20.6.2021 | Svátek má Květa


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Faust 5.9.2006 13:14

Není Bárta jako Bárta...

... a není senátor jako senátor. A srovnávat senátora bártu s jakýmsi poslancujícím trdlem za socialisty, to jest nevkusné...

gerontusinza 5.9.2006 13:03

Pane Bárta, o Kalouskovi nepochybujte.

KDU-ČSL ví co dělá. Potřebuje totiž voliče, které díky tomu jak jednala silně odpadli. No tak byla uspořádána tato skutečně vynikající komedie, která oznamuje, jaká je v této straně demokracie. Jinak co se změnilo? Velké NIC! Ale může přitáhnout naivní voliče z obou stran spektra, a o to přece jde v první řadě. Tady Paroubek prvně prohrál, nechal se nachytat lepším protivníkem.

loula 5.9.2006 9:29

Re: Pane Bárto

Milý Franto, samozřejmě nevím, kdo co prosazoval, ale z celého předvolebního klání a povolebních jednání jsem dospěl k jedinému závěru. Pokud politik - kterýkoliv - něco tvtrdí, tak je toto tvrzení mírně řečeno nevěrohodné. Pracovním nástrojem politika je lež.

jerry 5.9.2006 9:01

Kalousek

Ať je expředseda lidovců jaký chce, aspoň není nudný šašek jako předseda parlamentu Vlček, který se asi i Paroublba ptá, jestli může na záchod. Je tak možné o něčem diskutovat. A pánové lidovci, co kdybyste zkusili zachovat KDU-ČSL na politické mapě /abych použil vaši politickou novořeč/ tím, že svým programem zaujmete voliče. Že vás to ještě nenapadlo?

franta 5.9.2006 8:19

Pane Bárto

Vaše tvrzení, že "Požadavek na změnu volebního systému, od voleb mnohokrát veřejně vyslovený, byl požadavkem ČSSD, nikoli ODS" je MOŽNÁ pravdivé ve své první části (přesně neznám Paroubkovy požadavky), zcela určitě je však lživé co se týče ODS. Je přece všeobecně známo, že ODS nejpozději už od roku 1998, od opoziční smlouvy usiluje o eliminaci malých stran a proto vznikla přece ve spolupráci ODS + ČSSD i novela volebního zákona, která se ODS letos tak vymstila. Takže buďte tak laskav a NELŽETE, PROSÍM   

VOM 5.9.2006 1:32

Nekamenujte Pavla Bártu

Bůhví co by vyváděl, kdyby se neventiloval na psisku. Jeho grafomanské výlevy vykazují zajímavý rys - zestručněly. Že by mánie ustupovala? Nechme se překvapit.