15.10.2019 | Svátek má Tereza


Diskuse k článku

POLITIKA: Kdo platil Přibila za pořizování nahrávek?

Zejména ministr vnitra Milan Chovanec by měl usilovat o vyšetření a informování veřejnosti v této věci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kolář 10.5.2017 17:59

4. nahrávka Babiše. Přiznání ...

Kdy mluví Babiš upřímně? Marek Prchal a jeho politický marketing má k

upřímnosti hodně daleko. Každý volič by měl vědět, jak funguje. U voličů

ANO to platí dvojnásob.

Video na https://www.youtube.com/watch?v=0Io_Jbj080o

http://twitter.com/standashow

M. Čihák 10.5.2017 17:28

jistotu máme v demolracii

ta nám zaručuje svobodu slova ,a kdo na ta slova má lepší odposlouchávací zařízení a agenty, ten vyhraje volby.

Ś. Svobodová 10.5.2017 16:52

Re: Mě by spíše zajímal rozhovor s tím Přibylem.

Dnes na Rozhas Radiožurnálu Janek Kroupa odhalil totožnost bývalého elitního policisty, který Přibyla platí. Onen policista je tzv: obchodníkem s informacemi. Je pravděpodobné, že ho najala jiná agentura pracující na zakázce.

Ś. Svobodová 10.5.2017 16:49

Re: Proč by ho měl někdo platit?

Ve vrcholné politice to tak nebývá. Strana X se obrátí na agenturu obchodující s informacemi a zadá zakázku, např. sehnat likvidační informace na osobu Y. Agentura většinou najme externího zaměstance, povětšinou bývalého vlivného policistu a zadá mu úkol. Nezajímá jí, jakým způsobem informace onen externista získá. Ten pracuje různými metodami. Sleduje osobu Y, vytipuje slabý článek a ten "těží". Buď za peníze, nebo vydíráním. Získané informace předá agentuře a ta zadavateli.

Babiš vlastně dělal totéž, ale protože je amatér, (nebo chtěl ušetřit, co já vím...), šel za informacemi osobně.

J. Prikner 10.5.2017 16:23

Diskuze v parlamentu

Teď sledují v ČT diskuzi o Babišovo. Je to nesmírné kecání o ničem. Nikoho z poslanců kteří zde hovořili bych nevolil všechny vyhnal po volbách z jejich funkcí. Nikdo z členů vlády není v parlamentu přítomni, aby zodpověďeli otázky projednávané zde. Všechny řeči zde vedené jsou mediální kecy typu jedna paní povídala.teď tamkecá nějaká tetaz TOP která říká že president je bezpečnostnïm rizikem ČR. Vedoucí se řeči jsou zcela mimo, jde nynío čirý surrealismus. Prosím nevíte žádné poslance kteří zde byli pří zimní. Tak zvaní novináři zásobují hovny t.zv.kauzami a poslanci mluví zcela mimo realitu. Jediní KSČM nabádali aby poslanci se rozpustili s ukončili tuto frašku.

Poznámka:pokud bude AnoVíťezem voleb, žádný z těchto kašparů nezabrání aby byl předsedou vlády.

A. Alda 10.5.2017 15:03

Proč by ho měl někdo platit?

Co když šlo o mnohem obvyklejší výrobní postup: nejprve zhotovím a pak budu hledat kupce a prodám tomu, kdo nebídne nejvíc.

M. Valenta 10.5.2017 14:58

Jednou komunista, pořád komunista,

a tak je to i se Zemanem. Jsou i čestné výjimky - např. Pithart.

J. Brožek 10.5.2017 12:42

Nějak v tom výčtu postrádám

zlodějiny Babiše při manipulaci s dotacemi na Čapí hnízdo, daňové podvody téhož, trestní oznámení na politiky za ANO - např. v Ostravě, tunel za 3 miliardy Ťoka - ministra za ANO při zadávání zakázky na Kapsch, vyšetřování nevypsání výběrového řízení na EET, .............

a takhle bych mohl pokračovat pořád dál a dál. ANO dokázalo rozkrást a nakrást za tohle období stejně jako ČSSD.

V. Halašta 10.5.2017 12:27

Má to logiku.

Nahrávání vlastních rozhovorů Přibilem pro jištění je zcela logické, to nelogické může vysvětlit Přibilův prodej notebooku, němž mohlo zůstat leccos.

J. Chaloupka 10.5.2017 11:32

Mě by spíše zajímal rozhovor s tím Přibylem.

Musí mít asi zajištěný jiný příjem, protože jako novináře už jej asi nikdo nezaměstná. Ale to by asi na ty naše "prodavače emocí" (dříve novináři) bylo moc.

Č. Berka 10.5.2017 11:20

?

http://mediahub.cz/komentare/901468-recenze-pravda-o-novinarine-aneb-svatosti-sadistickeho-boha

Přibil popisuje úsporným jazykem problém Viktora – novináře, který se potýká s realitou všedního dne v novinařině. Přesněji: jednoho vydavatelství, kde jsou lidé a témata takzvaně „dovolené“ a ty, co jsou tabu. Prostě proto, že si to tak člověk v čele smyšleného titulu přeje a obchoduje s tím – se svými podřízenými a s jejich prací, a to zcela bezskrupulózně.

Tiskovina, kterou jeho lidé vytváří, mu slouží jen k jeho byznysu a prospěchu. A není horšího pocitu pro novináře, že i když odhalil zásadní věc, něco, co může měnit „dějiny“, jeho práce se zhmotní nikoliv na papíře v rotačce – jako veřejný majetek, ale skončí pouze jako zobchodovatelný artikl megalomanského majitele tiskoviny.

A. Nový 10.5.2017 10:27

Vrána k vráně sedá

Větší blábol, než je Svobodův článek, snad ani nelze napsat. Holt, bývalý "černoch", který se nutně musí zastat svého bývalého bolševického kolegy.

A. Nový 10.5.2017 10:20

Re: kdo pořídil záznamy?

Vás řídí kdo, pane Šejno? A nebo je to jen vaše lezení AB někam?

https://video.aktualne.cz/dvtv/pribil-byl-clovek-na-cernou-praci-mel-plnit-zajmy-babise-rik/r~f2a79d0a34cd11e7bc55002590604f2e/?redirected=1494404108

P. Götze 10.5.2017 9:46

Re:

Vase konstrukce posdtrada jakoukoliv logiku, zrejme jste ty nahravky ani neslysel. Ale to nevadi, kazdy ma pravo na nazor.

R. Houška 10.5.2017 9:37

Přesně tak

R. Houška 10.5.2017 9:36

Pane Svobodo, vysvětlení je možná prosté. Přibyl ukolovaný Babišem dobře věděl, co je jeho chlebodárce zač, a nahráváním se jistil. Babiš postupoval, jak je jeho zvykem, snažil se Přibyla "oj..ať", jak je jeho zvykem, tak to dotyčný pustil do éteru. Pochopitelně, že si napřed nechal vyplatit zadržované odměny protistranou. To ovšem nic nemění na věci, které se Babiš dopustil a která vypovídá především o tom, že nás oj..ává všechny.

J. Kulheim 10.5.2017 8:26

Re: Vidíte,

Myslím, že se tito pánové nesetkali poprvé. Možná, že pan Přibyl ječtě něco uvolní.

J. Kulheim 10.5.2017 8:25

Vfrána k vráně sedá.

Nahrávat rozhovor bez toho, aby o tom nahrávaný věděl, je darebárna. Nechci spekulovat o tom kdo je větší darebák. Jestli ten kdo rozhovor natočl a zveřejnil nebo ten který mluví. Skutečností je, že se jednalo o setkání hochů, kteří měli společné téma k rozhovoru a zejména společné zájmy. Podstatné je to o čem spolu tito pánové, politik a novinář, mluvili.

Myslím, že oběma pány by se měly zabávat orgány činné v trestním řízení.

P. Lenc 10.5.2017 8:21

Zajímavé soudruhu Svobodo,

tak novinář Babiše k něčemu tlačil a dokonce provokoval? Pokud tomu je opravdu tak,tak si vůbec nedovedu představit, že takový člověk může vykonávat ministerskou funkci.Ono je opravdu zajímavé, jak se dá jednání Babiše omlouvat a vymlouvat.Zatím kňoural o tom jak mu všeci ubližují pouze Babiš.Nyní se objevuje celý soubor kníkalů s dirigentem Babišem, kteří budou jednohlasně kníkat o"provokaci zorganizované Chovancem a Kalouskem".No nevěřte jim.

I. Schlägel 10.5.2017 8:03

Vidíte,

Babiš chce řídit stát jako firmu a neumí si udělat pořádek ve vlastních novinách? To je škandál, minimálně na demisi. Je zřejmé, že Přibyl nejednal sólo a že o jeho činnosti museli alespoň okrajově vědět jeho nadřízení. Informací ve veřejném prostoru je k tomu dost. Z nahrávek je zřejmé, že Babiš nikam tlačený není, ale že s Přibylem téma sice zdrženlivě, ale konstruktivně probírá. Rozhodně Babiš nepůsobí jako někdo, kdo se cítí vydírán a zneužit, to by poslal pana Přibyla do zadele v první minutě rozhovoru a nebylo by co nahrávat.

M. Šejna 10.5.2017 7:55

kdo pořídil záznamy?

pokud se Přibil sešel s Babišem vícekrát a pokaždé jinde a v jiný čas, a byl z tohoto setkání vždy pořízen záznam, pak jen opravdový idiot si může myslet, že ty záznamy pořizoval někdo jiný, než Přibil nebo Babiš.

Leda, že bychom předpokládali, že Přibil chodil na sch§zky s Babišem vždy v doprovodu svého řídícího důstojníka. To pak jóóóó. To pak určitě záznamy pořizoval "někdo jiný".

Ale vzhledem k tomu, že na záznamech se hovoří o vynesení policejních spisů a soudruh Chovanec je i po tomto sdělení zcela v klidu a nevzrušuje ho to, pak nejspíš lze tušit, kdo úkoluje toho řídícího důstojníka, co řídil Přibila, a zároveň byl v roli to "jiného" který pořizoval záznamy.

J. Štrobl 10.5.2017 7:24

Docela zajímavé.

Bývalý předseda KSČM Svoboda se přisál na Babišův cecík.

V. Halašta 10.5.2017 7:12

Re: Přibil?

Já osobně bych věříl, že si nahrávky dělal "pro jistotu" sám pro sebe a pak je, na nedůsledně vymazaném disku (třeba zformátovaném), prodal se svým notebookem.

V. Halašta 10.5.2017 7:10

Re:

Tak je to prostor nezávislých Lidových novin.

J. Vavruška 10.5.2017 6:24

Další Babišův agent vecpal "analýzu“ do Neviditelného psa... Samozřejmě, že Babiš "neovlivňuje" média, která vlastní. A prudký nárůst Babišových nohsledů na NP nikdy dříve nepublikujících, z nuly na nejméně jednoho denně, je samozřejmě náhodný a přirozený...

S. Sedlák 10.5.2017 6:24

Přibil?

Musel by dostat zlatý grál, aby tohle nahrál. A když by nahrál, aby to pustil dál.

L. Novák 10.5.2017 5:11

Co to je za blábol?

Už včera byla zveřejněna zpráva, že záznam pořídil někdo jiný. Rozvádět to nebudu, prošlo to tiskem...

D. Bokr 10.5.2017 0:24

To je úsměvné

Vy si opravdu myslíte, že Chovanec nechá vyšetřit ty odposlechy??? Neudělá vůbec nic, protože by odhalil buď sám sebe někoho ze svých blízkých. Vždyť už preventivně vloni v létě "přeorganizoval" vyšetřovací útvary tak, aby už nic nevyšetřily.

V. Halašta 10.5.2017 0:16

Prý server Šuman

a snadno dohledatelná IP adresa....

A ten zbytek je stejně "inteligentní".