18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
5P 17.8.2009 23:57

celkem zbytečné

Žádnému.

Sumo 17.8.2009 22:03

Také já souhlasím...

Také já souhlasím s atentátem na Heydricha.8-o

Větší vlastenec 17.8.2009 23:14

Schvalování teroristického útoku bude opět trestným činem !

No tak podívejte se, pane Sumo.

Jak dobře vědí všichni pokrokoví, levicově založení lidé, onen teroristický útok provedli angličtí padákoví agenti.  (Y)  Co to přineslo našemu lidu, pokojně pracujícímu ve prospěch naší vlasti, nacházející se pod ochranou národně socialistického Německa ? Jen zbytečné utrpení; nic víc.  ;-(

Zahynul přední národní socialista, velký přítel dělnické třídy. Zahynul nedlouho poté, co prosadil změnu do té doby platných zákonů buržoasní ČSR. Zastupující říšský protektor těžce nesl bídu českého lidu, proto dal připravit nařízení, které vstoupilo v platnost 1.dubna 1942 : invalidní, starobní a vdovské důchody se zvýšily o 75 %, poprvé bylo zavedeno povinné pojištění pro případ nezaměstnanosti atd.  R^  Zrádná ultrapravicová buržoasie se vyděsila, a dala svým pretoriánům rozkaz k zavraždění velkého přítele lidu, s.Heydricha. ;-€  Čemu to pomohlo ? Jen kapitalismu a demokracii.

A Vy souhlasíte s takovým odporným teroristickým činem, pane Sumo ? Rozmyslel bych si to, být Vámi. My brzy opět zvítězíme ve volbách;  po našem vítězství začneme neprodleně zlepšovat všechno v naší vlasti, včetně morálního klimatu. Schvalování teroristických útoků bude opět trestným činem.

>-  Socialismus - budoucnost lidstva !   Volte ČSSD a KSČM !  >-

Landys 17.8.2009 21:27

Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

:-/Modří menševici, nevím jestli tu blbost jen předstíráte, nebo jste chabrusi na hlavu doopravdy. Vždyť odéesákům komunisté taky nějak zvlášť nesmrděli a hlasovali s nimi ruku v ruce za oněch nedávných dob, když nám předváděli, jak se má správně chovat konstruktivní opozice - tedy v době nulové tolerance, kdybyste náhodou měli opět výpadek paměti. A pamatujete na první Klausovu prezidentskou volbu, který soudruh to tehdy byl v Lánech na povolební párty ?  Nebyl to snad Grebeníček ?  Nebo že by mi taky nesloužila paměť a i já se pletl ? Takže neomílejte tady ty své komické evrgrýny o komunistech a nechte na hlavě ! A jinak - o koho jiného by se asi socdemáci měli při prosazování svého levicového programu opírat, než o jedinou další levicovou stranu - nepřipadá vám to snad logické ? Tak čemu se pořád divíte ? A jinak si ještěmyslím, že na NP je už delší dobu přeparoubkováno, a někteří pisálkové jsou již zralí na ústavní léčbu.  Mají vypěstovanou závislost na Paroubka jak jiní na hrací automaty, a to je choroba tuze nebezpečná ! Stačí se podívat na titulky dnešních článků  !!

Klokocka Bohumil 17.8.2009 21:33

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

Landys:

Ty jsi jasnej proletar, dej svuj hlas Rokovi, Rathovi a Zaoralkovi a doufej ze ten Aspirin budes mit zadarmo....my normalni volime TOP 09 protoze pan knize Schwarzenberg krast nemusi, ten je vysmatej a navic je to slusnej clovek....;-D

Herakleitos 17.8.2009 21:49

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

Na jeho názorech není nic slušného!

Bohumil Klokocka... 18.8.2009 5:29

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

herakleitos:

Soudruhu mas spatnej nick... nazory a chovani je jako nebe a dudy...vim, ze slusne Marxovy nazory vas, proletare oslovily, vy jste nejen kradli, vrazdili a zavirali, ale vam soudruhu ty slusne nazory rikali, ze vas ceka tridni spravedlnost az pomine ten slusny tridni boj..;-D

Čenda 17.8.2009 22:19

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

Nevím,proč se tady rudí bolševici musí tak rozčilovat.Paroubek lže pořád,to se dá dokázat téměř denně.Teď mu poradili aby se distancoval od KSČM,tak to dělá,jako před každými volbami.Po volbách je to najednou 100 na 100...další a další lži.Vždycky po volbách porušil slovo,protože si myslí něco jiného a když má moc,tak je mu jedno,co si o něm myslí národ.Svoje vlastní  projevy zapírá a koleduje si o vysílání záznamu.Pak se z toho zase nějak vylže a Vy mu to zase sežerete.Ale Vám se to vlastně hodí.Jinak se do vlády nedostanete.Jenom přes prolhaného,slepého,co vede svoji ČSSD do jámy.Ještě že je ve Švýcarsku tak krásně.:-)

Bohumil Klokocka... 18.8.2009 5:23

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

Cenda:

Souhlas priteli, jeste ze je vsude dobre, tak co doma.... ty burani si nic lepsiho nezaslouzi....;-D

SW 17.8.2009 23:56

Re: Mnozí už chytli neléčitelný Paroubkův syndrom !

A povolební projev taváryšča Paroubka znáješ?? ;-(

Václav, 17.8.2009 21:18

Odborných služeb bývalých nomenklaturních komunistů využívá především ODS.

Co se týká pádu Topolánkovi vlády, tu zlikvidovali poslanci ODS a zelení, díky Topolánkovi a Bursíkovi. Kdyby těchto poslanců nebylo, tak lidově řečeno si ČSSD a KSČM mohli klidně zalomit prst v řiti. Bursík si na rozdíl od Topolánka uvědomil co způsobil a vypařil se zatím z politiky.

Gardnes 17.8.2009 19:19

Bez zásad

Paroubkovi chybí jakékoliv zásady a také nemá odpovědnost. Jedinou zásadou je získat moc a odpovědností- jak toho docílit. Jako prostředek k získání moci, tedy volebního úspěchu mu slouží populismus a k tomu, jak ho dosáhnout organizuje všemožné ankety a průzkumy, na které okamžitě reaguje. Když mu vy\jde průchodnost vlády s komunisty, nezaváhá ani vteřinu a máme tu vládu s komunisty. To není ani Špidla, ani Gross a proto je silně nebezpečný pro celý národ, ikdyž část zapomněla, do jakého marastu komunistické vládnutí stát přivedlo, a to nejen po stránce morální, ale i ekonomické. Proto Lidé bděte!!

Modrá volička 17.8.2009 19:23

A držte se Topolánkova péra....

jeff 17.8.2009 20:52

Re: A držte se Topolánkova péra....

ale, snad si nezatoužila? 

Jurajda 17.8.2009 17:54

Jak tak koukám volby jsou za dveřmi!

Tož se do sebe pustili bolševici z ČSSD a bolševici z ODS černokabátníci se jeví jako přicmrndávačí toho u koho čujou že to vyhraje!Vyhrají-li ti druzí řeknou že to bylo od nich nepochopeno,oni že vždy věrně stojí po boku vítězů!

Modrá volička 17.8.2009 16:36

My věříme je Smlouvě ODS s blbčanama a Modré šanci...

A to snížení daní v době krize, to bylo chitrí....To ten státní dluh klesá, že jo.....

kolize 17.8.2009 17:16

Re: My věříme je Smlouvě ODS s blbčanama a Modré šanci...

Kristepane, čtvrt na šest a on je ožralej jak kapelník od ruské ponorkové muziky! 8-o

Modrá volička 17.8.2009 17:39

Já su, průměrně inteligentní modrá obdivovatelka Topolánkova nástroje....

kolize 17.8.2009 17:47

Re: Já su, průměrně inteligentní modrá obdivovatelka Topolánkova nástroje....

No samozřejmě! Ty nejsi jenom průměrně inteligentní, ty jsi přímo génius!!!

BTW: Takhle pochválit každého magora radí přímo doc. Chocholoušek! Hlavně prý neodporovat!!! ;-P

Modrá volička 17.8.2009 17:49

Mi, chitré modré, bichom měli držet spolu, vi jste přirozená, ja takúplně inteligentní trochu hraju, ale o to su upřímnější modrá........

kolize 17.8.2009 17:54

Re: Mi, chitré modré, bichom měli držet spolu, vi jste přirozená, ja takúplně inteligentní trochu hraju, ale o to su upřímnější modrá........

No, já myslím, nomene, že o tvé inteligenci tady má každý sečtělejší už svou naprosto trvalou představu, takže co se mne týče, posílám tě definitivně do (Y) ! Zkus svou upřímnost třeba na reálovi či šejnovi! Ti ti budou rozhodně rozumět!!!

Modrá volička 17.8.2009 19:22

Obdivuji vaši inteligenci ztopořeného Topolánkova péra....jste prostě hvězda

dhimmi 17.8.2009 20:41

Re: Obdivuji vaši inteligenci ztopořeného Topolánkova péra....jste prostě hvězda

To se ani nedivím,když ti ten tvůj malý rudý pinďourek pořádně nestojí.

magi 17.8.2009 21:16

Re: Obdivuji vaši inteligenci ztopořeného Topolánkova péra....jste prostě hvězda

prosím,to nebyl topolovo pinďour,ale vakuová pumpa s kterou rotný běhal po pláži! Měl naběhlý jen gule,ale nemohl vytlačit  těch 15cm z břicha.

ek 18.8.2009 9:58

Re: My věříme je Smlouvě ODS s blbčanama a Modré šanci...

R^R^R^;-D

Klokocka Bohumil.. 17.8.2009 16:27

Verte ....neverte....

Krev nase prolevana katy, my oplyvame slzami, vsak jednou prijde den odplaty a potom budem soudit my.... a ceskej buran zere vsechno dal i s navijakem.....tahle pakaz si nic jnyho nezaslouzi...dale jen, dale jen, vznesme zpev...nas prapor nade truny vlaje.... co jinyho by jste chteli za obycejny cinkani klicema...?;-D

Emča 17.8.2009 16:20

Socanům se věřit nedá !

Alespoň ne našim, je to stejná verbež jako komouši !

PETR 17.8.2009 14:47

Paroubek je jen jeden,

ten, který kolaboroval s komunisty před listopadem 1989, který před volbami v roce 2006 prosadil zákony za pomoci komunistů, který se spojí třeba s Marťany  a který pronesl po oznámení výsledků voleb řeč, za kterou by se nemusel stydět ani Gottwald. Nic proti sociální demokracii, ale nesmí mít v čele Paroubka. A pokud se ho nedokáže zbavit ( tedy nejen jeho, ale i stylu  a la Rath, demagogie  stylu Haška a Sobotky ) a nestane se oipravdu tím, co má v názvu, tedy stranou nejen sociální, ale i DEMOKRATICKOU, tak se honosí ukradeným názvem, ukradenou dlouholetou historií a : KDO KRADE, TEN I LŽE. A přitom k té opravdové sociálně demokratické straně měla tak krásně nakročeno za Špidlova předsednictví !!!   

dhimmi 17.8.2009 15:01

Re: Paroubek je jen jeden,

Nejdřív musí vymřít ti staří bolševici a jejich kumpáni, kteří ovládají ČSSD,až pak se z ní snad stane moderní levicová strana,to si ale ještě chvíli počkáme.Do dé doby je pro lidi ,kteří na komoušský režim vzpomínají s odporem NEVOLITENÁ.

Ludva 17.8.2009 16:33

Re: Paroubek je jen jeden,

No jo, co si ale počít, když dokáže vládnout o několik tříd lépe než ODS ?;-P