26.5.2022 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Malá 9.7.2011 17:12

Jenže,

policie vyšetřuje a prošetřuje, zásadně nemůže podávat zprávy  o výsledcích šetření- a myslíte, že vůbec něco vyšetří? Netrvá to už příliš dlouho?A neskončí to odložením, jak je u podobných případů zvykem? Nebo promlčením? To všechno, o čem píšete, přece zjistili novináři.Kdyby  místo novinářů se ptali policisté, bylo by vyšetřeno!AQle spíš je asi společný zájem zamést pod koberec, jako vždy.  Kauza Drobil také čeká za zapomnění, leda že by zavřeli Michálka a tím to skončili.

J. Urban 9.7.2011 16:47

Strávil jsem

teď 3 dny v Německu. Stálo mne to dost peněz, ale dost jsem viděl i si

užil, mj. v Tropical Islands, kde to na hoďku vychází levněji než v

po§raných Čestlicích a hlavně mne blaží pocit, že DPH tam odvedená

neskončí v pařátech ani Jelinků, ani Kalousků, Vondrů, Čunků, Březinů,

Pružinských atd.

J. Klepal 8.7.2011 22:11

rozdíl

Je nějaký rozdíl mezi diskutovanou zlodějinou a případnou zlodějnou nebo jde pouze o autorskou licenci?

M. Krejčiřík 8.7.2011 15:59

Legenda o předraženém ozvučení Kongresového paláce

V pátek 28.ledna 2011 zveřejnila ČT lživou zprávu, že za ozvučení

Kongresového paláce bylo zaplaceno třičtvrtě miliardy místo plánovaných

85 milionů. Ve skutečnosti ozvučení KP stálo jen 50 milionů. To lze snadno ověřit z otevřených zdrojů. Pročpak to asi ČT nezajímá a živí dál legendu o předraženém ozvučení během českého předsednictví EU?

K. Janyška 8.7.2011 14:56

Re: Analitiku, běžte do háje !!! Na Topolánka se zaměřte... Dzp.

..i analytiku. Dzp.

I. Minařík 8.7.2011 14:00

pane Klíči - no nazdar

Uvědomujete si vůbec jakou šílenost jste popsal? Jestli je to jenom trochu pravda jací jste v té politice šupáci?

Z. Rychlý 8.7.2011 13:30

Spiknutí.

Pane analytiku Klíči, pokud přistoupím na Vaši argumentaci a popis pana Kalouska coby šíbra a chapadlo chobotnice, prosím, ale z této premisy mi jasně vyplývá, že vy jste buď hlupáci, kteří na Kalóska nemáte (a přitom byste rádi měli), nebo (daleko pravděpodobnější) jste podobná chapadla jen jiné barvy, jiné chobotnice. A chapadla modrá, oranžová, rudá, zelená, topová, veřejná se perou nad kusem nalezeného žvance.

Jenom tu vypouštíte inkoustovou mlhu pane Klíči, styďte se a zalezte - Vy a Vaši kolegové analytici všech korupcí prolezlých stran jste farizejové první třídy. Fuj, že ve Vás není trocha studu. Zloděj křičí chyťte zloděje. Uvěřit vám analytikům politických stran, že to s námi myslíte dobře může jen vůl.

P. Fiala 8.7.2011 10:32

Ministr financí a finance státu

""Otázka zní, jak se nyní bude Kalousek hájit."" Nemusí se hájit (spíše, je hájen), neb má páky na rozhodující lidi v syndikátu novinářů, viz "telefonní kauza", která  byla "zapomenuta" a hlídací psi zalezli do boudy. 

Uvedené předražení je však drobnost, oproti "praní" státních financí ve finančních a bankovních domech, s jejihž lídry občas pan ministr jedná. Tam je nejvyšší "korupční" patro. Tam se porcuje medvěd.

J. Vacek 8.7.2011 9:12

Hlavní analytiku Klíči,

děkuji za  váš příspěvek. Asi jste učinil něco, co jste učinit nechtěl.  Na konci článku jste jasně napsal, že je pravdaaláskakřiváhuba Saša Vondra namočen do kauzy Promopro. Konečně, chce se zvolat.

Nezáleží na tom, zda je do této kauzy namočen i s.v.i.n.ě Kalousek,  o tom už většina lidí ví, že je všehoschopen. Dokonce nezáleží ani na tom, zda je Vondra namočen po kolena nebo celý. Nyní je nezbytné, aby se oba poroučeli z vlády. Tuším, že se tak bohužel nestane, a tak se důvěryhodnost tohoto vládního uskupení bude blížit limitně k nule. A nepomůže ani plánovaná "popularizace" vlády pomocí vybrané agentury!!!! Ze zlodějů, korupčníků a podvodníků se přetavením přes sebelepší agenturu ctnostná a důvěryhodná parta nevytvoří.

J. David 8.7.2011 8:40

Jó, pan Kalousek

Lučebník, expert, vulkanizér gumy. Expert na "fšecko". Expert na padáky a logistiku , expert na soc-prc, expert na ekonomiku... Zkrátka gumový expert. Kámoš s leckým, hlavně na Bechyni (zámecký vladař Šťáva), onde s jiným (Háva). Slizníkem se kdysi jevil nebožtík Lux (ten žvanil i do lesů, vod a strání). S panem Luxem jsem měl tu čest se jednou setkat na jakémsi návrhovém řízení ohledně privatizační arondace lesů (1995?). Na přednesenou zprávu vyskočil (byl malej) a začal řvát, že terminologii musí rozumět i "Klausova babička". Čuměl jsem jako puk, ve zprávě byly použity pouze odborné lesnické výrazy dle norem. Vyletěl jsem od něho, jak čertík. On ale byl asi ve stresu, pár dní před tím ho chtěl někdo popíchat vreckovým nožíkem. Jo v Práglu, nejenom Na Františku, tam se dějí věci. Zpět k panu Kalouskovi, byl lidovec a lidovec pod pláštíkem TOP09 zvostal. Parafrázuji: "To je linka?, ne to je vlnovka, pan Chrout není jenom lidovec, ale je především blbec". Pan Kalousek je především filištín, umí v Augiášově chlévě politiky a vejvaru šlapat tak, aby mu lejno neuvázlo na špórnách. Ekonomika je trochu jiný proces, než vulkanizace. Ale mohu se mýlit. V české kotlině je možné vše. Přeji pěkný den.

K. Janyška 8.7.2011 8:19

Analitiku, běžte do háje !!! Na Topolánka se zaměřte... Dzp.

R. Houška 8.7.2011 7:43

Pane Klíči, nějak se vám z toho vytratil onen prostý fakt,

že ta cena je tak strašlivě předražená, že by se za ní dalo pořídit ozvučení několika desítek obřích koncertů, například Madonny, na zelené louce, se spoustou efektů, světel, atd. V Pakulu bylo jediným efektem chrápání "jednajících" unijních soudruhů, navíc byl už předem nově "prodrátován", takže ta "malá" domů, řízená šéfem úřadu vlády Mirka Valacha, byla poněkud větší.

P. Skřivan 8.7.2011 0:51

Re: Je ve vládě vůbec aspoň jeden ekonom?

Tak to pozor. Jeho trik s proherními terminály byl geniální  a nejspíš za to tam také teď sedí. ... i když zcela souhlasím, že sedět by měl asi určitě někde úplně jinde ... .

S. Ševeček 8.7.2011 0:44

Je ve vládě vůbec aspoň jeden ekonom?

Pokud zmíníte Kalouska, není to v žádném případě ekonom, ale špatný a kreativní účetní politický šíbr.