14.7.2020 | Svátek má Karolína


Diskuse k článku

POLITIKA: Je Metnar šílenec?

Tak u nás je to ministr obrany, kterého prý Babiš vůbec neovládá a omlouvá se za jeho činy, neb tento Metnar prý vyvolal explozivní událost na naší politické a společenské scéně. Podle onoho starého v tipu „Naozaj, odtial tak vyzerá“ se to při pohledu zvenku a pak zblízka jeví naprosto jinak.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 4.4.2020 16:03

Souhlas.

Š. Hašek 4.4.2020 16:09

Přesně tak.

D. Müller 4.4.2020 17:50

Bylo by dobré si uvědomit, co prosazujele. Chcete opozici, co musí mlčet? Nebo má jen chválit? To chcete? Ale to chce AB a jeho melody boys také. Jenže já to nechci, V takové Zemi jsem žil skoro 30 let a stálo to za prd.

M. Matura 4.4.2020 18:11

Chtěl bych, aby se návrh který má řešit stav který (pravděpodobně) není ústavně ošetřen (tedy řešení krizové situace při nemožnosti svolat parlament), byl řádně projednán, schválen nebo i zamítnut ať je jasné, kdo bude pak zodpovědný v okamžiku kdy taková situace nastane. Nic víc.

L. Kvasnica 4.4.2020 15:47

Spravne opozičníci. se zpetnou vazbou !!

L. Kvasnica 4.4.2020 15:44

Pane

Müller pan Hasek se rad predvadi a kritizuje ostatni pritom kdyz ho clovek cte tak pozna ze on mele hrusky a jabka dohormady a je to urcite stary vyvetrali komous to je poznat

Š. Hašek 4.4.2020 15:58

Naučte se pátý pád. Interpunkci se mnozí naučí na ZŠ, píšete to jak šestnáctileté blondýny píší SMS.

Věřte, že typové označení/odhad -vyvětralý komouš- mě vždy povzbudí v tom, že jsou tady ještě větší blbci, než já. Starý "nějak" jsem.

Zdar!

L. Kvasnica 4.4.2020 16:20

Pane

Hašek nevztekej te se v tom mate pravdu ze jsou tady jeste vetsi blbci. Moc prispevku od vas jsem necetl,ale ta chlouba o tech skautech jak jste delal velitele to uz se nepocita to bylo za krale klacka :):) Nakonec nepoucujte nikoho v cestine to je chuda obrana:) a mejte hezky den a uz se nerocilujte nebo to s vami sekne uz jste urcite starej dedula

Š. Hašek 4.4.2020 16:48

Pastička sklapla, nenávistný Kvasnico.

Já jen popsal (snažil jsem se) typový skautský tábor. Nikde jsem nepoužil slovo já, a nepasoval se za jeho vůdce.

Ale buďte si jist, že se účastí na řadě skautských táborů budu i nadále pyšnit! Slovo pýcha se totiž může dosti blížit ku slovu hrdost.

Ostatně ..... trhni si nohou, drzý tykale, techniku s chabou mluvnicí českého jazyka. To je zřejmé, netřeba si nic domýšlet.

J. Jurax 4.4.2020 16:13

Ehm ... podle formy, jíž prezentujete své názory, se zdáte být produktem diplomaticky řečeno vysoce inkluzivního vzdělání.

Jakkoliv nepopírám Vaše právo své názory zde vyslovit, za sebe si dovolím říci, že i Vaše názory po mém soudu plně odpovídají onomu předpokladu inkluzivního vzdělání.

Š. Hašek 4.4.2020 15:52

Jsem též technik. Rozeznávám třeba zápornou a kladnou zpětnou vazbu.

Prozradil jste na sebe, že o skautech víte jaksi velké kulové ....... také se říká prdlajs.

Skautský tábor (na předtím holé louce), se stany, kuchyní, latrýnou, umývárničkou, jídelničkou .......... to je případ umu, velení, zkušeností, kázně, legrace ........ samozřejmě i brblání chytrolínů/opozice nejšikovnější, ti bývají také nejlínější. A vůdcové družin z nich bývají málokdy. Zmizí ......

Faktem je, že za nočních hlídek, večerů u táborového ohně, u připálené krupicové kaše ....... tam jsou i tuny/celé kamiony emocí!!!

Ještě napište podrobněji něco o tom, že pan Vlk je "studna emocí a hněvu", rád si to přečtu.

J. Tulejová 4.4.2020 16:21

Pane Hašku, až jsem se zasnila, když jste vzpomněl skautský tábor... Kynuté knedlíky, když vás trefili, fakt to bolelo, svítící pařez objevený při noční hře, už jsem ho později nikdy neviděla a také jsme navštívili pana Foglara, který měl tábor nedaleko...Měl děsně chlupaté uši.

Š. Hašek 4.4.2020 16:57

Jó ........ Zde se pochlubím, že "blbouni" (kynutý knédl se švestkovými povidly, jak pěst, mražené jahody tehdá nebyly, 1969) .... to bylo nadýchaný něco! Dva do ešusu! Kynulo to v červenci, venku ........

O noční hlídce jsem nechodil ke kuchyni moc blízko .... tam to "nějak divně stínovalo", ve světle šajnidla. Byla kosa, sakra kosa. Spacáky vaťáky.

J. Pecháč 4.4.2020 17:42

Pane, Vy co si hrajete na jazykovědce, vězte, že slovo latrina s tvrdým y by nenapsal ani žáček 3. třídy !

Š. Hašek 4.4.2020 18:24

Zde uznávám, pokorně, pane Pecháči, že jsem slovo "latrýna" nedal do uvozovek.

Pí uč Vaníčková by to podtrhla vlnovkou a pozvala by si mě na přátelský pohovor, k tabuli, kde bychom si vysvětlili neúřední výrazy. Latrina byla hodně v návodných textech přijímače u ČSLA (1977). Vojín v záloze. Už mimo pařáty lampasáků.

Blbý hrubky podtrhovala dvojitě, vodorovně. Nad osamělci vzdychla, pokud/když jich bylo víc ....... tak znovu vysvětlila.

Potěšil mě Váš zájem o jemnosti jazyka Komenského.

P. Zinga 4.4.2020 11:54

Jak je autorovým zvykem. lidové povídání. Ale s pravdivým jádrem.

I. Pávek 4.4.2020 11:19

Mezi články které jsem na NP přečetl je tento briliant. Přímo mistrovsky popisuje současný marasmus tohoto státu. A pokud se najde někdo kdo by po ně chtěl jak s toho ven, tak to tady nemohu napsat.

V. Podracký 4.4.2020 11:12

Pan Vlk má zvyk dávat příliš mnoho informací do jednoho článku. To je dobře pro ty, kteří si ten článek studují celé dopoledne. To většina lidí dělat nebude. Jinak je obsahově správný a poučný.

P. Lenc 4.4.2020 10:49

No pane Vlku, tentokrát za -4.

K. Nový 4.4.2020 11:04

Lence, Vám tentokrát za 5.

Š. Hašek 4.4.2020 11:17

Věc názoru ....

Za chvalitebnou.

L. Severa 4.4.2020 10:30

"Vůči Babišovi mám tisíc námitek." Pan Vlk použil básnickou hyperbolu, ovšem ani jedna z těch námitek se netýká nějaké chyby pana Babiše k jeho vlády v této kritické době ? Protože se to nemá ? Není přece neomylný a co když v těch některých kritikách je něco podstatného. Souhlasím s tím, že velmi často to bývá honění trika, někdy až za hranicí kritiky, ale umlčet jakoukoliv kritiku Babiše ?

Š. Hašek 4.4.2020 10:51

Kritiku nikdo neumlčuje. Lze říci, že ČT09 "umlčuje" Vládu ČR. Tvarůžková hlavní hygieničkou vesmíru!!!

Zajisté kritikou nemyslíte ty "letenské" výkřiky velké části opozice??

Václav Klaus píše poznámky k věci, zeširoka, myslí mu to, on není žádným prosťáčkem Drahošem.

Š. Hašek 4.4.2020 10:22

Plně akceptuji postup vlády ČR stran mimořádného stavu, vyvolaného epidemií. Variabilně a nepodstatně si jej přizpůsobuji v rámci/potřebám rodiny. A s ohledem na spoluobčany.

Pokud nějaký politik začne provádět volební kampaň, nezdrží se nejapných řečí/keců/kydů, a zřejmě ani nemá inteligenci na klidné další/detailní návrhy ........ potom je u mě .... no Kalousek, s tibetskou vlajkou. Naprostým exotem je potom jistý Kolář!!!

Článek pana Vlka solidní, jako vždy, detaily nepodstatné.

L. Netolická 4.4.2020 13:31

Babiš na začátku si hrál na vůdce a naprosto se ztrapnil a tak ho museli uklidit.

Š. Hašek 4.4.2020 16:16

Andrej Babiš si stále hraje.

Uznejte, Agrofert ...... to je něco jako vláček na klíček, že? Hračka.

Větu " se naprosto ztrapnil, a tak ho museli uklidit" jsem zcela nepochopil.

L. Netolická 4.4.2020 16:22

Na začátku koronavirové krize Andrej chodil blekotat na tiskovky, to jsem myslela. Lidi si z něj dělali legraci a tak ho Prchal uklidil.

Š. Hašek 4.4.2020 17:07

Paní Netolická,

znám lidi ..... no .... dělají si legraci z druhých, u televize a Moravce stojí v pozoru, připálí i čaj. Furt si vyprávějí, že už postavili tři vily z ušetřených peněz ve slevách .......

Od školních let zcela jasně preferuji obsah před formou. Asi neplatí plně u žen, jídla, ........ já teď honem nevím.

Objednejte premiéra na nedělní kurs do herecké přípravky. Bude mluvit jak Eduard Cupák. Platit to budete Vy. Mně to netřeba.

L. Netolická 5.4.2020 15:40

Mně by to, pane Hašku, tolik nevadilo, kdyby se neustále nechvástal, jak díky němu jsme nejlepší a přitom lidem nedokázal nic vysvětlit,druhý den bylo vše jinak a opět na scéně blekota.

J. Milota 4.4.2020 10:21

Při vší úctě k ministru Metnarovi: Nechápu, jak k posilování obranyschopnosti státu přispívá zaměstnávat na ministerstvu profláknutou ředitelku zkrachovalého mistrovství v lyžování v Liberci. Co tam vlastně dělá?