6.7.2020 | Den upálení mistra Jana HusaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: K demonstracímVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 20.5. 2019 9:14, přehled diskusí

S tímto se souhlasit dá:
Autor: J. Ráž Datum: 16.5.2019 15:24

"Lidé v ulicích jsou užitečnými idioty pro politiky z demokratického pseudobloku, který má soudržnost asi jako hrad z písku. Ti kluci a holky z naší velké politiky se nedohodnou ani na tom, zda je dnes úterý nebo středa, v parlamentu se navyváděli v tomto punktu až až a žádný úspěch. Tak se teď hodí mohutně podporovat ty nadšence, co v ulicích bojují až do roztrhání těla za demokracii."

A dodávám: Až ti kluci a holky z "demobloku" předloží veřejnosti nějaký konkrétní program,jak zlepšit fungování justice, jak omezit rozpínavost státu, jak snížit byrokracii a s tím i počet úředníků v žoldu státu, jak ulevit byrokracií sužovanému životu pracujících a omezit podporu nepracujících "nepřizpůsobivých" či jak se aktivně bránit bruselské byrokracii, aby nás nenutila dělat věci, které nechceme, půjdu na demonstraci taky. Ale protestovat jen a pouze proti něčemu a neznat pozitivní řešení marastu, ve kterém i jak organizátoři demonstrací říkají jsme, mne na náměstí rozhodně nedostane.

Re: S tímto se souhlasit dá:
Autor: J. Richter Datum: 16.5.2019 15:28

Nikam nechoď, seď doma dívej se na proruskou veš z Hradu, jeho kohortu a komunistického práskače STB, jak si plní břicha.

Re: S tímto se souhlasit dá:
Autor: V. Heidlerová Datum: 16.5.2019 15:42

Pokud byste byl vnímavější, zjistil byste, že toto v podtextu manifestací také resonuje. Vámi posměšně oslovovaný "demoblok" návody na řešení má, ale aby mohlo být uskutečněno, musí být odstraněny žáby na prameni, které naprosto selhaly v péči o tento stát. Klidně se válejte na gauči, historie půjde vpřed i bez vás.

Re: S tímto se souhlasit dá:
Autor: J. Vlček Datum: 16.5.2019 18:43

Je výborné, že demoblok zná a má řešení na vše. Teď už zbývá jenom vyhrát volby, a může svá řešení realizovat a být tou žábou na prameni sám, paní Heidlerová.