21.1.2022 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

POLITIKA: Již třetí zásah

Policie opět navrhla obžalovat Andreje Babiše a projektovou manažerku Janu Mayerovou z dotačního podvodu. Spis byl doplněn o výpověď Andreje Babiše mladšího, který se cítí být bílým koněm.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Hančar 22.9.2021 9:11

Ačkoli pan Langer je moje krevní skupina, jakákoliv obhajoba, zlehčování úlohy Hrabiše v kauze Čapáku je špatně. Bureš se usvědčil sám dvakrát: poprvé veřejným tvrzením, že to je jeho nejlepší projekt, pak bezeslova vrátil dotaci do koruny. Jeho amorální tanečky kolem jeho rodiny jen dokazují, co sám sobě dokázal. Nelze jeho vinu oslabovat jeho vlastními slovy: Všetci kradnů. Nekradnů všetci a ti co kradnů neřídí přímo kradnutí z křesla premiéra. Tož tak.

J. Nevrkla 22.9.2021 8:39

Evidentně už vůbec neplatí to staré a ověřené, že v případě pochybností ve prospěch obviněného. Až takhle ten údajně právní stát upadá.

S. Sedlák 22.9.2021 8:27

Co to melete? Jaká nepodložená obvinění?? Proč tedy ten gauner ty peníze vracel?

Dotační titul byl vypsán na malé firmy, to Agrofert nebyl a tak udělali ten podvod. To, že tuhle lumpárnu nechcete vidět svědčí o dosti značné tuposti.

Tehdy byli státní zástupci aktivní až moc, teď projevují trestuhodnou zdrženlivost. Tehdy Nečas odstoupil, protože se dal čekat střet zájmů a byla tady jakás - takás politická kultura, o které ten do..k tvdí, že to bylo Palermo. Teď si o Babišově střetu zájmů povídají po celém světě a pokud dnes ti jeho pacholci dostatečně nevysvětlí, jak tomu nenažranci zatnout v dotacích tipec, přijdeme o všechny dotace.

Pokud tohle nejste schopen pochopit, tak zřejmě patříte do skupiny senilních podporovatelů, kteří se mohou zbláznit radostí kvůli pár stovkám na důchod.

R. Gumulec 22.9.2021 7:34

Politika nemá do soudů co zasahovat stejně jako ČT do voleb....Jinak dobrý článek.

R. Langer 22.9.2021 5:46

No, mně to připadá podobné dost, prostě nepodložená obvinění bez důkazů. A kdyby Nečas nebyl takový poseroutka, mohlo to dnes ve vládě vypadat úplně jinak. Jak Babiše nijak nemusím, tak být na jeho místě, tak taky neodstůpim, ať té tupé opozici třeba praskne vzteky žilka. A Nečas měl udělat lautr to samé. Jeho chyba. I to vedlo k instalaci Babiše. Tak nepovídejte, že to není srovnatelné. :-P

S. Sedlák 22.9.2021 5:08

Srovnávat státní převrat v podobě "zásahu" na úřadu vlády, kdy Šlachta s Ištvanem rozpoutali lumpárnu, kterou omlouvali zašantročenými miliony a naproti tomu naprosto bezprecedentní zdržovací hru, která drží u vlády gaunera, který stál pravděpodobně v pozadí oné lumpárny může jen demagog. Demagog stejně bezskrupulozní jako je dvojka spřísahanců, kteří nám nyní vládnou. Jeden krade i když spí, druhý si vytírá zadek Ústavou a vede nás do ruských a čínských pařátů.

A. Dudík 22.9.2021 0:20

SOUHLAS R^