Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
:)
:)
Nenahraditelný? Každý je nahraditelný a to i vy!!! Tak si to musíte uvědomovat. Obzvláště ten co to napsal, protože dnes má každý druhy držku jak továrnu na hovna nejste jedinný autore článnku
...
...
Je mi líto, že jste se málem rozplakal. Jste jistě velice citlivý a nevyrovnaný člověk, který je placený za to, že píše a myslím, že je to celkem dobré povolání, ale bohužel na platy politiků to nemá. To bude možná ten problém... Je jasné, že politik se nikdy nezavděčí všem stejně jako novinář. Slohovky Vám asi ve škole šly(pokud nějákou školu máte)...
Pavel
Předseda ÚOHS?
To si opravdu někdo myslí, že ten kdo předsedá něčemu takovému jako je ÚOHS může být nějaký "česťa"??? Bože, nenchte se vysmát. Ten člověk rozhoduje nejen o sporech ve veřejných zakázkách, ale hlavně o povolení různých fůzí podniků apod. A tam jde o hodně velký peníze a vždycky něco zbyde na toho, kdo o otm rozhoduje. A oni z něho udělají ještě ministra vnitra. Tak to je teda kozel zahradníkem....
Libor
Re: Předseda ÚOHS?
Proč myslíš, že chodí na tajné obědy s Bajbišem. No ono ale dodávat přesné statistické údaje o našem státu, třeba Izraeli, také nemusí být špatný džob a také se tam pan Fišer vrátí.
bóža
není to omyl?.
Nejmenuje se pan Martin Prcina ??
Ale vážně. Dost dobře napsáno pane Čermáku.
hank bukowsky
autore, tvoje argumentace je založena jenom na ničem a na nenávisti
samozřejmě také na pupeční šňúře s jedině správnou ideologii.
Vybereš si jeden realný fakt a na něho nabaluješ své "domněnky", čili žvásty a tricettisíc pohledů na věc.
Celé tvoje psaní tenhle měsíc se nese v nenávisti k těm , co odtavili loupeživou kamarilu od moci. Kdo se lumpů zastává, sám je lump. A může používat jak chce vznosné řečičky o čemsi, co zná jenom z románů, nikoliv ze svého nitra. Myslím tím charakter a věci s tím spojené. No a nezbytnákamarila přicmrndávačů k tomu samozřejmě patří. U čecháčků to už tak je.
milan007
možná, že se mýlíte
"odtavená loupeživá kamarila" byla lepší než diktárské obludy typu Paroubka a Ratha. A jak to je u čecháčků , nevím, nejspíš tak soudíte podle sebe.
hank bukowsky
Re: perfekt
to spíše ukazuje na tvoji vzdělanost. Tá asi perfektní, by ani ucházející nebude. Jedině že by jsi si liboval v agitkách. A ani jako agitka není perfektní, toto špatně skrývané dušení nenávisti.
Starý J.
Pane autore
....Nevíme, jestli tak učiní tiše a neveřejně, anebo si z toho udělá propagandistické divadélko jako jeho kolega David Rath.....
Vy víte o někom, komu DRath už jako charitu jeden svůj plat předal?
Nějak to usnulo a už se o to ani nikdo nezajímá. Nejdříve řekl, že dá celý jeden plat, pak že část jednoho platu (neřekl jakou, koruna je také část) a pak už bylo jen ticho po pěšině!
Stejné to bude i s Pecinou. Já myslím, že mu Paroubek ještě něco přidá, když ho posadil na flek ministra, o který mu šlo ze všeho nejvíce a který byl jedním z důvodů, proč musela vláda končit co nejdříve, ani nemohla dovládnout do předčasných voleb, jak vždy bývá zvykem. Tam na vnitru je někde něco zakopané, co je nutné okamžitě ošetřit, než to Langer najde a než to vypluje na povrch. A dostal-li to na starost Pecina, je pro Paroubka ten nejdůležitější a nejspolehlivější! Tak, jako dokázal bez uzardění zahrát do kouta případ s podporou jen vybraných lékáren, čímž se odmítl zabývat, tak jistě pro Paroubka vyřeší i to vnitro. Je to pro ně chlap naprosto k nezaplacení. Takže k těm dvěma platům může přistartovat ještě prémie za zvládnutí náročného úkolu. A aby to šlo z peněz daňových poplatníků se nějak zařídí. Na př. premie pro Zubovou se uskutečnila nákupem "vysoce uměleckých prací mistra Zubova".
Martin Kořistka z Brna
perverznost a skandálnost ... to sedí
a prosím pěkně vyvěste místo Entropy v Bruselu desetimetrového Švejka ... to bude ono 
Pedro
Tohle je dost hrubé, pane Čermáku!
Shrňme si fakta: Jistý státní úředník je ochoten jít na velmi omezenou dobu do vlády za podmínky, že potom bude moci dál vykonávat svou současnou funkci. Tečka. Ten komentář pana Čermáka nesvědčí o ničem jiném, než že Martina Pecinu nemá rád. Proč, to vlastně nevíme. Hlavně že pan Čermák má prostor, kde si vylévat své averze.
:-)
Re: Tohle je dost hrubé, pane Čermáku!
Pedro, tvůj příspěvek komentovat nebudu. Jen si dovolím okomentovat tebe. Jsi hňup 
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz