6.4.2020 | Svátek má VendulaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Ladislav Jakl, nový člen RRTVŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 28, poslední: 2.4. 2019 22:18, přehled diskusí

To je ale blábol...:
Autor: J. Vavruška 637 Datum: 2.4.2019 21:21

Jaké "antisystémové strany"? Každá z těchto stran měla jasnou roli v našem existujícím systému, každá plnila nějaké konkrétní zadání. KSČM: "podržet" státní převrat uskutečněný v roce 1989, neutralizovat potenciální opozici proti novým pořádkům a neveřejně spolupracovat se "systémovými" stranami na neměnné politice uplynulých 30 let: stát se kolonií EU, odvádět ročně několik desítek miliard zisku koloniálnímu panstvu a podpořit systematické zadlužování ČR do zahraničí. Moravané: pokus rozdělit a polarizovat český národ do dvou až tří částí v konfrontaci, která by usnadnila rozklad ČR a začlenění těchto dvou až tří částí jako nových spolkových zemí do SRN. Pan Hermann jako předseda či snad výkonný ředitel pražské pobočky Landsmannschaftu má jistě v knihovně či v trezoru kopie potřebných dokumentů. A takhle bychom mohli pokračovat dál a dál.

Skvělé!:
Autor: V. Pokorný Datum: 2.4.2019 20:53

Totiž to, že snad pan Jakl v té Radě zasedne a dá těm chcípáčkům dosavadním radním, což je podle mého partička vyžírků, pokouřit. Tato sebranka to potřebuje.

Je to divné. :
Autor: K. Janyška Datum: 2.4.2019 17:55

Něco se děje... Dzp.

Jakl není kulturní člově:
Autor: J. Pospíšil Datum: 2.4.2019 16:18

Re: Jakl není kulturní člově:
Autor: Č. Berka Datum: 2.4.2019 16:22

https://www.lidovky.cz/domov/bigbit-neni-umeni-mini-byvaly-ministr-kultury-jandak.A100128_174050_ln_domov_mk

Si zanotujte s Jandákem :-D

Re: Jakl není kulturní člově:
Autor: J. Farda Datum: 2.4.2019 18:50

Nesouhlasím s Vámi, naopak je, a dokonce i odborník na páchnoucí cyklisty. Pro RRTV je/bude nepopiratelným přínosem ... :-)))

Sledoval jsem trochu p. Jakla tady, na NP:
Autor: Č. Berka Datum: 2.4.2019 15:38

a přišel mi trochu bizarní.Také "pravice" a rockerství mi nejdou moc dohromady- ale ČR má tohle specifikum... Poslouchám Radio1 a teď i Wave, takže se míjím i s jeho hudbou... ALE- z jeho současných postojů a výroků mám dojem, že bude DOBRÝM radním. Nechci v radě šedou skupinu "kývačů" a loutek. V současné mediokracii je lidí, jako pan Jakl třeba.

:
Autor: M. Krčmář Datum: 2.4.2019 12:04

Že byl zvolen pan Jakl je dobře,čas nazrál pro čerstvý vítr. Namyslím si ,že by jeho zvolení předznamenávalo konec veřejnoprávních médií v Česku. Tato dle mého názoru do mediálního prostoru patří,ale je mnoho co změnit ,a já věřím,že pan Jakl k tomuto přerodu přinejmenším otevře cestu. Štěpánka škoda není,bo je to vůl.

Díky za Jakla,:
Autor: M. Malovec Datum: 2.4.2019 10:43

škoda Štěpánka.

Veřejnoprávní media by měla odrážet :
Autor: J. Cyrany Datum: 2.4.2019 10:36

život a společnost v její celé šíři, pestrobarevnosti, různorodosti ne jen ten který preferuje Wollner, Nora či Moravec. I rada by měla tuto reliefnost odrážet. Jakl je z těchto důvodů zcela v pořádku.

Jakl je podle mne mentálně vadný jako Klaus:
Autor: P. Flener Datum: 2.4.2019 10:22

Těším se na to, že Okamurovci z parlamentu vypadnou a totéž potká i smradlavé komunisty. Také bych uvítal, kdyby Klaus alias Pružinskij se všemi svými bývalými dementy z hradní kanceláře skončil v base. Jinak jim všem přeji včetně Jakla pěkný pohřeb a hodně smutečních hostů.

Re: Jakl je podle mne mentálně vadný jako Klaus:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 10:36

Co kdybys skápnul ty ,Flener"i se svou blbou hlavou..

Re: Jakl je podle mne mentálně vadný jako Klaus:
Autor: M. Krátký Datum: 2.4.2019 12:53

hezky jste se odkopal soudruhu Flenere

:
Autor: J. Jurax Datum: 2.4.2019 22:18

Dobrý muži, nejste Vy fanouškem ANO?

Jakl:
Autor: K. Salajka Datum: 2.4.2019 10:12

má v některých ohledech pravdu. Opravdu postrádáme ve veřejném zpravodajství zásadní informace ale i stanoviska k tomu, co se v Evropě děje, která musím získávat jinde.

Jestliže ale zrušíme veřejnoprávní média, otevře se prostor soukromému sektoru - ale pomohla objektivitě média, která ovládli Němci, Babiš nebo Soukup a to, co předvádí Nova a jiní kanáli ?

Re: Jakl:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 10:53

to je to co říká ,veřejnoprávnost placená státními penězi,nemůže být objektivní , To je jako by si stát platil vlastní noviny a časopisy,co?

Re: Jakl:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 11:13

Nebo Bakala?

Re: Jakl:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 11:36

Nebo Seznam?

A co chudák Štěpánek? :
Autor: D. Polanský Datum: 2.4.2019 9:00

Ten píše na NP jak ujetý, ale funkci mu nedali.

:
Autor: P. Götze Datum: 2.4.2019 9:20

chudakovi polanskemu taky ne. a pises jako pomateny zoufalec a nic porad nic.

Re: :
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 11:34

Tady se ukazuje jak je Rada pro media obsazená ,jedinný opoziční člověk , a už je ohen na střeše.A tak je to všude , úřednictvo sabotuje usilí vlády , když chtějí někoho vyměnit ,tak opozice řve ,útok na demokracii ! Rozhlas a Televize jsou v rukou lidí kteří si přivlastnili vyváženost, oni jsou garanti svobody a demokracie ,je to jak za totáče ,útok na ně, je útok na pravdu a spravedlnost,pohodlné že?

Antisystémová strana:
Autor: A. Stárek Datum: 2.4.2019 7:56

A není náhodou největší antisystémovou stranou (sice je to hnutí, ale v tomto kontextu je to jedno) ta, jejíž předseda celou dobu nahlas a oficiálně prohlašuje, že chce stát vést jako firmu? Což se jaksi míjí s demokracií asi o milion světelných let, když z občanů dělá své podřízené a zaměstnance? Jak je možné, že tohle heslo mu od začátku nemlátí s posměchem o hlavu všechna (demokratická) média a ty skutečně systémové, demokratické strany (kde pro tento účel postačí definovat "demokratické" jako "můžou existovat i bez svého zakladatele a vůdce v jedné osobě")?

Bohužel si ale uvědomuju, že přes to -a přes všechny další, mnohem konkrétnější a hmatatelnější přešlapy, které ukazují, že on náš stát už jako svou firmu, pro svůj vlastní prospěch, vede- má podporu skoro třetiny občanů Česka. Nenapadá mne slovo, které by vystihovalo, co bych rád řekl.

Re: Antisystémová strana:
Autor: P. Kubáč Datum: 2.4.2019 8:50

Třeba si lidi pamatují ten paradox, kdy političtí teoretici "tradičních stran" vedli vznosné řeči o vládě demokracie a kmotři těch samých stran v tu samou dobu kradli jako straky??

U Babiše tento rozpor mezi vysokou a nízkou formou politiky není.

Re: Antisystémová strana:
Autor: K. Salajka Datum: 2.4.2019 10:14

Nu můžeme v tom vidět splynutí duší - lépe - splynutí ducha s hmotou. Ptejme se ale s Burianem - a to je dobře nebo špatně ?

Re: Antisystémová strana:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 10:25

Babiš je pod takovou kontrolou veřejnosti , že už jim to nestačí a tak mu nejvyšší kontrolní úřad , přes média vzkazuje jak to špatně řídí , že to není vše dotaženo ,jen rozpracováno, po roce vlády by p.Kala(čssd) chtěl aby bylo všechno hotovo , když to ty vlády před tím ani nezačaly , Pan Hamáček pokračuje v boji o moc jak to dělali Sobotka a Chovanec, a to nemluvím o podkopávání a házení klacků pod nohy , všichni ti úředníci z dob slávy čssd, nalezlí na různých postech ,ted vybuchují a škodí ANO, jak to jen jde ,přijde mi že opozice ani nechce aby se zemi vedlo lépe , vedle trpělivé a slušné politiky ANO, vypadají že strany jsou pro ně víc ..

Re: Antisystémová strana:
Autor: B. Rameš Datum: 2.4.2019 10:06

Napadá mě tedy nikoli slovo, ale věta: třetina voličů v ČR si to tak přeje. Inu, demokracie je mrcha a není to jen česká výsada, že si množství lidí po (oprávněné) frustraci z chování "tradičních" politických stran zvolí nějakého toho vůdce. Nejsem páně Babišův fanoušek, ale popravdě, mohlo to dopadnout i hůř.

Re: Antisystémová strana:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 11:07

Lidem prostě nestačí demoskratos, že to má celkem dobrý směr a provoz , oni by chtěli jakousi dokonalejší a lepší demokracii ,i když sami neví pořádně jakou.

No:
Autor: V. Pavelka Datum: 2.4.2019 11:12

To slovo je nabíledni , prostě demokracie v provozu..