla před pár lety z hotelu odstraněna, je na zahradě firmy Kooinoor v Budějovicích, veřejností neviděna.

V. Kain 13.12.2021 11:12

A budou to zase němci(po kolikáté už)kteří budou pro Evropu jako morová rána.

L. Netolická 13.12.2021 13:35

Aha, pan Lipavský je překážka, aby nás přijaly do své sféry vlivu Rusko a Čína a to vás a nejenom vás zde nadzvedává. Vy přeci chcete žít v nesvobodě, vazalství a chudobě a p. Lipavský vám to kazí.

J. Nevrkla 13.12.2021 14:06

Podléhate nějakým směšným fobiim, mně by vyhovovalo, kdybychom nebyli zvnějšku ovládáni, a to se děje ve stále větší míře, ovšem nikoliv z východu.